-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
[quote name='evaxon'] helol Imbirkowa:multi: a to bardzo nie dobrze ze nie czytalas ... bo szukam namiarow na domki w gorach i moze bys cos miala:razz:? [/quote] helloł:multi::multi::multi::multi: w górach to ja z kwaterami cienko, bo jednak wole morze i tam bywam, góry odwiedzam okazjonalnie:p
-
nie dobra pańcia, nie wozi pieska samochodem:cool3::cool3::cool3::evil_lol:;) mój też uwielbia jeździć ale bidulek nie ma czym:shake::cool3:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Gorzej - już mało kto tu zagląda :placz:.....Halbinka obłożona tymczasowiczami, Agniestka zaryrana, Aga liczy chmurki, Asiorka śpi sobie, Szyszkę wcięło całkiem, Credita na wyjeździe, Bodziulka wiecznie studiuje. Ciebie też parę dni nie było :shake: .... eeeeeeech Sylwunia się tylko przeciągnęła troszkę :evil_lol: A co Ty - to było przytulanko takie :eviltong:[/quote] Menrzuś, no co Ty, przecież my tu zaglądamy, każdy zarobiony, ja swój wątek też zaniedbałam:cool3::shake: w każdym bądź razie dzieńdoberek i czekam na fotki znad morza:cool3: -
helloł Ozzulki z samego rana:multi::multi::multi::multi: przerywniczki w postaci Ozzulka, gribków, listków, twoich potworów, jakiegoś latawca, cioci Madzialenki w akcji widziałam:p:loveu: (chyba wszystko wymieniłam:hmmmm:):evil_lol:
- 78403 replies
-
cze Madzialenko:multi::multi::multi: melduję, ze jezdem:p po drodze widziałam fotki, tylko czemu to nie były fotki Medziowe?:cool3::cool3::cool3::evil_lol:
-
Helloł Tigierkowo:multi::multi::multi::multi: fotki wszystkie widziałam, ale nie czytam:cool3::evil_lol:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Helloł :multi::multi::multi::multi::multi: Basia pisz no szybko co z pancerną Zuzką?:cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: no jak zwykle o tej godzinie tutaj nie ma nikogo:shake: same śpiochy tutaj:cool3: znowu sama muszę wypić kawkę:roll: [url]http://img153.imageshack.us/img153/5396/p9290004pu9.jpg[/url] :mad::mad::mad::mad: no ładnie wykopała mojego Nunusia z kanapy:cool3: [url]http://img153.imageshack.us/img153/8579/pa130001xz3.jpg[/url] no nie, a tutaj jeszcze próbuje go udusić:cool3::cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
ooooo, no proszę, to szybko pisz tutaj nam co i jak:cool3::evil_lol:
-
Witajcie:multi::multi::multi::multi: jestem, ale zaczęły mi się szkolenia:placz: i nie mam czasu już na nic:roll:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Widziałam fotki, widziałam fotki:multi::multi::multi::multi: ekstra wyszły:loveu:, boszsz, a Tysik jaką ma zmartwioną minkę, on bidulek już miał wszystkiego dosyć:evil_lol: [quote name='BBeta']A ja chciałam tylko powiedzieć, że przez nowy tytuł Twojej galerii panel użytkownika mi się strasznie rozjeżdża :cool1: :diabloti:[/quote] a mnie się tam nic nie rozjeżdża :eviltong:, [COLOR=Silver]p.s. idę ukraść foty do siebie:cool1: [/COLOR] -
Starszy bokser-Leonek już w domku u koduchaben :)
Imbirka replied to Cimi's topic in Już w nowym domu
Suuuper wiadomości:multi::multi::multi: w takim razie czekamy na mega relację i duuużo zdjęć z jak najszyszej wizyty w Opolu:lol: -
[quote name='Birmanka']A tak w dodatku baranek stał sie ulubionym miejscem :) Wystarczy powiedzieć "idź na baranka" i dziecko idzie :) Ja mówię, że wygląda na nim jak baranek na baranku :)[/quote] ale taki wygolony baranek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']...i fafle kolorem są inne :diabloti:[/quote] :oops::oops::oops::oops: a gdzieś ty dojrzał moje fafle?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='AgaiTheta']albo ja coś piłam albo Wy :P[/quote] my się odstresowujemy:p:diabloti: głowa chce mi dzisiaj pęknąć w poprzek:angryy: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Danusia też chuderlawa jest....pomór jakiś cycuś? :diabloti:[/quote] nooooo, chyba tak, coś tu kości zaczynają u Ciebie terkotać:evil_lol: -
[quote name='Danusia12']nooooo....ze zwichniętą aureolką :evil_lol:[/quote] ojjjj, czepiasz się szczegółów, sztuka jest sztuka:eviltong::p
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']faktycznie....fizjonomię i anatomię macie różne :evil_lol::diabloti: noooooo....ale raz na tydzień mogę masować nawet kosteczki :razz:[/quote] .... i ona taka troszkę bardziej owłosiona:eviltong:... a, no i takiego jęzora jak ona to nie mam:diabloti: to sobie masuj tylko nie nabaw się odcisków:diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Danusia12']bez komentarza - jędzowatością przewyższasz nawet siebie :eviltong::diabloti:[/quote] ja? jędzowata? Menrzuś no coś Ty, przecie taki janiołek ze mnie:p:eviltong::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']a się z Sylwy naśmiewasz!!! oj nieładnie :mad::mad::eviltong: ciężko się kosteczki masuje....palce sobie można zwichąć :evil_lol:[/quote] no bez przesady, tak jak Sylwa to ja nie wyglądam:cool3::cool3::cool3::cool3: ..... i siniaków sobie narobić:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Danusia12']to ja już się trzymam za.....portfel :evil_lol:[/quote] Menrzuś, nie bojaj się, żurawia Ci nie będę zapuszczać do portwela:diabloti::diabloti::diabloti: a pozatym swoich nie okradam z takich walorów:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Danusia12']przecież jesień jest, to się i orze....żeby wiosną zboże mogło rosnąć :eviltong: to wolisz beton? Ciesz się, że masz gdzie wychodzić z Imbirem,a nie tylko chodnikiem po osiedlu. Co za maruda...boszszszsz :p[/quote] dobra dobra, a Imbir gania ostatnio po zaoranych polach z obornikiem, fajnie capi jak wraca do domu:diabloti::cool3:
-
ale z niej słodkości:loveu::loveu::loveu: w sam raz baranek dla starszej pani, przynajmniej w doopkę cieplutko:lol:
-
[quote name='Danusia12']Spamerka jedna :eviltong::evil_lol:[/quote] oj tam zaraz spamerka, nie spamerka, tylko kradziejka:p:eviltong: