uwazam Panie Adamie, ze abslolutnie nie ma Pan za co przepraszac...to raczej Panu naleza sie podziekowania...uratowal Pan psinke i jest cudownym czlowiekiem:loveu: nie da sie nigdy przewidziec do konca reakcji psa w nowej sytuacji..
sugarr bidusiu...jak tam??(mam nadzieje ze mama juz sie nie zlosci)
kurcze teraz lece na zajecia i wracam o 22....chyba ze uda mi sie wyrwac na chwile do domku...moze Elik do tego czasu napisze co i jak tam slychac albo juz od Ciebie sie dowiem Perfi wieczorem...kurcze strasznie zaluje ze moge dopiero po weekendzie ale juz dzis psinke odwiedza dwie a nawet trzy dobre duszki (Elik, Perfi , Bartek) wiec bedzie dobrze:)
Perfi daj znac gdzie to jest dokladnie...jak na pradniku to obok mnie..moglabym do niej zagladac...tylko po weekendzie bo wyjezdzam:(
[URL="http://pl.tinypic.com/a/1f1wm/4"][SIZE=4][COLOR=Red][B]ALBUM RENDI [/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
[quote name='kiwi']karusiap, wiesz ze lotnisko z katowicami ma tyle wspolnego co z krakowem?
ja nie wiedzialam az jak ostatnio lecialam nie sporzałam na mape :lol:
i wtedy bylo:eek2::eek2::eek2:, ulewa, 2 w nocy a za chwile odlot :eek2::eek2:
to prawie pod czestochowa
i najlepiej sie kierowac chyba na olkusz...[/quote]
jak dla mnie Ktowice-Pyrzowice to blizej sa jednak Katowic niz Czestochowy...no ale moze sie nie znam...ppoza tym nikt nie powiedzial ze jak sizde w tych Pyrzowicach to juz sie metra w strone Katowic nie rusze...:)
:loveu: :loveu: :loveu: pieknosci:)
a ja myslalam ze to tylko moja kotka wystawia nam jezor...(tak naprawde myslalam ze wypada jej bo ma co raz mniej zebow:evil_lol: )
o ta cwaniara to nawet nie wiedziaalm ze ona zwiewa przez siatek...a nie ucieka dalej??maz ma podejscie wychowawcze widze bo chyba dziala:evil_lol:
no i czesanie daje jednak efekty,,,chyba wyczesze na lyso moja gromade:evil_lol:
hahaha Sonia przeprowadza domek:)no to super ze juz mniej siersci zostawia,trzeba ja regularnie czesac....a co do lapek..to chyba wszytskie psaiki udaja glupa jak przychodzi do ich czyszczenia:evil_lol: widzisz Aga ile radosci Sonia wam dala....cieszez sie strasznie:loveu:
HALBINKA:multi: super ze jestes ale sie dzialo:)hmmm curry...ciekawe jaki da efekt...i widze ze Babelek maly a panoszyc sie zaczyna,,,,bidus Platon ...chlopaki spokoj...wystarczy ze kicie mysz zjadly:evil_lol: