Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. jest maly problem...ja to juz tak wszytsko na wyrost ale nakonsultacje jestesmy zdecydowane tylko czekamy na termin wiec mysle ze nie wybiegam za bardzo w przyszlosc...zadeklarowalam sie jako transport i nie wycofuje sie z tego..tylko snieg troszke mnie zaskoczyl (jak drogowcow co roku w grudniu;))...chodzi o to ze nie mam zimowych opon...a najgorsze ze nie mam teraz pieniedzy na nie..dlatego poki co bylo ok ale teraz jest zbyt slisko i o mandat nie trudno ..wiec letnnie odpadaja..i tu jest problem..musimy koniecznie szukac zastepczego transportu (ewentualnie pozyczyc opony:cool3:) bo jak nagle Patia dostanie tel ze na dniach bedzie lekarz to nie mozna stracic takiej okazji...ktos ma pomysl??
  2. ale czy jest juz w swoim domku na zwsze ??czy tylko tymczas?
  3. Masza chyba pisala ze wyjezdza na jakis czas
  4. sliczna dziewczynka:loveu:ma takie piekne oczka...
  5. o jejku jak to nikt??ja caly czas czekam na wiesci jak tam Bandi i jego kochana rodzinka:)
  6. Eliczek duzo caluskow i zdrowka...noemik widzisz jaka dzielna jestes:loveu:
  7. :megagrin::roflt:hahah dokladnie na uszy byly by w sam raz...ehh my okropne nie wolno smiac sie z takich pieknych uszatek:)
  8. kurcze dobrze by bylo...a ogloszenie powinno mocno za serce chwytac
  9. w fiolecie Nitce do twarzy:evil_lol:
  10. ja juz zaczynam zbiorke z bazarku:)na Berosika
  11. no wlasnie z tego co wiem to nie ma.. a watek zakladala chyba Jagienka napisze do niej z prosba o zmiane tytulu
  12. oby sie odezwali...dziewczyny ale moze zacznijmy zbiorke pieniazkow,...na konsultacje i tak sie przydadza...jak myslicie???
  13. moze moje pytanie jest glupie:oops:ale jak to zarezerwowala??czy to znaczy ze Tramp nie jedzie do schronu??:)
  14. Karolinko skontaktuj sie jak najszybciej z lekarzem..nasza dobka kazdego Sylwestra spedza na uspokajajacych srodkach bo az malo jej seduch nie wyskakuje...muzyka na maxa i przytulanko o polnocy..a w tym roku wet kazal nam juz jakis czas przed Sylwesterm zaczac podawac... Aga Wy tez uawazajcie zeby Sonia nie czmychnela.. no ale super ze u Filecika tez ok:)
  15. nie wiem juz co zrobic,powiedziec...a hotel do czasu zwolnienia jakiegos tymczasu????
  16. czy w tym schronie jest tak zle??wiem ze w zadnym nie jest dobrze,ale zedna dogomaniaczka nie zaglada tam??a jakis hotel??moze zwolni sie tymczas...on nie moze tam jechac!
  17. Trampik :(blagam..niech stanie sie cud...a jak jest w schronie do ktorego jedzie?? a czy to jest pod Katowicami??nie odwiedza nikt z dogo tego schronu??
  18. no to ogolnie nie jest zle...Bandi ale Ci fajnie ...wszyscy cie kochaja...a uszka trzeba czyscik,musisz byc sliczny:lol:
  19. ale wspaniale..nalzezy jej sie:)
×
×
  • Create New...