karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
karusiap replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
No jak na sterylki sie nie zgodzi to tak zaraz stado ebdzie nowe....
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
15 zl od matrioszka2, 55 zl od izabela29 z bazarkow Brucio:loveu: luty nadal nie zaplacony:roll: -
Sprobuje popytac o dobrego weta z Krzeszowic. Rozumiem,ze ta Pani zgadza sie na szukanie psom domow? Trzeba by wybrac sie ktoregos dnia w pare osob,spisac wszystkie psy i porobic dobre zdjecia....no i czym predzej sterylki...
-
[quote name='Soema']Czy jest ktoś z okolic Krowodrzy/Azorów, kto mógłby mi pożyczyć aparat albo zrobić moim tymczasowiczom zdjęcia porządne do ogłoszeń?[/quote] Postaram sie pomoc;) Daj znac na PW albo tel,kiedy Ci pasuje,to jakos sie dogadamy.
-
MA DOM Kraków młodziutki amstafowaty? prosi o ogłaszanie
karusiap replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
takie cudo tyle w hotelu...jest naprawde kochanym,milym psem:loveu::loveu: -
Połamańcy skazańcy: pr.pekinczyk i pr. ratlerek - maja DOMy
karusiap replied to agamika's topic in Już w nowym domu
rewelacja!!! Krosno to dobre miejsce:loveu: -
Tamarko,jesli w Wieliczce to pewnie 150 zl.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']podblok przyjade ty wyjdzies i ci podam[/quote] Wolalabym,zebys gdzies zostawil a ja albo Jaga sobie odbierzemy. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']a nie moge ci to dac,zrobisz sobie co chcesz.[/quote] oczywiscie,ze mozesz.Nie bardzo wiem tylko jak. -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy majku bardzo,czy mozesz zrobic zdjecia,zeby moc juz wystawic bazarek? -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dzieki kochanej Brucio:loveu: mamy 65 zl od izabeli29 i 19 zl od matrioszka2 z bazarkow oczywiscie:) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
agamika nakrecila jak Apollinek wspaniale sobie radzi:loveu::loveu: [URL=http://s301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/?action=view¤t=100_9238.flv][IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/th_100_9238.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/?action=view¤t=100_9239.flv][IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/apollo/th_100_9239.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Gosiapk']Wiem, ale nie z nowego domku prawda?[/quote] Wszystkie, na ktorych Kacperek jest w jakimkolwiek domu,czyli ostatnie zdjecia sa z JEGO nowego ,jedynego domku.Nigdy wczesniej nie mial domu. Tez wczesniejsze sa z hotelu,ale z domku tez juz sa,na kanapach itp:) Nie ma z przeciagu ostatnich paru dni,bo nie bylam w odwiedzinach od czasu jezdzenia po lekarzach.
-
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Amik:multi:Amik jest kochanym skoczkiem,lazikiem i biegaczem przełajowym:loveu::loveu: On normalnie sam juz podbiega do czlowieka i skacze po nogach z radosci:) Moje skarby kochane,nawet dzis calusa w nos dostalam:loveu: A co sie dzis stalo to jestem dumna....Amik....zaszczekal...no prawie zaszczekal. Szlismy sobie z gorki,a te duze chlopy Drwal i Grot ze swoimi dziewuszkami spowalniali eskapade.No to Amik podskoczyl pare razy i.... Raf Raf!!! A potem prawie sie udalo i wyartykulowal cos w rodzaju HAU!!!! :loveu::loveu::loveu: -
MISIU mieszka na przystanku, kto go przygarnie? Częstochowa
karusiap replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Wszyscy dokarmiaja,nikt nie podaruje kawalka ogrodka,standard;/ -
Lolunia bryka sobie na spacerkach,ale zaczynam sie martwic. Nie mozemy dac jej tyle czasu ile dziecko potrzebuje.W tym momencie powinna uczyc sie swiata w swojej rodzinie,a ona? Jest przerazona gdy widzi samochod,nawet obok zaparkowanego nie przejdzie za cholere.Trzeba ja brac na rece. Nie zna wielu rzeczy,ktore bedzie musiala poznac w miescie,jak wtedy bedzie reagowac? Wylysienia na nosku sa nadal,ale chyba juz nie takie jatrzace sie...Tak jakby sie goily.Widziala je p.wet i kazala nadal smarowac. Nudzi sie biedactwo:(