Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. już podprowadziłam 3 szt, cioci Bell, spacerek się podobał bardzo, pies śpi padnięty:lol: Tysio się taza, a Imbirek się przygląda:lol: [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/3181/pic000092wr0qn.jpg[/IMG] dzidzia pije z butelki [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/3716/pic000315jh3to.jpg[/IMG] a tutaj z Tigrą:lol: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5867/pnowy12lr.jpg[/IMG]
  2. Nie ma za co:lol:
  3. Teraz Tysiek pije [URL="http://img53.imageshack.us/my.php?image=pic000315jh.jpg"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8527/pic000315jh.th.jpg[/IMG][/URL] Bell to jet Imbir:lol:
  4. no, no koniecznie wpadaj, u nas na takich spotkankach jest b.wesoło:lol: , a foteczki to jeszcze nie wszystkie, będę musiała dziewczynom podprowadzić:lol:
  5. Kciuki trzymamy za nowy domek, dla Dinusia:lol:
  6. kilka zdjęć ze spacerku autorstwa simbik Miejsce psiej zbiórki [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3493/lub011lc.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9052/lub036ap.jpg[/IMG] zabawy indywidualne w wykonaniu Imbira i Tysona oraz w podgrupach czyli Dagon z Fantą [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4449/lub040lx.jpg[/IMG] i boksom woda nie straszna [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6286/lub067ar.jpg[/IMG] wodne psie szaleństwo [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/4286/lub083un.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3674/lub142xq.jpg[/IMG] i znowu pływanie synchroniczne, tym razem Imbir i Opka [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9725/lub135jn.jpg[/IMG]
  7. Zdjęcia z dzisiejszegom spacerku dogomaniaków z Łodzi Imbirek i Tysio [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5746/nowy110gj.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1739/nowy104bs.jpg[/IMG] z Tigrą [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6755/nowy96kc.jpg[/IMG] zabrałem patyczka Opce, a Tysio się tylko przygląda [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/7958/nowy80zm.jpg[/IMG] płyńcie, płyńcie i tak wam patyczka zabiorę [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8134/nowy70bq.jpg[/IMG] Opka, Dagon i Imbir, który dokonuje kradziejstwa [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3471/nowy58is.jpg[/IMG] z Tigrą [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9200/nowy41ry.jpg[/IMG] zabieram patyczka Opce [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/327/nowy36hp.jpg[/IMG] z padniętą Opką [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8856/10001615kz.jpg[/IMG] z Fantą, Dinem i Dagonem (tylko kawałek go widać) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2795/10001649ak.jpg[/IMG] małe tazanko, obok leży Tysio [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/533/10001558qd.jpg[/IMG] z ciocią teqquilą i Tysiem [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8849/10001548py.jpg[/IMG] Fanta, ciocia Polna i Imbir, który stara się coś wysępić [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8981/10001494yh.jpg[/IMG] trochę nas było, a to i tak nie wszyscy [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/4594/10001296vs.jpg[/IMG] z Tysiem [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2210/10001047tx.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/7958/nowy80zm.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6755/nowy96kc.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1739/nowy104bs.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5746/nowy110gj.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5203/nowy137eu.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9103/nowy149bp.jpg[/IMG] dawno się tyle nie nawstawiałam zdjęć, już wszystkie, róbta sobie z nimi co chceta, nie mam siły powstawiać do Waszych galeryjek, więc zróbie sobie to same, oki?:evil_lol:
  9. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/533/10001558qd.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2795/10001649ak.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8856/10001615kz.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6770/10001731oc.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3083/nowy23tp.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/327/nowy36hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9200/nowy41ry.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3471/nowy58is.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8361/nowy66sd.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8134/nowy70bq.jpg[/IMG] oczywiście możecie sobie pozabierać zdjęcia to co komu odpowiada
  10. [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2210/10001047tx.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1173/10001082eh.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/5275/10001183ly.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6730/10001232wv.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/5140/10001270ms.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/9760/10001283rn.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/4594/10001296vs.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/8171/10001345nb.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6819/10001357ju.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/543/10001374qe.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/5528/10001391bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/7396/10001409na.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4971/10001416nz.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/9333/10001429ek.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8022/10001436jy.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8561/10001441ya.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7154/10001489an.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8981/10001494yh.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8773/10001523qv.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8849/10001548py.jpg[/IMG] narazie tylko tyle, reszta później
  11. My też już w domciu Imbir padł, było wspaniale, wielkie dzięki:lol: Muszę jeszcze pozmniejszać foteczki:lol:
  12. No to tylko trzeba zaczekać na foteczki, po obejrzeniu poczujesz się jakbyś z nami była:lol:
  13. [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/8498/pict00704rz.png[/IMG] ale nochalek słodki:loveu: Mika:calus: Jutro zobaczę "Myszę":multi:
  14. po długich namowach Tigra zjawi się w Łodzi, już drugi raz:evil_lol:
  15. To czemu cię jeszcze w łodzi nie ma???:lol:
  16. Klaudia my to Tigrę jutro wymiętolimy na maksa, na fotki to niech inni liczą:lol:
  17. [quote name='g_o_n_i_a']...Oki, od dziś przyjmuje Wasze propozycje ras psów o łagodnym charakterze. Wiec? :cool3: [/quote] TYLKO BOKSER:multi: [SIZE=1](wiem powtarzam się)[/SIZE]:evil_lol:
  18. oki, to wyglądaj mnie:lol:
  19. Wcale nie tak daleko, Madzia następnym razem wsiadaj w pociąg i heja:lol: My do Warszawy pojechałyśmy i z simbik z naszymi psami na spotkanie bokserkowe, więc do Łodzi serdecznie zapraszamy, jutro organizujemy swoją procesję z psami:lol:
  20. Dziewczyny, tak dla przypomnienia:lol: Jedziecie tym autobusem, bo ja napewno się do niego ładuję:lol: [quote name='Imbir1']Klaudia 98 masz o 10:32, ja mam 10:37, a Bell u ciebie (Kościuszki/Mickiewicza) o 10:48, przy Retkińskiej będziemy punkt 11:00:lol:[/quote]
  21. Ja też zaglądam, ale ostatnio powiedziałaś, że tylko ja sie staram, no to daję szansę innym:evil_lol:
  22. dokładnie, jutro bedzie rekompensata, te 3 zdjątka to juz ostatnie zapasy:roll:
  23. Bell jedziesz w kierunku dworca Kaliskiego, parku Poniatowskiego , a nie do mnie na Widzew;)
  24. w takim razie decyzja zapadła, zostajemy na tym wątku i będziecie mogli nas nadal podziwiać:evil_lol: A po drugie, nie zawiodłam się na Was, po cichu na takie odpowiedzi liczyłam:evil_lol: ;)
×
×
  • Create New...