Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Malenstwo wytrzymaj...tak sie o niego martwie:(
  2. Pitty tak w zyciu bywa...Bandusia uratowalas i to sie liczy:)
  3. Pitty nasza kochana Bandusia uratowala a teraz sie smuci...bedzie dobrze:)
  4. gdzies sie moj post zgubil...ale chcialam tylko napisac ze Bandi to ma teraz zycie-sielanka:loveu:
  5. jak tam wogole Barus..czy ktos mi w skrocie powie??nie wiem czy ma aukcje?jak sobie radzi w schronie?
  6. jak mi sie uda to przyatakuje ich na Żabincu:)
  7. wlasnie wlasnie...dobrze ze elik przypomina..kto zrobi plakat??
  8. ja postaram sie cos wplacic w poniedzialek...nie moge cos przez neta...nie bedzie tego duzo ale kazdy grosz sie przyda...
  9. kurcze ja tez juz pisze do kogo moge..kolezanka z Łodzi ma popytac znajomych ...musi sie cos w koncu znalesc..
  10. kurcze ja tez juz pisze do kogo moge..kolezanka z Łodzi ma pobytac znajomych ...musi sie cos w koncu znalesc..
  11. Basterku uda Ci sie -zobaczysz!!
  12. ja od siebie tez na pewno dorzuce...czekam az moja uczelnia laskawie przelewy zrobi:angryy: ale tez chyba nie bede wzbogacac poczty:diabloti:
  13. byloby super!!warto go poznac....a moze jak dostane identyfikator to i ze mna sie przespaceruje:cool3:
  14. masz racje Jagienko...ale chyba ten lekarz co ma przyjechac do Myslenic mial juz podobne przypadki..ja dlatego tak siedze jak na szpilkach bo..nagle Patia dostanie tel ze dr przyjezdza,umowimy sie na wizyte, moze nawet zabieg za jakis czas a my...ani kasy, ani tymczasu...nic...i boje sie ze nam Pan dr wyjedzie i lipa....
  15. hehe nie ma sie nad czyms zastanawiac..tzn boje sie wizyt w schronie...ale siedzeniem w domu mniej pomoge a tak to zawsze 2 rece wiecej:)
  16. czyli Berosik nie wychodzi na spacerki??kurcze przydaloby sie go poznac przed np konsultacja poza schroniskiem...
  17. Jagienka jestes super:loveu:to juz zupelnie co innego...jak bede splatac jakis tekst to napisze wlasnie tak, ze nawet jesli operacja sie nie uda to wystarczy troche cierpliwosci i pomocy przy nim:)choc preferowany ogrodek...a czy np mozna zawiesc jakas karme specjalnie dla niego do schronu??by wlasnie przybral troszke na wadze?? kurcze to jest nadzieja...kiedy zadzwonia do Patii??:roll: no i kasa koniecznie potzrebujemy pieniazkow!! chcialabym poznac Berosika:oops: aha a czy wie ktos ile on ma lat??i jaki ma charakter??
  18. dzis zlozylam formularz w TOZie...identyfikator do odebrania za tydzien:multi:
  19. Agniest to inna Pani chetna na Trampa jest sklonna rozpatrzec propozycje jesli Trampik ma zaklepany domek(z tego co zrozumialam)...Transport konieczny!!!!
  20. wiem ze to zadne pocieszenie bo pewnie kazdy z nas wie jak to boli...ja do dzis placze po mojej Azuni, a odeszla 6 lat temu:( mocno Cie sciskam ulv....dasz rade...nadal masz dla kogo byc dzielna
  21. dzieki Perfi:)tylko moj problem polega na tym ze nie jestem wolontariuszka:roll: elik chyba tez do schronu chciala sie wybrac...
  22. [quote name='halbina']Coś Ty taka płaczliwa, Karusiu?... :cool3:[/quote] wlasciwie to ja twarda baba jestem:cool1:ale psiaki mnie rozczulaja..ich los tak bardzo zalezy od nas...
  23. [quote name='aisaK']SŁUCHAJCIE, potrzebujemy osób, kontaktów na stronę Nadzieja Dobermana, mamy za mało chętnych, pomóżcie. Tu chodzi o radę, o pytanie, o ewentualna pomoc, nawet w poszukaniu pomocy! [U][URL]http://www.nadzieja-dobermana.up.pl/[/URL] [/U] i wejdzcie w zakładke KONTAKT... CZEKAMY NA CHĘTNYCH![/quote] ja moge sie postarac pomoc,udzielic rady np.tylko ja tez z malopolski a juz chyba ktos jest
×
×
  • Create New...