Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. dziewczyny sugarr bardzo potrzebuje pomocy... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2537043#post2537043[/URL]
  2. uwazam Panie Adamie, ze abslolutnie nie ma Pan za co przepraszac...to raczej Panu naleza sie podziekowania...uratowal Pan psinke i jest cudownym czlowiekiem:loveu: nie da sie nigdy przewidziec do konca reakcji psa w nowej sytuacji.. sugarr bidusiu...jak tam??(mam nadzieje ze mama juz sie nie zlosci)
  3. czy sa jakies nowe wiesci o naszym milusinskim??
  4. kurcze teraz lece na zajecia i wracam o 22....chyba ze uda mi sie wyrwac na chwile do domku...moze Elik do tego czasu napisze co i jak tam slychac albo juz od Ciebie sie dowiem Perfi wieczorem...kurcze strasznie zaluje ze moge dopiero po weekendzie ale juz dzis psinke odwiedza dwie a nawet trzy dobre duszki (Elik, Perfi , Bartek) wiec bedzie dobrze:)
  5. Perfi daj znac gdzie to jest dokladnie...jak na pradniku to obok mnie..moglabym do niej zagladac...tylko po weekendzie bo wyjezdzam:( [URL="http://pl.tinypic.com/a/1f1wm/4"][SIZE=4][COLOR=Red][B]ALBUM RENDI [/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
  6. [quote name='kiwi']karusiap, wiesz ze lotnisko z katowicami ma tyle wspolnego co z krakowem? ja nie wiedzialam az jak ostatnio lecialam nie sporzałam na mape :lol: i wtedy bylo:eek2::eek2::eek2:, ulewa, 2 w nocy a za chwile odlot :eek2::eek2: to prawie pod czestochowa i najlepiej sie kierowac chyba na olkusz...[/quote] jak dla mnie Ktowice-Pyrzowice to blizej sa jednak Katowic niz Czestochowy...no ale moze sie nie znam...ppoza tym nikt nie powiedzial ze jak sizde w tych Pyrzowicach to juz sie metra w strone Katowic nie rusze...:)
  7. sugarr ja gdzies juz pisalam ze najprawdopodobniej jade w przyszly piatek (8.12) do Katowic na lotnisko
  8. :loveu: :loveu: :loveu: pieknosci:) a ja myslalam ze to tylko moja kotka wystawia nam jezor...(tak naprawde myslalam ze wypada jej bo ma co raz mniej zebow:evil_lol: )
  9. hahahahah.oj Sonia ma szczescie...jest kochana:)a mezowi to tylko przytakiwac "ale ja zalatwiles"...:evil_lol: a swoje wiemy:)
  10. o ta cwaniara to nawet nie wiedziaalm ze ona zwiewa przez siatek...a nie ucieka dalej??maz ma podejscie wychowawcze widze bo chyba dziala:evil_lol: no i czesanie daje jednak efekty,,,chyba wyczesze na lyso moja gromade:evil_lol:
  11. brak slow do tego slodziaka:loveu:
  12. karusiap

    moj lobuz :)

    sliczny jestem jamniorek:loveu:
  13. matko...sika ze strachu ..oznaka ostatecznego poddanstwa i strachu...biedak tyle przeszedl:(:(:(:(:(:(
  14. kurcze az 3 miesiace roznicy w nowych domkach....wazne ze juz jest dobrze:)
  15. super Perfi ze zaproponowalas pomoc od nas...czekamy na wiesci..
  16. hahahaha te kicie naprawde mysla ze sa kwiatkami:loveu:
  17. glosujcie!!jest szansa na karme dla biedactw!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35283[/URL]
  18. Wasza pierwsza miesiecznica:)gratuluje:loveu:
  19. hahaha Sonia przeprowadza domek:)no to super ze juz mniej siersci zostawia,trzeba ja regularnie czesac....a co do lapek..to chyba wszytskie psaiki udaja glupa jak przychodzi do ich czyszczenia:evil_lol: widzisz Aga ile radosci Sonia wam dala....cieszez sie strasznie:loveu:
  20. ja sie przygladam i przygladam i smycz skorzana dalej:)i nie ubiore okularow:razz:
  21. HALBINKA:multi: super ze jestes ale sie dzialo:)hmmm curry...ciekawe jaki da efekt...i widze ze Babelek maly a panoszyc sie zaczyna,,,,bidus Platon ...chlopaki spokoj...wystarczy ze kicie mysz zjadly:evil_lol:
×
×
  • Create New...