Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Musze zrobic Tolkowi badania krwi,zaszczepic na wscieklizne i wykastrowac.Gdyby ktos zechcial dolozyc grosika bede bardzo wdzieczna.
  2. Rozmawialam wlasnie z Pania Amika. Jest bardzo grzeczny:)spal na kanapie,na spacerkach nie ciagnie,dzis siedzial z Pancia na laweczce w slonku:loveu: NIC nie zrobil w domu,nawet nie zaznaczyl!!!!! Po tylu latach w schronie-skarb nie pies:loveu: Tylko nie chce nic dzis ejsc...musi sie pewnie przyzwyczaic.Wczoraj zjadl a dzis zakopal pasztecik w koc...
  3. Help!!!!! Na spacerze na lakach ,kolo bialuchy idac na Witkowice przyblakal sie do mnie i agamiki malenski psiak.Moze miec do roku,ale jest mniejszy wiele od jamnika.Skakal po nas i blagal o zainteresowanie:(taka ociupinka:( Bylysmy z 4 psami i nie bylo co zrobic...Chwilowo przetrzyma go kobieta z okolicy na podworku,ale do ok 18.Wtedy idziemy tam i.... nie mam pojecia co dalej... Moze ktos na pare dni przygarnie malenstwo?? My juz nie wyrabiamy z iloscia:placz: Gdyby ktos mogl pomoc coc doslownie na 2 dni prosze dajcie znac: 507 058 628 lub 889 628 346
  4. Roksa kochanie masz taka wspaniala rodzine....badz dzielna....
  5. Super!!!Bardzo sie ciesze,ze kosmitka kochana w nowym domku:loveu:
  6. Klnijcie,pijcie..co tylko chcecie:loveu::loveu: A przede wszystkim wpadajcie do Krakowa w odwiedziny:multi::multi: Zadzwonie dzis jak minela pierwsza noc:)
  7. od nowej Pani Amika dostalysmy 100 zl,ale 61 zostawilam juz u weta za powtorne badania krwi.... AMIGA dala mi tez za bazarek Jagienki 30 zl (z nadwyzka:loveu:)
  8. a dlaczego wszystkie na raz trzeba zabrac? Zreszta transport i reszta spraw to juz chyba mniejszy problem,.gorzej,ze nie zanosi sie na jakies wplaty,bo na watku pare osob i tyle,,,,
  9. Po wystepie w Kundlu byl jeden telefon... Niestety hmm nic ciekawego... A Lola rosnie,jest cudowna i czeka:(
  10. Grocik to juz nie ten sam psiak,ktory smutno wygladal zza krat.... dzis zabieralysmy Amika do domku wiec tylko przelotem pare glaskow...ale..Grocik jak nas widzi szczeka tubalnie ,macha ta piekna kitka i usmiecha sie:loveu::loveu:
  11. Dyzury....a za te dyzury to bedzie jakis nerwosol czy cus?:evil_lol:Bo Bonus straszy straszy a ja podskakiwalam za kazdym razem:oops:ale faktycznie bral jakby go cos w pysiu bolalo,ale gryzl i jadl. Kochana krupineczka:loveu::loveu:
  12. A wiec chcialam powiedziec,ze.....Amik juz jest w sowim nowym domku:loveu:Pani dzwonila jeszcze z ogloszenia o innego psiaka,a AgaG pamietala o Amiczku i dala moj nr. W samochodzie nasz pilot jak zwykle pieknie jechal,rozdajac caluski.:loveu: W nowym domku byl nieco speszony,wszystko wachal i nieodstepowal mnie na krok:-(serce mi sie krajalo,ze nie mozemy zostac razem:oops:Slonko najcudowniejsze,ale co ja moglam mu dac:(Spacery dwa,trzy razy w tyg....i duzo milosci...Tu ebdzie mial milosc,ciagle spacery i caly czaa swoja Pancie:) Jesli do mnie w miesiac tak sie przywiazal,to mysle,ze w nowym domku raz dwa zakocha sie w Pani,szczegolnie,ze jest ciepla i kochana osoba:) Amik