jest maly problem...ja to juz tak wszytsko na wyrost ale nakonsultacje jestesmy zdecydowane tylko czekamy na termin wiec mysle ze nie wybiegam za bardzo w przyszlosc...zadeklarowalam sie jako transport i nie wycofuje sie z tego..tylko snieg troszke mnie zaskoczyl (jak drogowcow co roku w grudniu;))...chodzi o to ze nie mam zimowych opon...a najgorsze ze nie mam teraz pieniedzy na nie..dlatego poki co bylo ok ale teraz jest zbyt slisko i o mandat nie trudno ..wiec letnnie odpadaja..i tu jest problem..musimy koniecznie szukac zastepczego transportu (ewentualnie pozyczyc opony:cool3:) bo jak nagle Patia dostanie tel ze na dniach bedzie lekarz to nie mozna stracic takiej okazji...ktos ma pomysl??