-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
jutro po spotkanku bedzie mnustwo zdjątek, a dziś wróciłam z basenu i ledwo żyje, dałam sobie czadu, ciekawa jestem jak jutro będę chodzić:evil_lol:
-
Ewa, nie cykaj, koniec języka za przewodnika i trafisz:lol: , z W-wy wróciłaś cała to i tutaj dasz sobie radę:lol:
-
Naiwna kobieto, idziesz na mecz:roll: ja wolałabym obejrzeć Tigrę, niz znowu się wstydzić za naszych
-
Najwyzej z naszymi psami się wykąpiemy:evil_lol:
-
No właśnie, ja tez jestem ciekawa:evil_lol: Tysiaczku :calus:
-
Nie przejmujcie się modem, ja ostatnio z modem uskuteczniałam rozmowe na PW odnośnie mojego podpisu, zobaczcie jak mi się zmniejszył:shake: , ale za to mam avatarek nowy, który sie zmienia:lol: (a co, coś za coś):evil_lol:
-
no o urodę trzeba dbać, a nie ma to jak kąpiel w bagienku:evil_lol:
-
No własnie ja też mam mieszane uczucia, bo w końcu Imbir jest pieskiem, który znalazł swój domek i jest przykładem, że można przygarnąć pieska i piesek może być szczęśliwy:lol: z tego wątku niechcący wyszła nam w tej chwili galeria:lol: jednocześnie chcę żeby jego historia była widoczna i żeby nie zapominać o tym, że nie zawsze było tak wspaniale:lol: Troszkę się zagmatwałam, ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Narazie poprosiłam gonię o zmianę temetu i ciągniemy cały czas historię Imbirka:lol: Doradzcie mi coś..... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5964/biniu40al.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2359/biniu56vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/606/pict00279nh.jpg[/IMG]
-
gonia muszę pomyśleć na ten temat, kiedyś już się zastanawiałam czy ni przenieść temaciku do galerii:lol: , a co wy na to?:lol:
-
uczeń z niego jest pilny, a i nauczycieli ma niczego sobie:evil_lol:
-
[quote name='madzia i medor']A o to nowa rasa " CHIŃSKI BOKSER UŚMIECHNIĘTY" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] :evil_lol::roflt: :evil_lol::roflt: :evil_lol: :roflt::evil_lol: :roflt:
-
Ostatnio na treningu to Imbir ujadał pod płotem, a Dagon nie szczekał więc nie wiem:evil_lol:
-
czegoś się nauczył od starszego kolegii:lol:
-
Już wstawiam, już:lol: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9564/10000563ng.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9377/10000696pl.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/5968/10000742qs.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/7599/nowy13wv.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/460/nowy28ab.jpg[/IMG]
-
Kasia przecież bez ciebie to my nigdzie nie trafimy:shake: :shake: :shake: Ja nie znam okolic Lublinka
-
tu nie ma co dojrzewać tylko trzeba działac, serce samo podpowie, oni poprostu boją się otworzyć. Agga działaj, klin klinem:evil_lol:
-
Givera my też ci nie wybaczymy jak Cię nie będzie:lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Imbirka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
jeśli chodzi o uległość bokserków, hmmm, to zależy, pierwsze dwa lata są ciężkie bo nergia je rozpira, ale później...:loveu: :loveu: na szkolenie z nami chodzą dwa beagle i te to dopiero mają swoje własne zdanie:lol: nasze bokserki są rozbrykane ale posłuszne, a beagle jak się uprą to koniec:evil_lol: -
aaaaaaaaaaaa, hehehe troszkę faktycznie nie kumam:evil_lol:
-
A gdzie Imbirek ma ogonek:niewiem: :niewiem: :niewiem: bo coś nie kumam
-
Ewa ale z ogonkiem dupcia też lata i ogonek tez i w sumie to wszystko ma niezły rozmach:lol: :evil_lol:
-
Jak się uda doczepić ogonek Kany Imirkowi to bardzo chętnie, chciałabym żeby sobie pomerdał ogonkiem tak od serca, a nie tylko dupcią pokręcił:lol:
-
zdjęcia z dzisiejszego spacerku z koleżanką Żolą i kolegą Rokim:lol: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1876/z10000448rb.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/7277/z10000526ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/7444/z10000549ne.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/2237/z10000644eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9654/z10000715fb.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/9214/z10000734qh.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/8159/z10000813wq.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/148/z10000843vn.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8107/znowy19oz.jpg[/IMG] Upał dzisiaj doskwierał psiakom i co chwila polegiwały w innym miejscu:lol:
-
my się też cały czas socjalizujemy, więc będzie nas więcej:lol: Bell do oporu, czyli jak psy powiedzą dość:lol:
-
A ja widzę, że Dagonek doczekał się swojego banerka:lol: