Bardzo dziękuję za komplementy, Iza zapraszamy częściej:lol: Imbirek czuje się b.dobrze:lol: Do Łodzi serdecznie zapraszamy, już nie wspomne, że miał ktoś do nas przyjechać (ciocia Aganiok i ciocia Bodziulka:mad: :mad: :mad: ) Ciocia gonia, też obiecała, zobaczymy:cool3:
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6941/zz10000191gb.jpg[/IMG]
A tak wygląda padnięty pies po kilku godzinach buszowania po lesie:lol: