Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. :loveu:[quote name='edit_f']zapraszam na wypasiony bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/26-rzeczy-cudowne-roznosci-na-krakow-do-2-04-a-134299/#post12023633[/URL][/quote] edit:loveu::loveu::loveu:
  2. to warunki suni szczeniaka o ktorym pisze agamika:shake:kocyk jest dzieki osobie,ktora ja zauwazyla....miala gole dechy...sunia na widok czlowieka wbila sie w kat:(tak nie reaguje szczeniak...co ona musiala przezyc... Jutro mozna ja zabrac...tylko gdzie:( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/91/596e917902bfc1ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/87/88e2ebd0d9e81269.jpg[/IMG][/URL] i mam prosbe...jutro FUks i Lolitka z Wieliczki jada do Kundla.Mialam ich zabrac,ale jesli ebdzie taki snieg to ja na letnich oponach nie pojade. [B]BLAGAM O POMOC W TRANSPORCIE DO KUNDLA!!!!![/B] chyba ze warunki sie poprawia:oops:
  3. kanna a gdzie one byly robione? W ostatniej rozmowie zgoda byla,ale...okaze sie jak beda umowione zabiegi i przyjedzie sie po suki:p Tylko bez kasy nie ruszymy w zadna strone..
  4. noo zaraz zaraz a przy wyciaganiu kola??:cool1:zreszta dalybysmy sobie rade same (bo dalysmy prawie same;)) , ale glupio odmawiac jak ktos baaardzo cce pomoc:evil_lol: a u Yetulca wszystko super,dwa pierwsze dni byl ciut smetny,dzis juz sie w pelni zaklimatyzowal:) Podobno szalal ze swoim Panem,wrecz bitwy toczyli:loveu::loveu::loveu: a z wynikow wynika,ze wojna z lambliami wygrana...wiedzialam,ze one tylko poszczegolne bitwy wygrywaly:cool1:
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/90/91c9aa59d5763ecamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/90/2f630049fa1bb2e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/90/18faf4605350b9damed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/34f2a4afca430ddcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/86/4dd06bae3cd446b6med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kosmiczne cudaki:loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/87/e66d25a0f9aa56c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/87/9076af670d9d5090med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/90/5668c04abd881898med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/75246ef2df9d1fdemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/91/634e25bf64912788med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Ank@2']Wiem :shake: Nie wiedziałam tylko czy sprawdzałyście....[/quote] Sprawdzilam jak podalas,takze i tak dziekuje:)
  8. Wiesz Aniu ile tych baz jest....tu tez go nie ma
  9. juz zgrywam i wysle Ci Soemko na maila
  10. 6 suk:shake: Mysle,ze jedzenie mozna zostawic zabierajac pierwsze psy na zabiegi,najpierw suki tylko skad wziac pieniadze na to.... Moi weci zrobia sterylki za 200 zl,moze gdyby wszystkie 6 suk po kolei to jeszcze opuszcza,ale na razie mamy 0 zl.
