Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: meldujemy sie i informuję, ze jeszcze żyję... kiepsko, ale żyję... wczoraj w pracy, dzsiaj trochę wolnego, ale zaraz rodzinka mi się zwala:roll:... echhh ogólnie czasu brak:cool3: I żebyście o nas nie zapomnieli, to jeszcze zdjęcia z zeszłego tygodnia:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0093-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0094-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0095-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0098-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0099-2.jpg[/IMG]
  2. I jak Nunuś? Jak nocka minęła?
  3. Przeczytałam całą relację, cieszę się, ze wszystko oki i trzymam kciuki. Basia, jak wam nocka minęła?
  4. Oooooo Karolino, przegapiłam.:oops::oops::oops::oops: Wszystkiego, wszystkiego najjjjjjj:multi::multi::multi::multi::BIG::tort::new-bday: i oczywiście Skorpionki są najlepsiejsze:loveu: - ja tyż skorpionek:cool1:
  5. ale Jędzucha się zmieniła... może nie będzie już taka zaborcza
  6. Bidulek malutki:loveu: no proszę jak się Sylwa przejęła:cool3::diabloti:
  7. Jak mój Nunuś się czuje?:loveu:
  8. [quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]Witanko Bimberowa zapracowana i szkolaca siem :evil_lol: dlugo jezcze to szkolenie bedzie cie meczylo??[/B][/COLOR][/quote] jeszcze dziś i chyba już koniec, chyba że coś wymyślą...:cool3: no dobra, spadam bo się spóźnię:cool3:
  9. [quote name='Asior'] -czaisz akcję? jadę ostatnio autobusem. Miejsca zajęte, jakaś starsza kobitka stoi jakiś dwumetrowy paker się poczuł, podszedł do niej I ją pod boczek prowadzi do siedzenia "babcia se p i e r d o l n i e"[/quote] tak na rozluźnienie, ukradłam asiorce :roflt::roflt::roflt::roflt:
  10. [quote name='Asior'] -czaisz akcję? jadę ostatnio autobusem. Miejsca zajęte, jakaś starsza kobitka stoi jakiś dwumetrowy paker się poczuł, podszedł do niej I ją pod boczek prowadzi do siedzenia "babcia se p i e r d o l n i e"[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: chyba to ukradnę do siebie... Dzieńdoberek... Menrzyś Ty mnie fotami morskimi to nigdy nie zanudzisz, ja jestem maniak... Kciukasy zaciśnięte i czekam na relację co z Argonkiem:cool3:
  11. Przyszłam się tylko przywitać i spadam się uczyć...:cool3::cool3::cool3::cool3: pogoda dzisiaj taka łada u nas a ja w dusznej sali będę:roll: no i Jagoda niestety jutro do pracy... i urodzinowo jesienna też jestem;) Simbik, przyjeżdżacie do mnie jutro na Zdrowie, bo nie wiem czy mam Bimbra brać ze sobą:cool3:
  12. [COLOR=DarkRed]Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: Mam w pracy kontrolę z Inspekcji Pracy:placz: i wczoraj miałam przyjemność z panem Inspektorem:cool3: dzisiaj znowu szkolenie i sobotę na mur beton w pracy bo wypłata za pasem:cool3: wczoraj padłam juz po 20-stej... ja chce na urlooooooooop.... i jeszcze trochę niedzielnego Imbirka:loveu:[/COLOR] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0162.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0164-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0165-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0166-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0167-1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkRed]ide się uczyć, papapa:bye::bye::bye:[/COLOR]
  13. [quote name='halbina']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=7][COLOR=red]Mój Ci ON!!![/COLOR][/SIZE][/quote] :mad::mad::mad::mad::cool3::cool3::cool3::cool3: :diabloti: [quote name='Danusia12']Nie wiem już która w kolejce jesteś :eviltong::diabloti:[/quote] ostatnia:eviltong::diabloti: bo on jest mój:p:loveu::loveu::loveu::loveu: Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: zaraz Menrzuś oberwiesz... co się z Argonkiem dzieje, czemu nic nie napisałeś wcześniej??????:cool3:
  14. [CENTER]:helo::helo::helo::helo::helo::helo::helo::helo::helo: [/CENTER] Agniestka, a kaj ty się podziewasz????
  15. cześć Zuzkowe:multi::multi::multi::multi: ale mam foreczek do kradziejstwa:loveu: kurcze nie mam czasu zeby swoje obrobić i wstawić ze spacerku:cool3: może po pracy coś mi się uda... Basia, zaloguj się tam gdzie Ci mówiłam i wstaw filmiki. Wrzuca się je tak samo jak zdjęcia na serwer
  16. [COLOR=DarkRed]Witajcie:multi::multi::multi::multi::multi: ja dzisiaj znowu tylko na chwilkę:placz: i cd. wyborczego poranka:cool3: [/COLOR][IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0157-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0158-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0159-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0160-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0161-1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkRed]a teraz spadam pracować, od jutra znowu szkolenia:roll:[/COLOR]
  17. [quote name='Danusia12']ja to nazywam "powerem", a inni "pier...czykiem" :evil_lol:[/quote][url]http://img89.imageshack.us/img89/7950/pa130036ja9.jpg[/url] bo to jest pier...czyk i to w najlepszym wydaniu:loveu::loveu::loveu::loveu: niesamowity jest:diabloti::diabloti::diabloti: Dzieńdoberek:multi::multi::multi:
  18. Witajcie:multi::multi::multi::multi: a ja znowu w tym tygodniu na szkoleniach:placz: znowu nie mam na nic czasu... zajrzałam tylko na chwilkę i pędzę się uczyć:roll: troszke foteczek Imbirka z wyborczego porannka:loveu: [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0151-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0153-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0154-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0155-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0156.jpg[/IMG]
  19. Dzieńdoberek:multi::multi::multi::multi: a ja też zgadłam.... zanim zobaczyłam rozwiązanie to tak mi wyszło:cool3::p, hehehe, mam swoją małą satysfakcję...:diabloti::eviltong: a ja znowu na szkoleniu i czasu brak:placz: i tak cały tydzień... echhhhh Miłego dnia życzę i spadam się uczyć:roll:
  20. no i jak sieroto powstawiałaś te filmiki, boszsz:cool3: wystarczyło tylko skopiować:cool3: [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0132.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0133-1.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0133-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0134-1.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0134-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/?action=view&current=PIC_0135-1.flv"][IMG]http://s145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/th_PIC_0135-1.jpg[/IMG][/URL]
  21. oooooo powróciłaś do żywych wreszcie:cool3::loveu::diabloti:
  22. ooooo,, widzę, ze kradziejstwo pełną parą idzie:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Alu, chyba tylko 3 piffko Cię uratuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. oooooooo Ozzulec jest :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu: no to się przyznaj, po kim on się tak smakowicie????:cool3::cool3::cool3::diabloti:
  24. [quote name='Alicja']:placz::placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz:trzecie zabrał mi TZ .....i wypił :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkRed] to niech teraz usiądzie razem z Tobą do oglądania fotek:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]:evil_lol:;)
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:widziałam filmiki ...widzialam .......:razz::razz::razz:pije 2gi piffff :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i macie zakaz spacerowania razem bo popadnę w alkoholizm :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkRed]no wiesz, a my mamy taką przyjemność ze wspólnych spacerków:cool3::diabloti: otwórz już sobie 3 bo Justyna zaczyna kraść:evil_lol::diabloti:[/COLOR]
×
×
  • Create New...