Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. o Boze....skad ja to znam...ja trzymam kciuki,wierze ze sie uda...a kto nie wierzy niech poczyta o mojej Fredzi odlalezionej...
  2. kurcze pojecia nie mam...wlasnie co to za kartki??
  3. BRAWO jeszcze raz gratuluje!!!:loveu: rodzina dogo na pewno nadala by Ci jeszcze za "dzialalnosc na rzecz psinek i innych biedactw"...Ty to masz chyba zlote serducho:)
  4. hahaha mysle ze zrezygnuje z zawodu jak zobaczy takieeee wyzwanie:)hehe e tam chyba przesadzamy..Panowie to dzentelmeni:evil_lol:
  5. a czemu sie nie pochwalisz jaki to medalik??a raczej medal:multi:
  6. hahaha a to dobre...wyslij zgloszenie do TVN kochana:)
  7. Neris a coz to za tajfun??? Halbinko: GRATULACJE medalu:loveu:
  8. oj taka prawde okrutna prosto z mostu:(
  9. gdyby ludzie potrafili tak wlasnie rozumiec psy...
  10. przeciez ona jest taka sliczna...kocha sie sercem a nie okiem...
  11. jest sliczny i nie dziwie mu sie...ja tez nie lubie...ja wierze ze znajdzie domek...
  12. hahahah moje kicie tez lubia doniczki...ale nie az tak:evil_lol:
  13. majciochy ..no wlasnie moze go to boles wiec kaganiec raczej konieczny...ale bedzie sliczny w tym stroju:)
  14. biedne biedactwo....wyczuwa pewnie dobrych ludzi to i paluchy zostawia...ale uwazaj Jagienka bo jak tam kiedys ktorys nie wyczuje zes Ty dobra...:evil_lol:
  15. no wlasnie...najlepszy bylby tymczas...ale raczej watpie w to:(:(....albo hotel..tylko tu pozostaje kwestia finansowa i nie tylko...to jest straszne ze wszystkie chcemy pomoc a nie wiadomo jak:(
  16. moze sprobuj z tej str ze zawsze to beda miec wiecej czasu dla innych ,ze jakos delikatnie beda mieli jednego z glowy...no bo nie powie im sie wprost ze skoro jest to czemu psinie nie pomaga:(
  17. a czy oni tam nie maja sali do opieki pooperacyjnej?
  18. a wiec ja sie przychylam w 100% i tez oferuje sie zlozyc...a nuz sie uda... Perfi pisala mi ze w tyg bedzie w schronie i dopyta sie... co do weta to moge spytac tez u siebie na osiedlu jak to widza,sa dobrzy i moze dadza jakas znizke..chociaz wiem ze bardzo cenicie dr z Pilsudskiego ( z czym sie zgadzam-moja siostra miala u nich praktyki:)), wiec jelsi ktos sie uprze ze oni maja dobka leczyc nie bede sie sprzeciwiac:)
×
×
  • Create New...