-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
wiq replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Shel, dzięki! Bannerek jest w dechę:) -
trzymam kciuki bardzo mocno!
-
ja nie mam nic przeciwko ;) zakończmy już szczęśliwie sprawę Fiony i popracujmy nad tym jegomościem [url]http://www.dogomania.pl/threads/184458-Stareńki-dobek-Charlie-porzucony-chory-z-odmrożeniami...-Pomocy!?p=14567386#post14567386[/url]
-
kopę lat! ale się u Was pozmieniało... piękne psiaki :)
-
nie, nie, ja odwiedzam bardzo często, tylko mam grafik napięty :P do daj mi na PW dojazd do Twoich terenów, cobym nie błądziła :evil_lol:
-
GASPAR - pojechał sprawdzić czy na kanapie leży się wygodnie i co dają w TV.
wiq replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Gaspar, oby wątek nie ucichł, skoro już jesteś w hotelu.. ;) A jak z tymi domami chętnymi? -
no, dojdziesz, dojdziesz, możemy się pod mickiem umówić nawet ;) to dogramy się w piątek nawyżej, czy u Was, czy u nas, bo ja też muszę zobaczyć, czy auto na chodzie ;);)
-
chyba wyczuła sytuację i Twój strach o nia i korzysta :evil_lol:
-
super!!! w końcu szczęśliwy finał :)
-
[quote name='Shel']Majówka mówisz? :cool3: Zobaczy się, w sobotę od której? Bo sobota najbardziej mi pasuje, ale niedziela może tyż :cool3:[/QUOTE] rano jakoś, co? ;) przyjedziesz do mnie czy ja gdzieś do Ciebie? (jak masz dużo pola i jakąś wodę to ja chętnie :)) [quote name='evl'][url]http://img293.imageshack.us/img293/2939/s24042010002.jpg[/url] aaaaaa flaty dwaaa :evil_lol: A tak poza tym to jak zwykle chciałam odnotować, że Bystra jest megaboska i ma piękne szelki :loveu:[/QUOTE] Flaty najmilejsze są po długim spacerze albo wcześnie rano, takie rozmemłane :evil_lol: pewa, że boska ;) a szelki tak średnio lubi, ale cóż ;)
-
no jeszcze nescca z mmlasowice się muszą dogadać, a z tym różnie bywało, jak pamiętamy :evil_lol:
-
mmlasowice zdecydowała się dać DS Fionie :) aż się boję cieszyć... ;)
-
[quote name='despera'][URL]http://img710.imageshack.us/img710/29/s24042010009.jpg[/URL] [URL]http://img293.imageshack.us/img293/2939/s24042010002.jpg[/URL] jak to było...? "kundlem zaślepieni jesteście"...? Jawna dyskryminacjas flatów!!! :evil_lol: [URL]http://img153.imageshack.us/img153/5816/s24042010059.jpg[/URL]:loveu:[/QUOTE] no bośta są zaślepieni, a flaty nieporównywalnie słodsze :P [quote name='Shel']Jeju no wbijajcie na stolicę, bo chcę Was poznać:evil_lol:[/QUOTE] no kurczę, może teraz jakoś? ;) od sb do wt będę w mieście miszczów ;)
-
nawet się bałam to proponować, a tu proszę! :) trzymam kciuki!!!
-
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
wiq replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Zakładam wątek na prośbę zabieganej Lu_Gosiak Charlie to stareńki dobek, znaleziony w jednym ze śląskich miast. Błąkał się podczas tej ciężkiej zimy, nie jadł od długiego czasu, wychudzony, wyniszczony... Spał na śniegu, co skończyło się bolesnymi, krwawiącymi otarciami i odmrożeniami jąder... Ma słabiutkie mięśnie, zdarza mu się przewrócić podczas oddawania moczu... Prawdopodobnie ma zwyrodnienia kręgosłupa. Wydawałoby się, że już powinien się poddać, ale Charlie ma wciąż w sobie ogromną wolę życia. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem, cały spacer jest zajęty przymilaniem się do opiekuna. Z psami nie wszczyna awantur. No i apetyt ma słuszny. Może uda się mu pomóc? Wg wetki nie zostało mu więcej jak rok życia :( 28.04.10 - Dobek potrzebuje pilnie domowego DT, potrzeba jednak stałych deklaracji! 22.05. Jest już komplet deklaracji! Koszt hoteliku to 350 zł z wyżywieniem lub 300 zł + karma. Obecnie wybrana została opcja pierwsza. Charlie wyjechał do hotelu. rozliczenie w poście nr 3 :) konto do wpłat: Inspektorat OTOZ ANIMALS w Lublińcu 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001 Z dopiskiem "Na Charliego"
-
tak, tak, byle do piątku ;)
-
[URL=http://img682.imageshack.us/i/s24042010052.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5585/s24042010052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/s24042010053.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1781/s24042010053.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/s24042010057.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2414/s24042010057.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/s24042010058.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3251/s24042010058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/s24042010059.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5816/s24042010059.jpg[/IMG][/URL]
-
heh, a szczurom zawsze za mało miejsca ;)) to jest niby klatka na 3-4 ogony, a widzę, że im by się z x5 większa przydała:evil_lol: a ja mam znów nawrót gorączki adopcyjnej.. dobrze, że za małymi psami nie przepadam, a 4 średni/duży to za wiele szczęścia:evil_lol: [URL=http://img194.imageshack.us/i/s24042010038.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3562/s24042010038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/s24042010043.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2784/s24042010043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/s24042010044.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9523/s24042010044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/s24042010046.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8166/s24042010046.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/s24042010050.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2971/s24042010050.jpg[/IMG][/URL]
-
no to chyba nie jest odwodniona ;) cóż, rozsmakowała się w jogurcie chyba :evil_lol:
-
a jak rana wygląda, nie zababrała się? nie ma gorączki? jaką wodą ją poisz? z kranu? może dodali jakieś chlory czy ozony? jak naciągniesz skórę na niej, to prostuje się czy jest taka zniekształcona?
-
allegro jest, __Lara robiła ;) hmm.. poszukam bazarku z ogłoszeniami i jej wykupię pakiet... a co u niej ogólnie, bez zmian?
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
wiq replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
już dawno powinien siedzieć w nowym domu:( -
nikt nie dzwoni?.. :( myślimy nad dalszymi ogłoszeniami, czy czekamy do czerwca, aż majowy MP straci moc? ;)