Imbir jest straszny sęp, nie wazne co sie je, grunt, że jest to jedzenie:lol:
No to kilka fotek Imbirka z dzisiejszego spacerku:lol:
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3245/a10000011yl.jpg[/IMG]
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5264/a10000163ny.jpg[/IMG]
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/6821/a10000171vz.jpg[/IMG]
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4025/a10000181vj.jpg[/IMG]
[IMG]http://img54.imageshack.us/img54/9871/a10000199hp.jpg[/IMG]
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3439/anowy13ku.jpg[/IMG]
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2974/anowy22ck.jpg[/IMG]
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4637/anowy32qn.jpg[/IMG]
[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3452/anowy42bc.jpg[/IMG]