Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='evl'][url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810059.jpg[/url] jaka mina, o dżizas :roflt: Poka foty ze spacerru :cool3:[/QUOTE] zara będą :cool3: [quote name='Shel']Ciekawe kiedy spacer w Lisie :eviltong:[/QUOTE] wtedy, kiedy się uda :evil_lol: [quote name='Rinuś'][url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810065.jpg[/url] [I][B]jaki ona ma wredny wyraz mordy :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] jaki tam wredny, miód i orzeszki :evil_lol: [quote name='diabelkowa']wstaw zdjecia prosze, bo ja jeszcze od Mateusza nie dostalam :-) pozniej Ci je ukradne do swojej galerii ;) dzieki za spacerek :-) mam nadzieje ze egzamin dobrze pojdzie/poszedl bo nie wiem na ktora godzine ;][/QUOTE] spoko, mam nadzieję, że nie pierwszy i ostatni to był ;) poszedł :) [quote name='Dobcia']chciałaś napisać uroczy, słodki, miły, wesoły, radosny, pozytywny...:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] o to, to :P Ty jedyna się na niej poznałaś :evil_lol:
  2. poproszę shel o nowy banner dla Choco ;) PW są upierdliwe, ale działają ;)
  3. czy ma on ogłoszenia? poprosiłam shel o nowy bannerek dla niego - kto ma miejsce niech się częstuje ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172903-Czarna-perełka-schroniska-futrzany-misio-Tobiś!?"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6164/beznazwy1ak.jpg[/IMG][/URL] edit: widzę, że ogłoszenia są, ale może warto by porobić świeże? ;)
  4. myślę dziewczyny, że dobrze główkujecie ;) ja niestety jestem zadeklarowana po uszy, ale wykupiłam Chanelce pakiet 50 ogłoszeń.. [B]olalolaa[/B], mam nadzieję, że w mailu dodałaś nr kontaktowy? :evil_lol: to nie moja skrzynka ;)
  5. uśmiech nie do przebicia i porównania z czymkolwiek :evil_lol: nastrój zdjęć już z lekka jesienny... ;)
  6. [quote name='gops']nie raczej nie do wody mam tasmowki wiadomo ze kazda skora nawet ta najlepsza moze sie zniszczyc w wodzie, pewnie nie za pierwszym razem ale wiadomo za to na snieg i deszcz nie bede jej oszczedzac heh ogolnie polecam woza ma calkeim inne skory ,i ceny mnie nie przekonuja[/QUOTE] hm, no moje wozy się wodują regularnie (suki je noszą od stycznia czy lutego niemal non stop) i nic im się nie dzieje ;) a to taka najtańsza seria za 14 zł ;) no nic, za jakiś czas jeszcze się zapytam, jak się sprawuje ;)
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    A dziś był spacer z Loganem ;) Bystra zachowywała się super, ani razu go nie gnoiła ;) ha :P trochę zdjęć też jest.
  8. a zamierzasz wodować tą obróżkę? ;) zasadzam się na tasiemkowe z activdoga, ale i jakąś skórę bym przygarnęła ;) tylko tak rozkmniam, woza czy pitman ;) no nic, mam dużo czasu do namysłu, gdyż deklaracje skutecznie zerują mi konto :evil_lol:
  9. Gops, zadowolona jesteś z tego skórzanego pitmana?
  10. ależ wypiękniała :) i ta kryza! a Hasek, mój ulubieniec, trzyma się dobrze :) proszę jeszcze o jakieś plenerowe z górami w tle :D
  11. 12-sto latek ze schroniska w Opolu [url]http://schroniskoopole.ubf.pl/readarticle.php?article_id=335[/url]
  12. [quote name='anawa']Miał bardzo dobre wyniki badania krwi ale może przy tym trzustki nie sprawdzano. Trzeba pomówić z panią doktor. Myślisz, że nie tyje przy dobrym apetycie z powodu trzustki? A propos apetytu - puszki zamówione w zooplus.[/QUOTE] może tak być. już kilka razy się z tym spotkałam.
  13. a trzustkę ma w porządku?
