Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. jest przepiekna:loveu:
  2. kurcze nie dobrze...biedna mala terrorystka:roll:
  3. a gdzoe wplacamy pieniazki??
  4. Halbina odbiera medal !!!!jaki pisala na watku Platona ale mam nadzieje ze opisze nam jak wroci..
  5. nietaktem....smieszni sa dla mnie..interesowac sie mozna wieloma rzeczami i nic nie robic
  6. mozna sie bylo spodziewac ze operacja bedzie nieunikniona....ale bedzie dobrze...Bolus jest w dobrych rekach:)
  7. :loveu: Wanda ja tez zagladam..cale dogo trzyma kciuki...wszyscy jestesmy z Toba..przepraszam ze poczulas sie w tym sama...moze to przez to zeby nie zapeszyc a wiemy ze wiesz co robisz:loveu:
  8. noemik nic sie nie martw...bedzie dobrze bo cala dogomania trzyma kciuki:)
  9. Halbinka ma dzis wieli dzien...chlopcy nie psocic-niespodzianka ma byc:mad:
  10. biedne pieknosci:(:(
  11. psinka w domku...jaka ona jest madra.nie moglismy trafic aona tak w jedna strone tylko chciala..no to poszlismy za nia w pewna brame a tam...jej domek:loveu: oczywiscie na wieczor zostalo mi posprzatanie auta mojego TZ bo troszke sie psince zwymiotowalo...:evil_lol: hehehe aha a ten jakby kocyk co Pawel dal dla niej to ja mam bo do prania bo przejazdzce dam i potem moge oddac czy dac do hoteliku czy jak wolicie:)
  12. o ktorej trzeba odebrac dziewczyny??albo trzeba bylo....:oops:
  13. kiedy znajdziesz dobry domek kochana??
  14. :loveu: cudownie..czyscioch:)a moze poki ladna pogoda wybierzemy sie kiedys na wspolny spacerek?? hmm co do jdzenia to moze skoro troszke przytyla to takie porcjr jej starczaja...nie miala nigdy za duzo wiec i zoladek nieprzyzwyczajony...jakby jednak nadal Was to niepokoilo to spytajcie przy nastepnej wizycie weta..
  15. halo halo Aga a co tam u Was????
  16. kurcze ciekawe czy winogrona moga byc takie "podstepne"...w sumie nigdy nic nie wiadomo..a czy mialas taka sytuacje>??
  17. witam:) ojj jak sie wstawac niechce..mam nadzieje ze chlopaki smacznie spia:)ja dzis tez sie boje co zastane po powrocie(Fredzie come back:evil_lol:)...ale Platonik urozmaica Halbince zycie...no co?inaczej by marudzila, ze anemik jakis czy co:evil_lol:milego dnia:)
  18. kurde biedactwa...postarm sie jakos pomoc...finansowo jak mozna wplacac??i gdzie jest mniej wiecej ta miejscowosc?
×
×
  • Create New...