Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. kochac to ja ja juz na odleglosc pokochalam...ale moje stadko jest za duze...
  2. ehh to podejscie pedagogiczne:evil_lol: chlopaki przemysaly i jest dobrze...musze to wyprobowac:)
  3. no w to nie watpie:)tylko dziewczynki jeszcze mlode...i niesmiale:evil_lol:
  4. nie ma z czego sie smiac...to sa piekne uroki posiadania psiaka:loveu:
  5. opowiesci Halbinki dzialaja na mnie kojaco...dzis znowu zly "ktos" mi wieczor zepsul a tu raz dwa i juz smiech:)odwych niezly i za darmo to taka...terapia grupowa:evil_lol:
  6. i to swiadczy o tym jaka dobra decyzje podjelas
  7. hehe Sonia chyba troche za duza dla Panow:)
  8. ja sie tam moze nie znam ale jak dla mnie to ta sama psina...a panstwo sie nie zmartwili ze im pies zwial??szukali jej??
  9. ja piernicze...spalone??nie wierze...ja sie zastrzele skad takie sk.... sie biora??
  10. Aga Filka ma juz cieczke...Sonia moze tez dostac niedlugo...kurcze trzeba na nia bedzie bardzo uwazac zeby jej jakis pan za bramke nie wlazl...no ia sterylka...moze zapytam o te raty...albo postaram sie cos Wam pozyczyc...jak myslisz??
  11. chlopcy i Pancia jeszcze spia??:)
  12. kiwi ale ja rozumiem doskonale...wiem jak to jest teraz z tymi wyrostkami...nie byla to absolutnie aluzja...ja po prostu nie rozumiem jak tak mozna...boli mnie strasznie ze sa tacy ludzie...
  13. Eryk:multi: przesliczny...ehh a mi te wyrostki w glowie...dobrze ze psinka na kiwi trafila
  14. co taka cisza:(?jak tam??:)
  15. to wlasnie ludzka znieczulica...a Ty Kiwi masz okropne przygody:(
  16. tragedia kolejna:(a wiecie co mnie najabrdziej wkurzylo...."dwoch wyrostkow go oplulo" az mi sie plakac zachcialo...dla mnie to okropnie-kochana bida:(:(:(
  17. dziekuje za inf i trzymam kciuki
  18. :loveu: dziekuje serdecznie taki prawdziwy domek na stale??:oops: (ostatnie pytanie)
  19. czy ktos w skrocie opwoe mi co u Almy??strasznie duzo postow
  20. Aggie trzymam kciuki...bedzie dobrze!!!musi byc...daj znac co i jak
  21. hahahahah a to dobre...:)
×
×
  • Create New...