  14. wiq

    Brutus i Salma ;)

    no i co, już nic nie wklejasz? :mad:
  15. też tak myślę ;)
  16. [B]odmiśki[/B], ukłony! co do zachowywania się dwóch psów samych w domu - ja mam 3 :evil_lol: i dzięki temu nigdy nie miałam problemów z wyciem, demolowaniem, itp ;) psy wybiegane i najedzone zostawały razem w stadzie i super się miały ;) wiadomo, że może być na początku różnie, ale jakby wziąć parę dni wolnego, na wprowadzenie nowego psa do stada... ewentualnie pomyśleć o kennel klatce, która mimo okropnego wyglądu ma, stosowana z głową, więcej plusów niż minusów... może warto pomyśleć o adopcji Choco, zawsze można podjechać do schroniska i ją obejrzeć, Siemianowice to nie tak daleko od Częstochowy.. ;)
  17. też ostatnio mi Fiona przyszła na myśl ;) Pani Magdo, zagląda Pani jeszcze na dogomanię? ;)
  18. i taki, i taki :evil_lol: jeden do ogłoszeń, a drugi do allegro ;)
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810059.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810058.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810057.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810055.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810053.jpg[/IMG]
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Rinuś'][I][B] Ma piękne zębiska to niech się chwali :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] tylko raz w życiu myte :evil_lol: [quote name='bazylowa']To nie będzie Cioteczka wstawiać słitaśnych foteczek koffanych pieseczków? :loveu: Jestem rozczarowana :shake:[/QUOTE] niestety :( tylko wredne pieski :( i Ada :) [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810075.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810074.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810073.jpg[/IMG] mój aport po tym chwycie do dziś się nie pozbierał :evil_lol: [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810069.jpg[/IMG] [IMG]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810065.jpg[/IMG]
  21. do poniedziałku, także spokojnie ;) tekst musi być w miarę treściwy. kontakt na Ceibie jak najbardziej ;)
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Shel'][url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810104.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I jak widzę pogoda do doopy była. Słońce świeciło, e pffff[/QUOTE] no niestety :( na szczęście nam zawsze się trafia lepsza :grin: [quote name='evl']Łomatulu, niech mój pies też tak ładnie umie się zachowywać w grupie :placz: Ale nie, jest antysocjalnym dziwakiem... Po kim to ma, to nie wiem... :hmmmm: :evil_lol:[/QUOTE] widzisz, lata pracy :evil_lol: teraz tylko się szczerzy i kłapie, ale nie jakoś mega często, tylko na natrętne psy. i może łazić na spacery luzem, bez kagańca, a kiedyś na sam widok psa na horyzoncie włączał jej się killer :evil_lol: [quote name='Dobcia']Widzę, że tu się nic nie zmieniło, cały czas prawko kończysz?:evil_lol: Nie wiem właściwie, czemu się nabijam, skoro ja nie lepsza:oops::evil_lol: Niezła banda!:lol: Bystrunia, Twoja wierna fanka wróciła:cool3::loveu:[/QUOTE] no, nareszcie u nas się zjawiłaś! spoko, jest nas już ze 4rech dogomaniaków, wiecznych prawkowiczów :evil_lol: póki co Ty, Rinuś, Olek i ja :evil_lol: Bystra się ucieszy :P [quote name='bazylowa'][url]http://i1018.photobucket.com/albums/af309/amb99/niczym%20schronisko/s110810104.jpg[/url] Takie rzeczy w Internecie :roll: I to co stronę...[/QUOTE] bo to nie jest słit pokemońska galeria :evil_lol:
  23. Dziewczyny, dzięki uprzejmości lublinieckiego OTOZu Choco zostanie ogłoszona w piątkowym dzienniku zachodnim. Co prawda tylko dodatek lubliniecki, ale i tak odzew jest konkretny ;) Musiałybyście ewentualnie zainteresować się sprawdzeniem domu (myślę, że lublinieckie działaczki z chęcią Wam w tym pomogą). A jak ze sterylką? Proszę o ładny tekścik i zdjęcia Choco na maila [email][email protected][/email] ;)
  24. nooo! wreszcie dałaś głos! :evil_lol: cieszę się, że tak dobrze się wszystko układa ;) tak coś czułam, że się od swojej ukochanej biologii już nie odkleisz:evil_lol: mam nadzieję, że już deszcz przystopuje, bo u nas też leje non stop:roll: czekam na zdjęcia! :)
  25. a jakby pościągać ludzi na wątek, pozbierać deklaracje?..
×
×
  • Create New...