karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='xmartix']na morus, która założyła wątek[/quote] super:) Kto jeszcze pomoze oglaszac??
-
bardzo dziekujemy:loveu: na koogo sa namiary bo mi sie nie wyswietlaja:roll:
-
Aga,dobra robota;)
-
[quote name='Asior']nieee no przecież sterylka to prosta sprawa... nie da się jakoś specjalnie tego spieprzyć... :roll:[/quote] Asia uwierz mi,ze sie da....
-
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
karusiap replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
Przepiekny Sadzik w plenerze:loveu::loveu:i sloneczko...ehhh pomarzyc mozna;) -
[quote name='Asior']acha.. można próbować pisać do TOZ-u... moze pomogą w sterylizacji....[/quote] ale oni chyba jesli pomoga to moga zrobic sterylki w schronie,a tego nie chcemy:shake: Chyba ze pomoga finansowo w innych gabinetach.... Psy sa podobno szczepione na wscieklizne.... CZY KTOS MOZE KUPIC JAKAS KARME ALBO DAC GROSZ NA MAKARON????
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/84/257575ae401536cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/88/136e7cebcb8256d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/84/744c066eaa63eeffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/88/d1cf1c8eff80299amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Czekal czekal i...sie doczekal:multi::multi:Moj kochany aniolek,chodzaca slodycz i lagodnosc ma wspanialy domek i 5 par rak do glaskania:loveu::loveu: Panstwo byli rano w hotelu poznac Miska,a po poludniu dzieki mar.gajko (dziekuje serdecznie:loveu::loveu::loveu:) Yeti przyjechal do Krakowa i z agamika zawiozlysmy go do domku (Aga -Ty wiesz ze dziekuje:)) Yetulinek w domu byl przeszczesliwy-az nie wiedzial do kogo sie tulic:loveu:Slonko bedzie mam nadzieje bardzo grzeczny.Ma piekny ogrodek , ktory juz oczywiscie zaznaczyl;) Bedzie chodzil na dluuugie spacery,jezdzil w gory i bedzie szczesliwy:multi::multi:No i ma wlasna,wspaniala Rodzine:loveu: Ma tez osobistego,pieknego kota:loveu:ale na razie do zapoznania nie doszlo;) przywitanie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/84/297a75d16dd1d045med.jpg[/IMG][/URL] a tam co jest? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/84/5e6ebe9927379b82med.jpg[/IMG][/URL] kuchnia-bardzo wazne miejsce w zyciu psa:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/88/73b1072c3d24a41emed.jpg[/IMG][/URL] najlepiej woda smauje z kociej miski: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/89/196d6e71f7e98bb2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/89/8a7562d91d251515med.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo potrzebna zbiorka karmy,pomoc w oglaszaniu itp...ok 20 psow... potrzebne tez fundusze na sterylki,kastracje.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/20-psow-szuka-domu-krzeszowice-133511/index3.html#post12001647[/URL]
-
Tera o szczeniorka podpalana mala? Bylysmy dzis z agamika i morusek z TZ... Psy nie sa glodne wygladaja dobrze....ale pomoc bardzo potrzeba.Jest ich kilkanascie,szczekaja jak szalone... Najgorsze to,ze sa dzikawe i adopcje nie beda latwe... Pani bardzo prosi o pomoc glownie jedzenie,najbardziej tzreba makaronu (koniecznie falbanki)!!i cos do makaronu + sucha karma. Pani zgadza sie na sterylki,kastracje (choc pewna nie byla).... Ta Pani dokarmia jeszcze psa sasiadow...ma koty.... Kto moze pomoc??? MAKARON,,,,JEDZENIE,,, i chyba zbiorka na sterylki,nie wiem anwet od czeo zaczac. Jedno co obiecalam to doslownie an dniach przywiesc karme-Pani bardzo o nia prosila. Burmistrz jej podobno pomaga ale to kropla.... mamy zdjecia i skape opisy psow
-
Ja powinnam dac rade jutro po poludniu lub w niedziele jakos. Ale nawet jak kobieta zgodzi sie a sterylki to skad kase na to brac...:shake:
-
i jak morusek,dzwonilas? Trzeba by to bylo zalatwic...
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje,ze nic nie pomieszam,a jesli tak to Aga krzycz;) Amikowi badania nie wyszly najlepiej...ma bardzo niski wskaznik hemoglobiny i nienajlepsza biochemie.Za malo czerwonych krwinek... Jesli wyniki sa prawidlowe to Amik ma anemie i cos sie w organizmie dzieje,ale.... Dr cos sie wyniki nie podobaja....i po Amiku tez nic nie widac wiec za tydzien je powtarzamy...:roll: -
Miał być smalcem - pies z Wieliczki - MA DOM!
karusiap replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Bedzie dobrze:loveu:Luckiego nie da sie nie pokochac:loveu: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
25 zl od gamety z mojego bazarku:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
zaplacilam dzis 67 zl w lecznicy ( 61 zl badanie krwi Amika, 6 zl kostki za dzielnosc dla niego i Grota) -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Amik mial dzis pobrana krew,byl bardzo dzielny.Nawet nie mruknal,w nagrode dostal kosteczke:) Mial bardzo zapchane gruczoly okoloodbytowe,juz czyste;) Nasz lekarz dalby mu ok 5 lat.powiedzcie mi ile wiemy,ze ma na 100%,tzn od keidy byl na bank w schronisku?? On nie moze miec 11..... Poza tym jak wyniki beda dobre,nie ma przeciwskazac do kastracji..pomyslimy;) AAA a amik to wogole nie ta bida,ktora przyjechala .Gdy go wiozlysmy zabrawszy od Madzi,lezal skulony pod nogami,ze znowu ktos gdzies go bierze a dzis?? Wiecie gdzie jecahl?Na moich kolanach na przednim siedzeniu,pilnie obserwujac droge:loveu:Takiego slicznego pilota mialysmy:loveu::loveu: