nie , Perfi nie wiem co mu powiedziec...dlatego pytam tu i owdzie...chyba po to ten watek by cos wymyslic...ale widze tu ze nie powinnam wogole prosic bardziej doswiadczonych czy nie wiedza co mozna zrobic....skad mam wiedziec ze wet to jego zona...pewne rzeczy mozna po prostu wytlumaczyc...aleok jak sie dowiem co powiedziec to sobie zadzwonie...