Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. uwielbiam to...pojawia sie problem a wraz z nim cioteczki kochane ratujace sytuacje:loveu: Mamo Naty-dziekujemy!!
  2. piekna suniu....wytrzymasz i bedzie dobrze!!
  3. dobciu zmykaj do domku!!! a jak znim?je juz normalnie??
  4. nata jestes super,ratujesz sytuacje!!!! dziewczyny po troszke i moze sie udac...polowa juz jest!
  5. no tak Kasia jest pod ochrona:loveu: bedzie dobrze kochana zobaczysz:)
  6. no to faktycznie sie pokomplikowalo...nie dosc ze to kupa kasy to jeszcze nawet nie ma skad jej wziac:(
  7. gdzie zbieramy pieniazki??
  8. [quote name='amikat'][COLOR=Navy][B]BOŻE MÓJ BOŻE MÓJ - dzisiaj są moje 36 urodziny - I TAKIE WIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR] Kiedy możesz??????????? Kiedy chcesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak bezie tak daleko ze bedzies wiedziała kiedy jedziesz - daj mi znać uprzedzę klinike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [B][COLOR=Red]IVI BEDZIE WARSZAWIANKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/quote] amikat-STO LAT!!!! fox_india-GRATULUJE,CUDOWNIE!!!!
  9. oj chyba musze sie przejechac gdzies zloic komus skore!!Kasia wiesz ze mnie tez sie plakac jakos chce..nie wiem czemu bo wiem ze Barus jest szczesliwy i ma dobrze,.,,, a co do tego co napisalas to masz racje..jestes okropna...uratowalas psu zycie,dalas milosc jakies wczesniej nie zaznal,znalazlas super domek,nada sie o niego troszczysz...jestes bee;) a to ze tak to przezywasz jest dla mnie normalne...mnie malo serce nie peklo jak oddawalam moja sunie...ale to byla zupelnie inna historia...po prostu taka ciezka rola domkow tymczasowych... na ocieszenie powiem ze Barus za niedlugo bedzie zapatrzony w soja nowa Pania:eviltong:ciekawe czy wpuszczaja go do lozka??:oops:
  10. Bira prosze tez o namiary,moja dobka tez sie boi okropnie burzy...
  11. wykastrowany juz jest?no to super!ja sie juz myle we wszytskim.. masz racje Dea fotki nowe by sie przydaly...
  12. dokladnie trzeba jej dac imie...moim zdaniem Kora pasuje;)
  13. tak zmiencie tytula ze dobka juz sie zalamala i potrzebna kasa!! i jesli daga sie zgadzasz to w pierwszym poscie dane dagi do przelewu,niech idzie od razu na jej konto!!
  14. oby w milosc do konca zycia:loveu:
  15. kto moze sie dorzucic do hotelu????moze sie ruszy jakos pomalutku...pozwolmy jej odzyskac wiare w czloweika...
  16. daga Ty sie boisz??co on musi czuc:evil_lol:
  17. na pewno jej nie zostawimy,,,tylko problem jak zwykle jeden-kasa:(
  18. ja osobiscie mowie szczerze ze nie mialam jeszcze psa w hotelu,tzn ze ja sie nim zajmowalam...ale tam dziewczyny maja non stop rozne bidy...jesli chodzi o ten hotel to recze za niego;)
  19. bardzo dobre, 2 razy spacer,jedzenie tez z dobrej polki..no i ja bym do niego jezdzila...musialabym sie podowiadywac czy jest miejsce i szansa na taka cene...ale jesli tak...no ale i tak na razie nie mamy nawet na 1 dobe:(
  20. no wlasnie..musimy poczekac co na to wszystko powie Hund..
  21. w Krakowie...tylko Hund pisal ze ten schron nie uznaje nawet tymczasow...wiec jakos by to trzeba bylo zalatwic...ale musimy rozpoczac zbiorke kasy i wtedy dopiero jak cos sie uzbiera to dzialac...bazarki cokolwiek jesli ktos nie moze wplacic,co sama rozumiem
  22. tez tak mysle...u nas jakby porozmawiac to moze ok 15 zl za dobe udalo by sie poprosic,wiec jest naprawde niezle...plus wizyty u weta no i co by tam jeszcze wypadlo...
  23. corcia jest sliczna...:loveu:daga to ma pomocnikow:loveu:
×
×
  • Create New...