Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Speranza niedlugo bedzie przebierac w domkach:)
  2. ulv nie da sie pocieszyc...tak mialo byc...banalne slowa ale jednak czasem pomagaja zrozumiec i przyjac los...sciskam Cie mocno..jestes bardzo dzielna i pomysl jakie cudowne zycie miala u Ciebie Mila...to sie liczy!!
  3. nalezy sie Bolusiowi wszytsko co najlepsze!!!
  4. no i sie udalo,brawo:)a Bolus:loveu:
  5. zakochalam sie chyba:loveu:piekna jest!!!
  6. no wlasnie...w Myslenicach podobno jest opieka pozabiegowa ale...wiadomo ze nie na jakis czas ..a potem...no nic cos wymyslimy:)
  7. o kurcze to ja juz nic nie rozumiem..bylo mowione ze mial przynajmniej 2 konsultacje poza schronem....:shake:a czemu Arka nie bierze psow ze schronu?pytam z ciekawosci bo chyba jak cos to decydujemy sie na Myslenice tak??Jaga mowila Pani wet jeszcze cos??kurcze ale co po zabiegu(bo caly czas mam nadzieje ze do niego dojdzie i ze sie uda)...gdzie Berosika umiescimy??ehh trzeba zaczc zbierac pieniazki....wie ktos co i jak ze skarpetami na AFn??
  8. smutna mordko moze wreszcie sie usmiechniesz....
  9. coz za uwodzicielski usmiech:evil_lol:
  10. rozumiem Cie doskonale (a na pewno staram sie:))...Swieta to czas magiczny:loveu:
  11. noemik nawet nie wiesz jaka radosc:)super!!cudnie!!nasze Swieta jak najbardziej pozytywnie:)
  12. to moze warto zalozyc juz skarpete dla Berosika...przyda sie na konsultacje i mam nadzieje na zabieg...a jesli nie (tfu fu) to dla innych bid bedzie
  13. piekny psiak..dobrze ze trafil na watek ogolny
  14. tak mi sie marzy kochajacy domek dla suni...
  15. Halbinko duzo sily zycze!!!!
  16. no wlasnie nie zapominajmy o Toporeczku...szukamy domku
  17. super by bylo Jagienko..i jeszcze jak by Ci sie udalo dowiedziec gdzie byl na konsultacjach zebysmy drugi raz go do tego samego weta nie wziely...
  18. oj skad ja znam te "delikatne " namowy do zabawy:evil_lol:
  19. :loveu: :loveu: asiaf:loveu: a tak wogole to Jaga jest cudna.!!!!
  20. ja jestem naprawde chetna do akcji na rzecz Berosa...proponowalam transport ale sama nie dam rady...:(
  21. a czy jest juz w AFN skarpetka dla Berosika??ja wogole nie wiem jak to bedzie bo Patia pisala ze dobry lekarz bedzie w Myslenicach w okolicach Nowego Roku...a tu cisza...:(:(
×
×
  • Create New...