-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sunia jak moje dziecie jest-jak mogłabym ją oddac :shake: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Coś tak czułam :eviltong: a kto przeprowadzi wizytę? :evil_lol:[/quote] no właśnie :hmmmm: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: to taki żarcik był :ices_bla: ten domek to u mnie,sunia zostaje nikomu jej nie oddamy :laola: :cunao: :Cool!: :bigcool: :multi: :cool2: :smilecol: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :jumpie: :Cool!: :bigcool: :sweetCyb: :bigcool: :sweetCyb: -
czy z ogłoszen nikt sie nie odzywał?
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
nie będzie sama bo na czas wyjść do pracy bedzie u rodziców/tesciów mała bedzie mowisz? ja sie wlasnie zastanawiam ile ona urosnie :roll: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']A co Ty na taki domek?:razz: Wydaję się w porządku :)[/quote] najpierw chcialam was zapytac co wy na taki domek :eviltong: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Mam dla suni super domek. Małżeństwo-zgadzaja się na wizyte przed adopcją i po,na umowę adopcyjna,na sterylke w przyszłości. Mieszkają w bloku mają dwójkę dzieci. Sunia bardzo im się podoba i bardzo chcieliby ja adoptować. Co wy na taki domek? Aha i znalazłam jakis filmik juz dawno to nagralam ale jak go wstawic gdzie wgrac to niewiem -
[CENTER]Zakładam wątek na prośbe Baunty u której psiak przebywa na tymczasie. [SIZE=3][COLOR=red][B][COLOR=black]Tymczas jest płatny-koszt utrzymanie tego psa to ok 300 zł. miesięcznie[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]bardzo potrzebne jest wsparcie finansowe.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Bardzo prosimy tez o ogłoszenia dla psiaka.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][B]Kom. 600-044-591 [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B]gg. 3949314 [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B]e-mail: [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][COLOR=black][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER] [quote name='maciaszek']08-04-2009, 16:57 Mieszaniec golden retrievera. Pies. Ma 4 lata. Wychowywał się z dziećmi, więc nie ma problemu. Jest czarny, wielkości goldena, z taką sierścią jak golden. Facet musi/chce go oddać, bo po świętach wyjeżdża za granicę :angryy:. Jak pies nie znajdzie domu, trafi do katowickiego schroniska. Jest odrobaczony, zaszczepiony. Potrafi zostawać sam, nie niszczy, nie hałasuje. Do ludzi nastawiony łagodnie. Kotów nie lubi. I nie przepada za psami. Jak zapytałam co to znaczy pan powiedział, że powarkuje. Jak jest dokładnie nie wiem.Więcej nic nie wiem.[/quote] [quote name='BoUnTy']17-04-2009, 20:27 Co moge o nim powiedzieć - fajne psisko, narazie sie poznajemy. Przytulaśny, ale chce stawiać na swoim ;) Rzuca się na niektóre psy, do dzieci ok.! Nie ma szczepień, nie ma ksiażecki zdrowai, nie ma odrobaczania a am ciągle biedunki, wspólnie z Ania wykapałysmy go... ...dooobra... Anka wykąpała, ja tylko posprzątałam po tym zabiegu moja łazienke ;P Ogólne co jeszcze - raczej cichy, niekłoporliwy, slucha się, al strasznie sie leeeni... Jak cos jeszcze to piszcie.[/quote] [CENTER][IMG]http://images47.fotosik.pl/105/4bf7ad0520ec18fbmed.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]Co do kasy, to stoi normalnie, czyli nie ma żadnego sponsora i jest bez kasy :-D Dostal jakieś 5 kg karmy, ale po tym chłamie ma biegunki(moja suka zresztą też bo mu miche zabrala xD)...[/CENTER] [CENTER][IMG]http://images38.fotosik.pl/101/8091c3451039a200med.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://images46.fotosik.pl/105/f5a23e1fc8916e48med.jpg[/IMG]
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/4dce03b81156c133med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/fb220c77c69821dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/acd777689e09ce73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/106/b3eae8da54ebaf8fmed.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/a66680657fc3ac47med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/29d0dcefce6b3f8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/102/44652bcb7c4d7406med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/cfe65fa9795ef2a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/010c22e9316b53f7med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/102/edd5e1fe8a03ca96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/102/d16de5bd278b5aedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/26ecfbafd7cbb341med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/106/b4b00518c4845c00med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/fd10d0bdf6bf7b7emed.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/926c2cf72a79023amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/55bb344b61fa6b04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/102/5aeb3b38db5a6d73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/ec0449a95d85a83amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/15ef79b9c6811e8dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/102/b1addfc223fd6202med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/34d11f38e522518amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/93bafb28663fb038med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/397b6e917f3e9e78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/df0fb9182ab42e48med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/754e70157d1d0f5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/cc60546945ad938bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/313a861935f5858amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/1172260a8fa180a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/36b3587f931b187cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/1d35c0c1f8c768edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/165fc0baaa9b1520med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/6f4978d07e2a7fc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/f216ebaa3e75f259med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/106/01105633eb0d0825med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wstawię fotki jutro ;)