karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Malenstwo wytrzymaj...tak sie o niego martwie:( -
Staruszek Bary - ratujmy jego życie! (str.5) / za TM :(
karusiap replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hopkaj kochany!! -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pitty tak w zyciu bywa...Bandusia uratowalas i to sie liczy:) -
Staruszek Bary - ratujmy jego życie! (str.5) / za TM :(
karusiap replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pitty nasza kochana Bandusia uratowala a teraz sie smuci...bedzie dobrze:) -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gdzies sie moj post zgubil...ale chcialam tylko napisac ze Bandi to ma teraz zycie-sielanka:loveu: -
Staruszek Bary - ratujmy jego życie! (str.5) / za TM :(
karusiap replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak tam wogole Barus..czy ktos mi w skrocie powie??nie wiem czy ma aukcje?jak sobie radzi w schronie? -
jak mi sie uda to przyatakuje ich na Żabincu:)
-
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
kurcze ja tez juz pisze do kogo moge..kolezanka z Łodzi ma popytac znajomych ...musi sie cos w koncu znalesc.. -
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
kurcze ja tez juz pisze do kogo moge..kolezanka z Łodzi ma pobytac znajomych ...musi sie cos w koncu znalesc.. -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
karusiap replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
Basterku uda Ci sie -zobaczysz!! -
masz racje Jagienko...ale chyba ten lekarz co ma przyjechac do Myslenic mial juz podobne przypadki..ja dlatego tak siedze jak na szpilkach bo..nagle Patia dostanie tel ze dr przyjezdza,umowimy sie na wizyte, moze nawet zabieg za jakis czas a my...ani kasy, ani tymczasu...nic...i boje sie ze nam Pan dr wyjedzie i lipa....
-
hehe nie ma sie nad czyms zastanawiac..tzn boje sie wizyt w schronie...ale siedzeniem w domu mniej pomoge a tak to zawsze 2 rece wiecej:)
-
Jagienka jestes super:loveu:to juz zupelnie co innego...jak bede splatac jakis tekst to napisze wlasnie tak, ze nawet jesli operacja sie nie uda to wystarczy troche cierpliwosci i pomocy przy nim:)choc preferowany ogrodek...a czy np mozna zawiesc jakas karme specjalnie dla niego do schronu??by wlasnie przybral troszke na wadze?? kurcze to jest nadzieja...kiedy zadzwonia do Patii??:roll: no i kasa koniecznie potzrebujemy pieniazkow!! chcialabym poznac Berosika:oops: aha a czy wie ktos ile on ma lat??i jaki ma charakter??
-
dzis zlozylam formularz w TOZie...identyfikator do odebrania za tydzien:multi:
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
karusiap replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiem ze to zadne pocieszenie bo pewnie kazdy z nas wie jak to boli...ja do dzis placze po mojej Azuni, a odeszla 6 lat temu:( mocno Cie sciskam ulv....dasz rade...nadal masz dla kogo byc dzielna -
dzieki Perfi:)tylko moj problem polega na tym ze nie jestem wolontariuszka:roll: elik chyba tez do schronu chciala sie wybrac...
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
karusiap replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Coś Ty taka płaczliwa, Karusiu?... :cool3:[/quote] wlasciwie to ja twarda baba jestem:cool1:ale psiaki mnie rozczulaja..ich los tak bardzo zalezy od nas... -
[quote name='aisaK']SŁUCHAJCIE, potrzebujemy osób, kontaktów na stronę Nadzieja Dobermana, mamy za mało chętnych, pomóżcie. Tu chodzi o radę, o pytanie, o ewentualna pomoc, nawet w poszukaniu pomocy! [U][URL]http://www.nadzieja-dobermana.up.pl/[/URL] [/U] i wejdzcie w zakładke KONTAKT... CZEKAMY NA CHĘTNYCH![/quote] ja moge sie postarac pomoc,udzielic rady np.tylko ja tez z malopolski a juz chyba ktos jest