Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='Dobermania']Karusiapie, wysłałam plakat Misi na stronę sklepu koło mnie. Wiem, że to W-wa, ale może ktoś dojrzy, zadzwoni do rodziny w krk i będzie cud :roll: :roll: :roll:[/quote] dziekuje:loveu:ja juz jedna dobke wydalam do warszawy i ma najlepiej na swiecie...u laciatej:loveu:a ciotka na miejscu do sprawdzenia domku,moze moze...a krakow byloby wogole super!!
  2. [quote name='daga_27']ja mam pana chetnego na mloda suczke w Stargardzie Szecinskim. jutro do niego zadzwonie i jesli zgodzi sie na spotkanie przedadopcyjne to bede szukala kogos z tego rejonu. Jest to bezdzietne malzenstwo, ktore mieszka w bloku. maja 6,5-letnia dobcie. miesiac temu odeszla matka tej dobci i teraz panstwo jak i suczka sa w depresji. szukaja mlodszej suni, co wprowadzi troche zycia do tego domu na nowo. poki co to charakterek bede obserwowala, bo postanowilam nie oddawac jej do hotelu, tylko zatrzymac u siebie.[/quote] twemu panu chyba naprawde bardzo zalezy ,martwi sie depresja swojej suni:(Dagus masz dla niego kogos??
  3. przeciez oskarek to cudo....jak patrzy tymi wielkimi ciemnymi oczkami to serce sciska...
  4. tak,ten w ol jest bardzo podobny do Omara:( a wczoraj chcialam Wam zdjecia pokazac nowe i mi komp padl przy zgrywaniu-i dzis juz siedzi w serwisie:)ehhh Omarku nie chcesz sie pokazywac??:cool3:
  5. ostatnio poznalam troszke blizej te cudenka..nie powiem,ramzesik chociaz udawal ze sie cieszy ze go miziam,czego nie mozna powiedziec oo dosi:mad::evil_lol:sa przecudowne,a ramzesik to wulkan energii-slodziak:loveu:dosia tez tez:loveu:
  6. no nie!!Barus zwariowal!!!uciekac mu sie zachcialo...ehh on na pewno tylko pogeiegac chcial:p
  7. [quote name='zasadzkas']Kurczę, jaki długi ten wątek. Powiedzcie, szukacie domu dla suni czy ma szanse na zostanie w tymczasowym?[/quote] pytalam o to pare razy,pani mowi ze jej narzeczony barzdo sie stara ale nie ma kompletnie podejscia do psow...co stresuje ich oboje...i ze domu szukamy
  8. nie ma mowy o zadnej licytacji...musimy pilnowac i przebic jak cos... magda widze tam imie,tak ma tez na imie zainteresowana osoba z wroclawia...ale nie ma szans ze ktos wylicytuje i sunia jego bez poznania osoby i jej z sunia....
  9. i czekamy na foteczki:cool3:
  10. bylam dzis z Omarkiem na spacerku,,,przytulal sie ,jest taki slodki i kochany;)ale odzywa pod dobra opieka,to widac:loveu: mam nowe fotki:cool3:
  11. czekam na kolejna odpowiedz,ja zaproponowalam ktorys weekend,zobaczymy;)
  12. t_kasiek wszytsko bedzie dobrze,musi sie przyzwyczaic a na pewno jak bedzie miala dobrze to pokocha nowy domek:loveu:
  13. Bandi jest taki usmiechniety:loveu:a jego towarzyszka...sliczna panna:loveu::loveu::loveu:
  14. wiesz, ze nie ma za co;) wlasnie mnie tez boli to, ze my np nie damy psiaka gdzies to sobie skads indziej wezma:(
  15. ja na poczatku bylam zdziwiona,potem zla a teraz sie ciesze....ze nie dalismy jej Barusia.Powiedziala ze jej suka w nocy czasem szczeka na polu i ja to denerwuje a co dopiero jak jej zacznie szczekac Bari w domu...na co moje 3 psy daly pokaz szczekania wiec slyszac to przez tel pewnie sie zdenerwowala:evil_lol:no bo szczek taki wkurzajacy przeciez,nie dziolchy??:diabloti: a bari to krolewicz i znajdzie swoj kochajacy domek!! wiec wizyty nie bylo a ja i tak prawie pod jej domem(juz ta ulica) godz siedzialam bo czekalam na TZ ktory mial tam sprawy....
  16. kurcze w Warszawie przeciez pelno dogomaniakow...nikt nie moze pomoc z ogloszeniami,plakatami..??:shake:
  17. spytaj jeszcze na wszelki wypadek...hmm a nie masz jakiegos w miare blisko by ja np pod kurtka zaniesc...?
  18. ja tez tak mysle romenko...potrzebujecie jeszcze duzo pieniazkow na badania itp,ta karma bardzo was odciaza... a ty jak zawsze myslisz o wszytskich tylko nie o sobie-kochana:loveu:
  19. Asior ja tez nie wiedzialam czy moja Fredzia byla szczepiona ale wet mi powiedzial, ze jej to nie zaszkodzi.zaszcep ja lepiej
  20. ok napisalam zanim sprawdzilam:oops:dostalam odpowiedz od tej pani z wroclawia,pisze ze dzownil ktos do niej w sprawie wiyty przedadopcyjnej,co sie zgadza bo bira to zalatwila:)i ze moze przyjechac pozanc Miske...bylo by super!!
  21. romenko a jak sie dzis w Dianka czujecie??
  22. Aga ja tez sie bardzo ciesze!!mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy:cool3:
  23. ok dziekuje,powiesze tam:) wczoraj Kasiu dzownila,pisalam troche wyzej, ze u niej wszytsko ok ale zako****e sie w Pani i nawet Pana srednio lubi...chodzi na smyczy:)i wogole nie ma w niej cienia agresji!!! na razie sterylke odwlekamy az dojdzie psychicznie do siebie... wyslalam zainteresowanej osobie maila jak sie sytuacja przedstawia i ze Miska jest psem, z ktorym trzeba przyjechac sie zapozanc bo nie wiedze jej jak nagle trafia w obce miejsce i rece...ale brak odzewu na razie...
  24. super!dziekuje serdecznie,a gdzie oni maja sklep?:oops:Zabiniec np?
×
×
  • Create New...