Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. A tutaj ciocia Klaudia uwieczniła nasze psy w tramwaju (zwróćcie uwage jaka jest wyjątkowo czysta podłoga) nasze psy jeszcze ją doczyściły. Były mokre i robiły za mopy:diabloti: Mika i Imbir:lol: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4696/pict01547hw.jpg[/IMG] a tu już sam Imbirek układający sie do snu:lol: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2899/pict015314da.jpg[/IMG]
  2. Ja to chyba powinnam zacząć chodzić z tabliczką na szyli z danymi adresowymi bo niedługo sama sie zgubie, a takto to może ktoś mnie odprowadzi do domu:diabloti: A ja głupia adresówkę psu zafundowałam zamiast sobie:evil_lol:
  3. no, no boksiki następne na spacerki zapraszamy:lol:
  4. Będą zdjęcia to zobaczysz, tylko Klaudia musi sie zmobilizować żeby je wstawić:razz: Po drodze do pracy zgubiłam tym razem kaganiec i musiałyśmy sie wracać. Tak nam wyszło, że wylądowałyśmy na krańcówce i w tramwaju obrałyśmy sobie najlepsze miejsca. Tylko nasze psy były jeszcze mokre i robiły za "mopy" do podłogi (chyba powinni nam zwrócić pieniądze za wyczyszczenie podłogi w tramwaju):diabloti:
  5. nio i spodnie na tyłku miałam mokre bo Dagon koniecznie musiał się o mnie wytrzeć, o mokrych nogawkach to nawet nie wspomne :evil_lol: :lol:
  6. Chciałałaś powiedzieć Asiu - do totalnie świrniętej pani:evil_lol: :lol:
  7. No spacerek to nam wyszedł dziś bardzo spontanicznie:lol:
  8. Chudzinka straszna, a jeszcze musiała robić za "mopa" w tramwaju:razz:
  9. Imbir senior był strasznie kochany przez nas wszystkich, a ponieważ jego odejście za TM jest jescze całkiem świeze, to Imbirkowi juniorowi staram sie to wszystko podwójnie dać. Musze sie przyznać, że mam totalnego kręćka na jego punkcie:diabloti:
  10. Misio polarny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Byliście u Harnasia?
  11. Dziękujemy i na to liczymy. Mój Imbirek senior nie miał tyle szczęścia co Box:shake:
  12. Basia to w takim razie mam nadzeję, że Imbir będzie z nami tyle czasu co Box z Wami i jeszczę troszkę:lol:
  13. A to już zdjęcia z dzisiejszego dnia:lol: Mika, Opka, Dagon i Imbir (spacerek wypadł nam bardzo spontanicznie po treningu) [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/679/spac34ny.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2646/spac72cm.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7312/spac82uz.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/4609/spac92ie.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/7186/spac106aw.jpg[/IMG] [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/7552/spac119sz.jpg[/IMG] a tytaj zaczyna sie polowanie na sałatę (albo kapustę);) [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/5563/spac127tf.jpg[/IMG] oj, oj już ją prawie mam:lol: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/5680/spac150xv.jpg[/IMG] mam, zdobyczne:lol: Imbir wegetarianin [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/449/spac168ng.jpg[/IMG] ostateczie po patyczka też mogę się pofatygować:lol: [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8618/spac144vy.jpg[/IMG] Zdjęcia są autorstwa cioci Smbik, dziękujemy
  14. chcieliście to macie:diabloti: zdjęcia jeszcze z zeszłego tygodnia:lol: Opka, Dagon i Imbir w akcji:evil_lol: [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3702/spa11xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4341/spa31sh.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8746/spa62ng.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1044/spa233yn.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2263/spa162yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/9484/spa191dx.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2525/spa216qc.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3802/spa247ta.jpg[/IMG]
  15. Sałata rozkłada mnie na łopatki, mój wegetarianin:lol: Klaudia ja zmniejszam w corelu a dokładnie w photo-paint, moge wycinać kawałki i wstawiać tylko to co mi się ze zdjęcia podoba:lol:
  16. Kasia i koniecznie zdjęcia na wątek Opci. I poproszę link do wątku:lol:
  17. a ja zapomniałam, że w zeszłym tygodniu też cykaliście zdjęcia i że macie zaległości:lol: czy moge wstawić zdjątka Imbirka do jego wątku? My też czekamy na ciąg dalszy, zwłaszcz na Imbira z liściem kapusty:evil_lol: :lol:
  18. Imbirka

    Praca z Psem

    Jeżeli twój pies uwielbia się uczyć i ma wiele niespożytej energii, ja proponuje agility. Jest to świetna zabawa dla psa no i właściciela. My trenujemy od niedawna ale przynosi nam to wiele radości i satysfakcji, no i najwazniesze, Imbir jest po treningach naprawde padnięty.
  19. Misia polarnego trzeba wyprać w vanish-u :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. [QUOTE][IMG]http://img318.imageshack.us/img318/3351/dgm6gt.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]ALE ZĘBYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:crazyeye: [/B]
  21. ja ci tylko podpowiadam:evil_lol: :lol: bo ktoś tu ma sklerozeeeeeeee:eviltong:
  22. jak połamane, to pewnie w śmieciach;) :diabloti:
  23. Mam nadzieję, że Imbir jutro troszkę poskacze i nie będzie juz strajkował;)
  24. Mam nadzieję, że jutro pogoda pozwoli spotkać się nam na treningu:lol: A jak dziś szło Opci i Igorowi na treningu????:diabloti: :lol:
  25. troszkę foteczek Imbirka:lol: słodko sobie śpimy:loveu: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1228/b10000023vy.jpg[/IMG] odpoczywam;) [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1017/b10000060pv.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9250/b10000070hc.jpg[/IMG] ten krzak strasznie mi się podobał więc przy okazji fotografowania Imbirka;) [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3325/b10000267gz.jpg[/IMG] ćwiczymy warowanie, ale coś nam nie bardzo wychodzi:cool3: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/685/bnowy16bt.jpg[/IMG] a tu już mam swoją pańcię głęboko gdzieć:cool3: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2041/bnowy35jr.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...