Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. [QUOTE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img422.imageshack.us/img422/5202/pict00438mz.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] A co sąsiedzi na takie skoki?????????:crazyeye:
  2. Wreszcie dotarłam do domu, zmoknięta i głodna. Widze, że tylko Kasia i Opka na treningu:razz:
  3. [quote name='evaxon'][COLOR=blue][B]ach Alu dziekuje :oops: :evil_lol: :razz: [/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]no to jeszcze jedna:lol: przed toastem [/B][/COLOR]:razz: [COLOR=blue][B]ktorego nie bylo:roll: ale i tak wypilismy:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/32/0864eae16d97174a.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ewcia, a oczki masz takie jakby to już był któryś toast:diabloti: :evil_lol: :lol:
  4. Imbirka

    Bokseromaniacy

    Można się zakochać:loveu: :loveu: :loveu:
  5. Zagiętgo ucha Dagona też się domyśliłam, tapicerkę samochodową widzę, a najlpiej widze ręczniczek (czy co to tam jest):cool3: :evil_lol:
  6. Aska, nie rozglądaj sie po kątach:evil_lol: :diabloti: :lol:
  7. Dziewczynki, miłej zabawy, my bedziemy w sobote, siedze w robocie i sie wk...:angryy: :angryy: :angryy:
  8. dziś mni nie bedzie na treningu:shake: , jestem sama w pracy (taka niespodzianka od rana) nie wyrobie czasowo, ale w sobote rano stawiamy sie na bank na treningu:lol: Justyna, cykniesz kilka fotek Binkowi????:modla: :modla: :modla:
  9. Asia, w samochodzie to ja widze tylko nos Dagna, bo sie świewci:diabloti: :lol: :evil_lol:
  10. Chyba wypluwa, tak sie dopioł do tego patyczka, że być może:evil_lol: :lol:
  11. Fajnie, że układa się wszystko dobrze i dziewczyny sie polubiły:lol: Czekam na nowe zdjątka:lol: Proszę wymiziać koffane Skunksy od cioteczki:loveu:
  12. Kluska, co słychać u Tigry? Dziewczyny już prawie miesiąc mija, może jakieś foteczki:lol: nic sie nie chwalicie:mad:
  13. Madzia on jest miziany i całowany cały czas odemnie, od was i tylko czekam jak mu sie to znudzi i pokaże niezadowolenie:evil_lol: :lol: a jeśli chodzi o zębiska, to my je bardzo dobrze znamy.... np. na klamce od balkonowych drzwi
  14. Znowu kolejne boksiowe nieszczęście:shake: Dziewczyny jestem w szoku, działacie błyskawicznie:multi: Jesteście cudowne:loveu:
  15. Cały czas pycholek sie śmieje :lol: :loveu:
  16. Oooooooooo:crazyeye: Tysik na pokazach:loveu:
  17. Kochane maleństwo zaczyna wyglądać jak sie nalezy:loveu: :multi: Trzymam mocno kciuki za was
  18. Imbir jest straszny sęp, nie wazne co sie je, grunt, że jest to jedzenie:lol: No to kilka fotek Imbirka z dzisiejszego spacerku:lol: [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3245/a10000011yl.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5264/a10000163ny.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6821/a10000171vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4025/a10000181vj.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/9871/a10000199hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3439/anowy13ku.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2974/anowy22ck.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4637/anowy32qn.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3452/anowy42bc.jpg[/IMG]
  19. Pieski miały specjalnie upieczoną kiełbaskę:lol: :evil_lol:
  20. Ewa, trzeba sobie zaklpać za wczasu:lol:
  21. Jak posłuchałam piosneczki to odrazu miałam przed oczami Imbirka Madzia, gratulujemy wyniku z ustnej matury:multi: :lol:
  22. a może spotkacie jakiegoś "śmiesznego senatora albo posła" i bedzie wesoło?:diabloti:
  23. A Aksie, taki kawaler sie spodoba?:lol: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2685/mnowy47sg1eq.jpg[/IMG] [IMG]http://img275.imageshack.us/img275/3686/n10000728ps1en.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4729/tnowy14rr.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]PRZYPOMINAM ZDJĘCIA MAX 500 x 500[/COLOR][/B]
  24. nasze psiaki miały specjalnie dla nich kupioną kiełbaskę i też na grilu upieczoną, ale prawie 1kg szybko został zjedzony:lol: :evil_lol: Madzia, smacznego:lol:
  25. przecież będziemy musiały ze sprzętem wrócić na nasz plac, a ze Złotna to czym wróce do domu, chyba autobusem:lol:
×
×
  • Create New...