o kurcze to ja juz nic nie rozumiem..bylo mowione ze mial przynajmniej 2 konsultacje poza schronem....:shake:a czemu Arka nie bierze psow ze schronu?pytam z ciekawosci bo chyba jak cos to decydujemy sie na Myslenice tak??Jaga mowila Pani wet jeszcze cos??kurcze ale co po zabiegu(bo caly czas mam nadzieje ze do niego dojdzie i ze sie uda)...gdzie Berosika umiescimy??ehh trzeba zaczc zbierac pieniazki....wie ktos co i jak ze skarpetami na AFn??