cwaniaczek tak mi nie dawal wypisac umowy,tak sie probowal na krzeslo wdrapac,az w koncu wstalam spytac o co chodzi...a on....myk...i juz siedzi na 'moim' krzesle:loveu::loveu: jedziemy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/88/6b7d5acff0a9ac49med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/4734fd83ee786f72med.jpg[/IMG][/URL] Amik Krol:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/92/4cc5ee5c79d08e5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/88/94a8a632970ae21dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/88/58eec8ff2651ea54med.jpg[/IMG][/URL] ide do Was [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/88/4fc63932ab1deb8emed.jpg[/IMG][/URL] najpiekniejszy usmiech swiata:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/88/2232e444e189632dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/92/3599eb3aeaf8aef5med.jpg[/IMG][/URL] Amik wskakiwal tez na lozko,kanape itp i w pewnym momencie Pani powiedziala,zeby zszedl co oczywiscie juz mnie zaniepokoilo,bo przeciez Amik to sie na kanapy urodzil:oops:Po chwili okazalo sie,ze Pani chciala ksiazki zabrac,zeby nasze slonko miejsce mialo:loveu::loveu: Dziekuej pieknie AMIDZE za wspolna wyprawe:loveu: Przed chwila dzwonilam do Pani,,bo...mialam naprawde baaardzo pilna sprawe:oops:Zupelnie przy okazji spytalam jak minela pierwsza godzina:cool3:i Amik byl na spacerku,troszke byl zdezorientowany,szukal nas w domu,a teraz....uklada sobue kocyk na kanapie:loveu::loveu:
  13. Aga Ty oddychaj gleboko:) Domek sprawdzic dokladnie potrzeba:loveu:
  14. Tolus jakos znosi hotel...Bardzo sie cieszy jak ktos do niego idzie,zaczepia do zabawy i nie chce zostac. Apetyt tez mamy dobry..tylko domku brak...
  15. o rany:crazyeye:faktycznie...straszny b....alagan na tym dogo:mad:i nic nie robia z tym...:shake:
  16. na kazdy watku sie to dzieje. Wstawie nowe jesli uda mi sie porobic lub ktos zrobi w schronisku.
  17. Potwierdzam,ze bylam swiadkiem co te dwie diablice potrafia wykonac:diabloti::loveu: Pradnicka faktycznie niedaleko;)
  18. [quote name='Soema'] [B]karusiap[/B] tam mieszka w okolicach chyba :) [/quote] jakis dogomaniacki psiak mieszka w moich okolicach??:cool3:
  19. ehh myslalam,ze na Lolke pojda...ale po Lole byl jeden telefon i po sprawdzeniu nawet ona zostaje w hotelu:(
  20. Bez kasy dalej nie ruszymy. Ja mam slowna zgode na sterylki (wiem,wiem moge ja sobiew....;)),ale a nuz da sie zabrac psy i ciachnac.Weta taniego mozna dogadac,,,,,ale co z tego.....przynajmniej 6 suk to juz ok tysiaca....
  21. Pani Beato co je Zenek? Mam jeszcze 2 puszki Royala Renal na nerki,ktore dostalam keidys dla bid.
  22. Pani Mariolu wiele serc placze za Ciapulinka... Zeby ten zal Pani i Pani Oli faktycznie dalo sie rozlac...
  23. Bardzo dziekuje Pati:loveu:za zabranie dzis Amika na kolejne badania krwi. Pani dr mowila mi przed chwila,ze wyniki cos dobre.Ze takie kontrowersyjne zawsze trzeba sprawdzac. Nie podala mi dokladnych parametrow, bo byla zajete,ale sa w porzadku:multi::multi:
×
×
  • Create New...