Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. to jest milosc od pierwszego wejrzenia:loveu:wiem...nalezal jej sie ten domek::)
  2. becia czy ty odwiedzasz czasem sunie??jak ona sie miewa?:(
  3. tak tak,bylo bialy...:)kurcze tak bym chciala zeby Czekoladka sie juz znalazla to tez sobie dam Boryska i Karola-jak bedzie mial banerek
  4. tez zycze spokojnych swiat!!mam nadzieje ze to ostatnie Maxa bez swojego domku...
  5. Asta jest cudna:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. bazarek dla Karola-Magnata: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4659261#post4659261
  7. oj prawda Gonzo jest przecudownym,radosnym szczeniakiem;)tzn tak sie zachowuje...brak lapki w niczym mu nie przeszkadza...a jakby ktos mial ogrodek dla dwoch takich bid to ma swoja przyjaciolke Petarde...razem maja 6 nozek;)
  8. hura Marcelka!!!:multi::multi::multi:
  9. dziekuje:loveu::loveu:i tez zycze wszytskim spokojnyc ,radosnych Swiat!!!!
  10. [quote name='monita']A poważnie to przypomnę tuż po świętach :p[/quote] super!!:)dzieki:)
  11. ciesze sie,ze zadzwonila...zalezy Jej na psiaku...a z drugiej strony dluugo sie juz naczekala...a jakie wrazenie wywarla na Formicy?
  12. romenko Ty to jestes ranny ptaszek...spij spij jeszcze... i ucaluj goraco dziewczynki:loveu:
  13. kurcze faktycznie ostatnio na wszytsko brak czasu...teraz przez Swieta nie bede juz moze mekolic;)ale zaraz po zadzwonie...bardzo prosze jakas rozgarnieta cioteczke o przypomnienie mi o tym:oops:
  14. a wiec Karol-Magnat wyszedl dzis ladnie na spacerek,tzn taka przechadzke krotka...widac ze jest z nim lepiej po tym sterydzie...potrzebuje duzo pieszczot i..jest taki bezbronny...kochany psiak..
  15. jutro Pani zdecydowana na Dropsa dzwoni do FOrmicy,tzn chyba jutro...bardzo im sie spodobal...
  16. blagamy o pomoc...Cyranek ma szanse na zycie,ale nie da rady bez pieniedzy:(:(:(:(
  17. Paco potrzebuje wsparcia finansowego!!!!
  18. jezeli jest kasa to problem znika...dzis zapytam czy bedzie wolny boks...okres swiateczny jest zatloczony...
  19. pamietamy caly czas o nim,,,ale sama wiesz jak jest:(
  20. Paco Paco badz dzielny...
×
×
  • Create New...