Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Pitty powiem Ci ze sama nie wiem jak sobie poradzic z pracami kopalnymi psiakow i chetnie sie tego dowiem:) a Bandi przez ten czas co jest u Was wybiegal sie juz chyba bardziej niz przez cale zycie,,,nadrabia zaleglosci:loveu:
  2. poza schroniskiem nie byl nikt bo czekamy na tel z kliniki..mial byc u nich dr,ktory mial juz podobne przypadki...Beros mial juz 4 operacje wiec teraz chcemy by zbadal go ktos wlasnie kto moze juz pomogl w czyms takim
  3. klinika (Myslenice z tego co pamietam) miala dzwonic do Patii jak by bylo cos wiadomo...milczy , a mial byc podobno dr na przelomie roku..ja bym juz zaczela szukac kogos...moze dr Bakowski?? ale lekarz bez domku...i co po zabiegu:( a poza tym moze Berosik znajdzie domek nawet jesli by sie nie powiodlo...inaczej czarno to widze:(
  4. dokladnie...ogrod albo wielkie serdeucho...a szczyt marzen to polaczenie tych dwoch rzeczy:)
  5. naprawde jestem co raz bardziej przerazona...te zdjecia...boje sie by nie dostal jakies np zakazenia od kalu...wiem ze ma opieke w schronie ale przy takiej ilosci podopiecznych nie ma zapewne czasu by latal wypychac mu kal...tak sie boje o niego:(kto da domek??tylko o ogrodek prosimy:(:(:(
  6. trzeba trzeba by nie bylo za pozno (tfu tfu) ale co??konieczny jest dom lub tymczas do wszelkich dzialan..a czas leci...:(:(:(
  7. no wlasnie zapraszamy do Berosika...wyslalam dzis troszke na dobki ale niestety niewiele....nie mam na razie no i na Berosika bede chciala zbierac...
  8. cudne zdjecia...Beros jest przepiekny i ta biedna pupka...no i te zebra na wierzchu:(:(:( kto moze go pooglaszac wszedzie:oops:
  9. no to super..Patia mowila kiedys ze zrobi ale ma teraz i tak duzo na glowie... Anashar blagam jak bedziesz mial troche czasu to zrob ta aukcje tak slicznie..wiesz wazne rzeczy wyroznione..ja sie nie znam na tym ale z ladnym tlem..tak mi na tym zalezy...
  10. Czy Ty znasz wielki bol samotnosci, kiedy serce i dusza chca kochac i żyć , Kiedy dni bez ciepła i miłości wydaja się trwać wiecznie niczym szara, niekończąca się nić... Dlaczego wszedłes w moje życie, dlaczego pokochałem Cię, dlaczego wtedy każdego dnia wyczekiwalem kiedy ujrze Cię.. Moje oczy pytają teraz czy uwierzysz jak smutno mi? Czekam więc ciągle na Ciebie Na uśmiech Twoj , ktory cieszy mnie... Jedno mi tylko zostało czekać na Ciebie bez końca bo Ty jestes moja nadzieją na godną przyszłość i na spokojny ostatni zachód słońca... A serce doczekać się nie może Czy ktoś przygarnie i pokocha mnie...??? i tu mozna tera znapisac ze Berosik ma ok 5 lat zostal oddany przez wlasciciela z powodu choroby odbytu , z ktora da sie zyc..ze chcemy mu pomoc ale nie wiadomo czy sie uda wiec szukamy odpowiedzialnej osoby, ktora mimo choroby da mu szanse,,,,ze on niknie w schronie..nie sprzyja mu tamto zycie...stare rany sie nie goja:( zrobi ktos aukcje???
  11. poznalam dzisiaj Berosa:loveu: jest taki chudy:(martwie sie bardzo o niego...ja mysle ze trzeba podjac zdecydowane kroki...z kliniki w Myslenicach sie nie odzywaja...ale i tak najwazniejsze by znalesc dom..moze znajdzie sie ktos kto go przyjmie do domu z ogrodem..dzis w schronie byla dziewczyna ktorej pies ma ten sam problem i da sie z tym zyc..chodza z nim do weta na wyproznianie...i jak bedzie juz domek to znajdziemy lekarza na konsultacje i ewentualny zabieg...nawet daleko..tylko ten domek.. czy znajdzie sie ktos o wielkim sercu i cierpliowsci??inaczej Beros nie ma szans..niknie w oczach...mam sliczny wiersz od mojej siostry na aukcje dla niego,zaraz napisze
  12. czy ja kiedys nie napisalam ze Speranza bedzie przebierac w domkach??:cool3:
  13. wanda szostek kawal dobrej roboty:loveu:(standart:))
  14. no oczywiscie olbrzymie podziekowania dla Formicy:loveu:
  15. [quote name='halbina']No to pogotowie pocieszeń pilnie wzywane na wątek! :evil_lol:[/quote] Halbinko najlepszym pocieszeniem niech bedzie fakt ze uratowalas Bablusia ,wypiescilas i znalazlas cudny domek...a jeszcze lepszym , ze byc moze uratujesz kolejnego psiaka...ciezko Ci bedzie na pewno-taki los domkow tymczasowych...sciskam Was mocno
  16. jejku ale cudownie!!czy to pewne??
  17. hehe no pieknie, Fila potrzebuje kolezanek ,ktore maja na nia dobry wplyw:)ciesze sie, ze wszystko u Was ok:multi:
×
×
  • Create New...