a wiec ja sie przychylam w 100% i tez oferuje sie zlozyc...a nuz sie uda...
Perfi pisala mi ze w tyg bedzie w schronie i dopyta sie...
co do weta to moge spytac tez u siebie na osiedlu jak to widza,sa dobrzy i moze dadza jakas znizke..chociaz wiem ze bardzo cenicie dr z Pilsudskiego ( z czym sie zgadzam-moja siostra miala u nich praktyki:)), wiec jelsi ktos sie uprze ze oni maja dobka leczyc nie bede sie sprzeciwiac:)