  11. Bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu...On musi znalesc dom jak najszybciej:(
  12. Mamy tez ogromne dlugi i nowego hotelowicza:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-pogryziony-w-ciezkiej-depresji-porzucony-po-raz-drugi-bo-jest-dobermanem-134216/#post12017580[/URL]
  13. Oto Tolek...Tolek wyrwal sie smierci przynajmniej dwa razy... Trafil do schroniska z ulicy,wszyscy byli w szoku.Piekny,ulozony,grzeczny pies,na pewno komus sie zgubil.Dodatkowo ma chipa (nieodnaleziony). Juz na kwarantannie dowiedzial sie,ze nie ebdzie latwo,inny pies ugryzl gow noge i Tolek trafil na szpitalik. Lezal skulony w kacie,smutek i rozpacz:( Przyszla pora na boksy ogolne, na ktorych spedzil 1 noc i trafil pogryziony na izolatki. Tolek sie zalamal.Popadl w totalna depresje:(Pracownicy mowili,ze ma malo czasu w takim stanie... I stal sie cud....Znalazla sie osoba,ktora postanowila mu pomoc ,na juz,jak najszybciej,zeby zdazyc. Nie przeszkadzalo jej,ze oceniany na 10 lat,ze pogryziony,dodatkowo chory (przeziebienie). W drodze do domu troskliwie wycierala mu kapiacy nosek... I cud potrwal lekko ponad miesiac...Wczoraj dostalam tel,czy moge pomoc zajac sie Tolkiem na 2 tyg bo Pani idzie do szpitala,a rodzina?Nie moze zajac sie psme bo siostra naogladala sie filmow o dobermanach i sie boi:angryy::angryy: Pojechalysmy zabrac Tolka na 2 tyg do hotelu,schron to bylby wyrok.Przywital nas radosnie,merdajac ogonem....Szybka rozmowa i okazalo sie,ze te dwa tyg przeciagalyby sie,bo Pani Tolka jzu nei chce. Sasiedzi sie skarza (mialysmy przyjemnosc spotkac taka jedna cholerna milosniczke na schodach). Tolek est w hotelu.Jest cudownym psem,ktory znowu zwatpil,ktorego znowu zawiodl czlowiek:( Przerazony sytuacja,nie chcial uwierzyc ze zostawie gow hotelowym boksie:placz: Kocha ludzi,nigdy na nikogo nie wyszczerzyl zebow,nie warknal,zacowuej czystosc,lubi dzieci,psy niekoniecznie,suki toleruje.... Tak wygladal w lutym,dzisiejsze fotki ma Patia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/86/a3fd0c1e4ea14aa6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/90/5e7109c0a48a2a27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/86/9966addc201c655cmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Patia']Karusia , fotki gotowe , podrzuć link dobcia .[/quote] Juz zakladam watek i zaraz wstawie tu linka. Tolek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-pogryziony-w-ciezkiej-depresji-porzucony-po-raz-drugi-bo-jest-dobermanem-134216/#post12017580[/URL]
  15. Adze wylatuje ten watek z subskrypcji a jak jej mwoie,zeby zagladnela to z glowy jej wylatuje:evil_lol::evil_lol: Przypomne o koncie;)
  16. ojj zbyt dawno mnie tu nie bylo....:shake: proski !!!!:loveu::loveu::loveu:
  17. Wczoraj rozmawialam z Panem Arturem.Yetuline spal pol dnia,bo wieczorem mial dluuuugi spacer:loveu::loveu:kolejne pol dnia spedzil ze swoim Panem w garazu...kochany pomocnik:loveu::loveu: Jest bardzo grzeczny i spokojny:)
  18. Jedna rzecz mnie niepokoi....Drwal jest gruby....zbyt gruby.... Zbieramy na karme light....niestety nie jednorazowo,zeby co chwila nie zmieniac mu karmy,ale musi na nia przejsc.... Moze ktos ma ochote uraczyc Drwala karma?:oops::loveu: Deklaracje miesieczne: agamika 10 zl:loveu:
  19. Nikt z niego potwora wlansie nie chce zrobic,ale kolejna obserwacja potrzebna mu nie jest;) No ja widzialam jak sie wszyscy z nim zapoznaja...na odleglosc:evil_lol:
  20. Moje slonko.... Wczoraj patrzyl blagalnie,zeby zabrac go na spacerek....Jak dluzej polezy to ciezko mu zebrac tyl i wstac:( Ma wyscielone kocykami i kolderka,ale tam tyle psow na boksie,ze zaraz nic z tego nie bedzie....
  21. haha chyba musialabys je 5 godz wybiegiwac,zeby nam padly przed obiektywem:evil_lol: Postaram sie pozyczyc od TZ aparat,ktory robi fajne zdjecia w ruchu,bo moj robi ale ze ja jestem technicznie uposledzona to sobie ustawic nie umiem a jak mi ktos zmieni to potem stacjonarnych nie zrobie itp:oops:
  22. W czwartek jade do Kundla z 'moja' 5 msczna Lolitka.Jest kremowa z czarnym pysiem tylko wieksza. jak tylko beda tel bedziemy probowac z maluszkami;)
  23. Musi tak byc bo moje slonko czuje sie bardzo dobrze,biega skacze,usmiecha sie i rozdaje caluski....:loveu::loveu:
  24. Postaram sie zrobic jakis bazarek... Zeby Antus nie zgasl ....malenstwo kochane....
×
×
  • Create New...