Aga dziekuje za sliczna niespodzianke:loveu:postaram sie poprosicv kogos albo sama sie nauczyc (malo prawdopodobne:evil_lol:) i wkleic zdjecia Sonci na watek ( no i Filuni najnowsze)...ciesze sie ze Swieta przebiegly spokojnie i ze Sonia nie reaguje na petardy-zazdroszcze:)
caluski dla wszytskich i udanego Sylwestra:)