-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
MartynaP replied to luka1's topic in Już w nowym domu
a ja mogę tylko podniesć :-( -
[quote name='Rybka_39']No właśnie nie jest porządek. Co z ojcem szczeniaków? Ślepy miot(teraz już pewnie nie ślepy) uratowany, to można odetchnąc z ulgą? Moim zdaniem nie. Z zapartym tchem będe śledzić wątek. [I]HOP pieski[/I]!:diabloti::diabloti:[/quote] chodzilo mi dokladniej o to ze ustaly troche wyzwiska i grozby fakt faktem watek jest strasznie chaotyczny-mnostwo pytan bez odpowiedzi i co chwila nowe sie pojawiaja. Czy niema nikogo kto napisze jasno co jak z psami-wszystkimi!!! nie pisze tylko o mamie lub szczeniorach ale tez o ojcu/bracie
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
schron na Baczynskiego?? przydalby sie w pierwszym poscie adres i tel do schronu niema szczeniorow zadnych?? -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
poszukuje osoby ktora sprawdzi dom dla suni w miejscowosci Czerwionka-Leszczyny -
zapisuje sie chetnie bym sie przylaczyla tylko mam ograniczony czas czy to nie przeszkadza?
-
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
MartynaP replied to halbina's topic in Już w nowym domu
yyyy cos mi umknęło :roll: ja niewiedziałam ze ty masz szczeniory :oops: kiciaki śliczne :lol: -
ania a ty pisałas ze je puszczasz w łazience moze zjadła coś jakiś proszek lub cos takiego? Uwazam ze jestes dobrym opiekunem nie wszystko da sie przewidziec szkoda :-( ale czasu sie niecofnie. Ta dziewczyna od ktorej je zabralam wogole o nie nie dbala nie puszczala ich i wogole dawala im tylko jedzenie i picie nic wiecej-zero opieki
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='stokrotka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokochaj-orzechowskiego-szczeniaczka-czyli-malenstwa-skazane-na-bezdomnosc-121851/index102.html#post12199856[/URL][/quote] śliczne kluchy-szczeniak ma byc docelowo do kolana,a mamusia to z tych wiekszych czy tylko tak na zdjeciu wyglada? -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
mam domek dla szczeniaczka docelowo sredniego macie takiego :cool3: -
[quote name='anial'][CENTER][LEFT][COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyny ,jest mi strasznie przykro i płaczę jak dziecko :placz::placz:jedna z koszatniczek nie żyje :-((ta spokojniejsza która już mi jadła z ręki)jak przyszłam do domu od rodziców to leżała nieżywa w klatce:placz: Starałam się im dać to co potrzebują:-( To dla zrehabilitowania się ,to może pozwolicie ,żeby ta druga u mnie już została na stałe :sad:Zrobię wszystko, żeby jej było u mnie dobrze:-([/FONT][/COLOR][/LEFT] [/CENTER] [/quote] o cholewcia :-( co sie mogło stac? chora moze byla? kurcze no :placz:
-
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
mogłabym malucha wziasc na tymczas ale to sie wiaze z przewozeniem go tu i tam :roll: -
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
MartynaP replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']Dziś Bonzo poszedł do domku :lol:[/quote] napiszesz cos wiecej?? :cool3: -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
MartynaP replied to halbina's topic in Już w nowym domu
czyli sa u ciebie halbinko? sliczne sa :loveu: -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
super :multi::multi::multi: robiliście jakies fotki czy nie bylo czasu :roll: -
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
MartynaP replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.allegratka"]allegratka[/URL].pl [URL="http://www.kokosy"]kokosy[/URL].pl kupiepsa.pl [URL="http://www.pajeczyna.pl"]pajeczyna.pl[/URL] oglosili.pl [URL="http://www.sogl.pl"]sogl.pl[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=618362192[/URL] gdyby ktos napisal tekst do ogloszen zmienie na allegro -teraz przekopiowalam na szybko z dogo -
Bonzo- SZCZENIAK - bardzo źle znosi schronisko - MA DOM :)
MartynaP replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/3/202627.jpg[/IMG] super zdjecie :) -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
stało się tak ze niestety sunia musi pójsc do adopcji :-( niemoge jej zatrzymac na stałe :placz: własciciel mieszkania ktore wynajmujemy kategorycznie zabronil mi posiadania psow Mam do wyboru albo zostawie sunie i musze sie wyprowadzic albo ja wyadoptuje i mieszkam dalej-niestetymusze wybrac to drugie zewzgledu na dzieci chociazby. Kiedys byla juz rozmowa na temat psow ale zapytal czy to moje ,ja na to ze to tymczasowo i nic nie powiedzial a teraz pytal,powiedzialam ze to moj i zaczely sie wymowki :angryy: Jest mi bardzo przykro bo nie chce jej oddawac-myslalam ze bedzie mi ja latwo oddac jak inne tymczasy ale na sama mysl juz wiem ze bedzie ciezko :-( Niewiem co mam jeszcze napisac...przemyslelismy,przegadalismy i niestety tak musimy postanowic,chc pierwsza nasza reakcja byla taka ze mamy go gleboko w d.... i sunia zostaje ale tak nie mozemy zrobic bo w sumie takie sa uroki wynajmu. Bardzo mi z tym zle bo to jest dla nas idealny pies,odpoczatku z dziecmi i wogole przywiazala sie do nas a my do niej ale niestety musimy szukac jej domu tak jak to bylo zalozone na poczatku :-( -
Piękny 3-4 miesieczny króliczek! W NOWYM DOMKU !
MartynaP replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
mialam kiedys krolika,niebyl to taki hodowlany krolik ale byl bardzo duzy-nie miniaturka. Dowiedz sie czy on jest z tych wiekszych czy tylko na zdjeciu jest taki duzy -
Piękny 3-4 miesieczny króliczek! W NOWYM DOMKU !
MartynaP replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
co za bachor :angryy: to chyba jeden z tych wiekszych króliczkow czy tylko tak na zdjeciu wyglada?