Aga dziewczyny maja racje...moj wet powiedzial ze Sonii sterylka ze wszytskim tzn wizyty po...sciagniecie szwow opieka...do 250 zl....a jak tam maz??juz zgoda??:evil_lol:
Biafra najwazniejsze, ze uratowalas tego biedaka...dziekuje!!!!!:loveu:
ja tez nie jestem za placeniem ale..najwazniejsze ze Ci sie udalo!!!!dobrze ze Ciebie nie zaatakowal ten..........oby poniosl sroga kare...a kiedys zycie i tak zwroci mu to cierpienie wiernego konia