Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. o jejku jeku:evil_lol: przeciez ty biedna musialabys wszytsko zamykac przed nimi....rozrabiaki kochane:diabloti:
  2. biedastwo...wysle jakies pieniazki
  3. ohoho no to pieknie:)uwazajcie teraz bardzo...no majteczki sie przydadza sa takie specjalne dla sun w sklepach zoolog ale moja w takich nawet chodzic nie chce:)
  4. biedny synek..pewnie nawet nie myslal ze ludzie to takie bydlaki
  5. no brawo Elik:loveu:
  6. moze faktycznie tak po troszku gdzies...ale tyle dni to dziwne...moze zadzwon znowu do wet jak tamta jest "nieobecna" to do innego
  7. jak Elik??
  8. Aga co do weta to jest pewny...robil ostatnio operacje mojej Herze a gwarantuje Ci ze moj tata do byle kogo by jej nie dal:evil_lol: co do rat to ja mysle ze mozna by bylo z nim pogadac...mamy z nim dobre kontakty,moze akurat:)trzeba sie spieszyc bo przyjdzie cieczka i bedzie krucho....aha a wlasnie jak Sonia zostaje na polku to nie ucieknie??czy ma ograniczone pole ucieczki?:evil_lol: powodzenia na szczepieniu:)
  9. oj te psiaki lubia czuc zapach Pan swoich:)no musze sie wreszcie oderwac od dogo..zycze wszytskich slodkich snow:loveu:
  10. no i badz tu madry...:roll:
  11. oj Platonik marzy juz sobie...jak dorosniesz poznasz piekna dame malutki:evil_lol: tez zaraz bede walczyc o kawalek lozka(chociaz malutki) ale dzis latwiej tylko 2 kicie reflektuja na spanko ze mna...musze powklejac jakos fotki mojej gromadki:evil_lol:
  12. kurde a wet co mowila ze jak tak dalej pojdzie to..?
  13. uffff co za ulga...dzentelmeni grzeczni:loveu:
  14. jejkuuuu co za kochaniutkie troskliwe stworzonko:loveu: ale ale...czy kurtka nadaje sie do uzytku???
  15. no dotaralam do "moich" przystojniakow:)jak sie dzis Panowie spisali Panciu Halbinko??
  16. Karolinaa super!!sterylka konieczna:)caluski dla Was
  17. podnosze przytulanke
  18. i to jest za duzy pies???no ludzie bez przesady...wymowka zawsze sie znajdzie...smieszne
  19. Aga nie ma za co trzeba sobie pomagac...tzn ja jeszcze nic nie zrobilam ale checi mam:evil_lol: czekam na swoja kolej:)
  20. kurcze to trudna sprawa...zgadzam sie ze te psy kochaja takich biednych bezdomnych czasem bezgranicznie...nie raz widzialam...czasem ze wzajemnoscia czasem nie...
  21. ale Ramziowi dobrze:loveu:
×
×
  • Create New...