Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. adres zameldowania maja Szczecinski? a w miejscu pobytu nikt nic nie wie??ale nazwiska ich maja,nie da sie nic ustalic?? Dramat po prostu.....od poczatku wydania im 3 psow....
  2. hahaha jaki wyodnis...a raczej...leniwiec:evil_lol::loveu::loveu: Bardzo sie ciesze,ze juz nie ucieka:)Perelka kochana...ma raj,no normalnie szczesliwy pies:):multi:
  3. Jak mogly podac falszywy adres?? Przeciez nie one podaja tylko z dowodow je spisuja....
  4. [quote name='marysia55']mam nadzieję że wszystko będzie OK, też mam dziadka co ma 12 lat a zachowuje sie jak szczeniorek. Poza tym ja wierzę w Karolinę ona jest jak rottwailer jak sie do czego przypnie to nie odpuści :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :roflt::loveu: Cale zycie myslalam,ze jestem dobermanem,ale niech bedzie:evil_lol:;)
  5. [quote name='wellington']Tylko Lotensin ? Wiecej nic ?[/quote] Kacperek od wtorkowej wizyty dostaje Amoksiklav plus oslone. Dzis doszedl Lotensin. Kacper jest pod bardzo dobra opieka weterynaryjna,widocznie na tym etapie te leki sa najodpowiedniejsze.
  6. znowu skacza posty;/ Dostalam smska,ze Kacprunio zjadl lek, biegal po mieszkaniu bawiac sie z Gundziu,a teraz lezy na pufie i mysli:loveu::loveu:kochany intelektualista:)
  7. Pewnie:) W tym momencie jestesmy na Lotensinie 5 mg, a ze malutki jest to bierze 1/2 tabletki dziennie:)
  8. Dzis zostawilam 20 zl u lekarza. Nie jest ciekawie. nie mamy calosci za luty,nie mowiac o marcu. A czeka nas pare badan:krew Amika , kontrola skory Lolitki, kal Yetiego.... Plus Arthroflex dla drwala i Apollo bo na bank sie konczy...
  9. Jak najbarzdiej juz jestesmy w leczeniu:) Dzis objechalismy pol Krakowa,bo tu RTG,tam EKG,ale najwazniejsze,ze mamy pelen obraz i lekarstwo:) Cofnac/wyleczyc sie nie da.Mozna jedynie starac sie hamowac rozwoj oraz ulepszac komfort zycia lazika kochanego. Matko jak ja kocham tego psa:loveu::loveu::loveu:
  10. No wiec powiekszone serducho, problemy z domykaniem komor, z miesniem sercowym... Na oskrzelach wysiek ze starych jakis zapalen oskrzeli czy pluc (cholera wie iile tego przezyl). Kacprutek mial tez kiedys zlamane zebro-widac na zdjeciu. watroba tez powiekszona... Ogolnie,nie jest dobrze,ale bez tragedi...:roll:
  11. Kacperek to nie ten sam pies....On jest po prostu szczesliwy:loveu:Lata po domu jak szalony,a jego ulubiona trasa to stol w pokoju-kuchnia:evil_lol:Jest cwany,nie da sie wejsc na stol??jak to sie nieda,wystarczy wskoczyc na fotel ,potem na krzeslo i juz jestem na stole:eviltong: On caly czas sie smieje,usmiecha,macha ogonkiem....ma radosny wyraz pysia:loveu::loveu::loveu: Bylismy zrobic RTG,na razie powiedzano nam,ze ma BARDZO powiekszone serducho:( Zabieram wszystkie wyniki i jade do naszego dr,trzeba jak najszybciej zaczac leczyc serducho. Tak dzis sobie lezalem:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/77/203f4e9ca4d5a291med.jpg[/IMG][/URL]
  12. AgaG miala na razie jeden tel o Luckiego,sensowny. Skontaktowala Pania ze mna,bo Pani musi sie z kims zabrac do hotelu-sama nie da rady. Nawet jutro tylko musze do niej oddzwonic co gdzie i o ktorej, a tego na razie sama nie wiem.
  13. Moje nalogowo jadly snieg...i wlasnie jedna sie rozchorowala,problemy brzuszno-zoladkowe. Pani dr nam powiedziala,ze duzo psow 'lapie' wirusy wlasnie przez zarcie sniegu;/a ona w sumie tyle mogla 'zjesc' co sobie w kaganiec nabila... ale chyba nic sie nie da poradzic na to jedzenie sniegu....
  14. trzymam za slowo,chlopaki sie uciesza:)i my tez:loveu:
  15. [quote name='JustynaM.']Grocik się przypomina!!!!!! kiedy Grocik będzie miał badania?[/quote] chcemy hurtem poprosic o badania 'naszych' i nie tylko podopiecznych. Moze w tym tyg sie uda.Zeby go nie stresowac moze lekarz da rade podjechac pobrac krew komu trzeba, a kupke zlapiemy i zawieziemy same;)
  16. mamy 100 zl z mojego bazarku od tupadlo i 40 na lek dla Apollo od p.Malgorzaty S. (wplacone 50,ale lek kosztowal 40 i na tyle dostalam fakture)
  17. Kochana psinka...15 lat to raczej nie ma;/
  18. Banerek jest super:loveu: yhy pomysle o tekscie;)
×
×
  • Create New...