Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. a czy nie ma ktos kontaktu do tego Pana..moze faktycznie sie rozmyslil??
  2. ja zapraszam na bazarek...dla dobkow rzecz jasna tez z niego bedzie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2380458#post2380458[/URL]
  3. Babelek ma cudowny tymczas ale gdzie domek na stale???
  4. a co sie bedzie..najpierw mecza,maltretuja a potem nagradzac chca...hahaha...ale ona chociaz idzie,powoli ale idzie..moj biegnie..w przeciwnym kierunku i za nic nie chce wejsc nawet do poczekalni..a jak sie staram go namowic to piszczy jakby go obdzierali ze skory..a ludzie patrza co sadystka z psem robi:diabloti:
  5. hahah Sonik to ma poczucie humoru:evil_lol: ale ja wiem po co ona to robi...to jest pies "obronny" i zastawia pulapki na nieproszonych gosci...byle ktos z rdziny nie wpadl z niespodzianka z nienacka:) Sonia to chyba juz Pancie uwielbia najbardziej bo nawet jesc woli to co Ty:)kochana psinka...zycze powodzenia u weta.ja dzis ide z Kuratorem na kontrole a ostatnio malo nie umarlam zanim go wtargalam panikarza do gabinetu..dzis chyba bede wnosic go...ale 30 kg:cool1:
  6. tak,ja tez sledze watek dobkow i przypominalam o tym...cisza tzn chodzi mi o to, ze nie mamy decyzji Pana kierownika co do zgody lub nie zbadania dobka na zewnatrz,,,
  7. aha no rozumiem...tzn chodzi mi o to by te rzeczy naprawde trafily do psiakow..w sumie gdzie indziej moga...ale chodzi mi o to ze do tych najbiedniejszych a nie np do kitkow ktore chyba sa w budynku...
  8. dziewczyny ja bede miala sporo ocieplen...koldre,poduszke ,poszwy...wszytsko dam schronisku ale taka prosba..czy da sie tak by ktoras z was powsadzala to bidom by wiadomo bylo ze trafily do zmarznietych bid??czy trzeba dac pracownikom a oni porozdzielaja??
  9. tak tak to On...do moich urwisow tez dotarl:)
  10. :crazyeye: JEST DOMEK??super!!!:)
  11. Babelek grzeczny byl??ciekawe co Mikus przyniosl???
  12. czekamy czekamy...a kiedy domek ma sie zglosic?
  13. ja tez zagladam...ale co tu zrobic??
  14. sa jeszcze w Krakowie dwa dobki jeden z chorym odbytem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2545271#post2545271[/URL] i druga ,ktora wlasnie wrocila znowu do schronu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2559463#post2559463[/URL]
  15. Agus brn Boze to nie jest smieszna...dla mnie tez to kupa kasy wiec rozumiem jak najbardziej...tylko pilnujcie jej pozadnie przy cieczce:) pewnie ze kochana Sonia-no coz tak to juz jest...ja teraz po kolei mialam wedrowki z 3 psami do weta bo sie pozaziebialy...tabletki, zastrzyki...masakra i ffortuna..a szczepienie tez mnie czeka jedno...ehhh..ale warto:)
  16. no i w Krakowie chory dobek...bylo juz tu o nim na watku
  17. :multi: :multi: :multi: Sonia to ma zycie...obu siostrom sie udalo trafic na super domki...hehe moja dobka tez tak gada jak mowie glos ale potem przeradza sie to w szczek wiec cierpliwosci:) co do cieczki to chyba trzeba czekac...a czy myslicie Aga o sterylce w najblizszym czasie?? a co do pelni to...pewnie macie wilkolaka w domku:evil_lol:
×
×
  • Create New...