sprawa wyglada tak ze ja moge wziac auto ..mam lanosa headback'a(jakkolwiek sie to pisze,chodzi mi o to ze sciety tyl ale 4 drzwiowy)...tylko Myslenice to kawalek i nie wiem czy podejme sie byc kierowca( mala wprawa),wiec moze wyciagne mojego TZ...ale musi ktos jechac z nami...kto sie podejmie?Patia?:)
aha i jaki mniej wiecej termin wchodzi w gre??