-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0069.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0070-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0071-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0072-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0074-2.jpg[/IMG] [B][COLOR=DarkRed]no i kolejne 25 fotek wstawione:cool3: a teraz idę robić małe przemeblowanie w domu;) [/COLOR][/B]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0063-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0064-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0065-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0066-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0067-1.jpg[/IMG]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0054-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0056.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0057-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0060.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0062-1.jpg[/IMG]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0049-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0050-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0051-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0052-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0053.jpg[/IMG]
-
[COLOR=DarkRed][B]Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: już jesteśmy, byliśmy na spacerku - śliczną pogodę mamy, tylko, że mroźną:roll:[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B] i byliśmy z Bimbrem na wyborach[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B], a[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B] teraz[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B]ciąg dalszy wczorajszego spacerku[/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B]:cool3:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]foty są takie sobie, ale i pogoda za specjalnie nie sprzyjała :cool3: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0042-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0044-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0045-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0047-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0048-1.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
Bodziulka, przez Ciebie teraz siedze i wyje:placz::placz::placz::placz: ja na Twoim miejscu przyprowadziłabym boksia do domu, mama napewno się zakocha:cool3:
-
[COLOR=DarkRed][B][url]http://pl.youtube.com/watch?v=S7J2MetLrA0[/url] :placz::placz::placz::placz: boszsz, poryczałam się[/B][/COLOR]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0035-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0037-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0038-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0039-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0040-1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkRed][B]i na dzisiaj już koniec:cool3:, a teraz idę się wygrzać w wannie z gorącą wodą:cool3: Dziękujemy Wszystkim za udany spacerek i niech żałują Ci, co ich nie było:p:eviltong::diabloti:[/B][/COLOR]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0030-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0031-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0032-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0033-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0034-1.jpg[/IMG]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0025-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0026-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0027-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0028-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0029-1.jpg[/IMG]
-
:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0020-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0021-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0022-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0023-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0024-1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=DarkRed]Jesteśmy już po spacerku:loveu: Imbir przeprosił miskę i wreszcie zjadł i teraz sobie słodko śpi i chrapie:diabloti::loveu::loveu::loveu: no to lecimy z foteczkami:p [/COLOR][/B][IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0014.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0016-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0017-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0018-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0019-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='caroolcia']jestem ZA a i psiaki tęsknia za pożadnym spacerem a nie jakimś człapaniem :evil_lol:[/quote] no to zdrowiej szybciutko dla psiaków:diabloti::loveu::loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Imbirka replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witaaankooo wszyscyyyyy!! :multi::multi::multi: poodpisuję wieczorkiem;) baterie gotowe, aparacik tyż:) tylko oby pogoda nam się nie spsuła :roll: jak chcecie obejrzeć wieczorem fotaski z szaleństw łódzkich wariatów, to trzymać kciuki :evil_lol: :diabloti: całuuuskiii!!:loveu: [/B][/COLOR][/quote] co chwila zerkam w okno...:cool3::diabloti: kurcze, a tak ładnie było rano, aż mi się chciało wstać:roll: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Imbirka replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Diki pali qbańskie cygara;) [URL]http://i23.tinypic.com/2n4o5l.jpg[/URL] Witanko SIS :loveu::loveu::loveu::loveu:...to ja teraz ALICJA :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to jest Bonita:diabloti:;) -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]oo.. następna się przemieniła :roll: :evil_lol: witaj przepoczwarzona Juluś :multi: :diabloti:yy.. Imbirko znaczy się :eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]do jakiego złego :cool3: trza było kupić 6pak :eviltong: i 2 dla Effci zostawić:) to dopiero byłby geścik ;) :evil_lol: pogodę mamy nienajgorszą.. oby nie padało... oby nie padało...:roll: bateryje naładowane... jeszcze kartę wyczyszczę i siup na widzew:) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkRed]taaaaa, z poczwarki zrobił się ze mnie motylek[/COLOR]:loveu::loveu::diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR=DarkRed]no i cały czas mam nadzieję, ze padać nie będzie:cool3::cool3::cool3:[/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]aaaa... zdjęcia parkowe jesienne Bimbrowe siupeeer :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkRed]nooooo, sprawdzałam naładowane bateryjki i pustą kartę[/COLOR]:diabloti: [quote name='caroolcia']cześć Imbirki:multi: ale piękne zdjęcia jesienne :p a co to za psiak z Imbirkiem??? Mnie Burbek też rano obudził - od 4 piscał :-o chyba się chłopina też przeziębiła :shake:[/quote] [COLOR=DarkRed]Helloł:multi: to nowa koleżanka - 11-sto m-czna sunia mix kaukaza - Sara:loveu: a Imbirchyba zobaczył za oknem rano słoneczko i zaczął się tak kręcić w łóżku, że wreszcie musiałam się ruszyć:cool3::evil_lol: [/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:u nas nawet z raneczka tak ladnie nie było ....zimno straszecznie i coś ma zamiar spaść :placz:.... Fotaski :loveu::loveu::loveu: z piffkiem mus się wstrzymać ;)...bo teraz prze 2 kawie siedzę :roll: zaciskam :kciuki:za pogodę na spaceros:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkRed]echhhh, ładnie było, teraz się już zachmurzyło:cool3::cool3::cool3: rety, byle by tylko nie padało:roll: trzymaj mocno kciukasy:p no kawka z piffkiem nie idzie w parze, reszte dnia pewnie spędziłabym na sikaniu:cool3::evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='caroolcia']yhhh nadal chora :shake: ale juz chyba puszcza pomału :p kolejne foteczki w drodze ;)[/quote] no to się kuruj kobieto bo ile to można chorować :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::cool3:;);)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Imbirka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A kto Ci powiedział, że od krowy? Nie przekręcej słów :mad::eviltong: Trochę jej z nochala cieknie, to musi łykać. Noooo...jak się krzyknie na Argona, to zaraz staje w jego obronie i pyszczy się na mnie :lol: Zdecydowanie ładniejsze :razz:[/quote] no to krówki - na jedno wychodzi:eviltong: przeziębiła się?:cool3: i prawidłowo, na pieski się nie krzyczy:cool3::diabloti: no to dobrze bo mnie ta 1 wkurzała:cool3: a tak w ogóle to dzień dobry:multi::multi::multi: i czekam aż wyjdziecie z tego lasu:cool3::diabloti: -
[quote name='madziorna'][URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0446.jpg[/URL] [B][I][COLOR=RoyalBlue]O Jezu! Jaki on słodziutki :loveu: Ja chcę takiego do spanka![/COLOR][/I][/B][/quote] jak sam śpi, to tak słodko wygląda, a jak śpi ze mną, to zawsze mi ten swój tyłek pod nos podtyka:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
cześć kobieto:multi::multi::multi: przyszłam się dopytać, czy zdecydowałaś się ruszyć do Łodzi i zaszczycić nas swoją osobą?:cool3::cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Helloł:multi::multi::multi: oglądam fotki i aż się rozmarzyłam:cool3::lol: ale miałaś kapitalne wakacje, ekstra:multi: a jak zdrówko? nadal przeziębiona jesteś?
-
Witamy się:multi::multi::multi::multi: filmik widziałam:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:, boszsz co za kocisko.... całe szczęście, ze Imbir dzis rano był zdecydowanie subtelniejszy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3:
- 78403 replies
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
znowu????? boszsz, ta biedna Mika nie ma wogóle spokoju:cool3::cool3::diabloti: