Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. sunia jak moje dziecie jest-jak mogłabym ją oddac :shake:
  2. Anial musialaby zadzwonic do formicy umowic sie na dany dzien-podjechalaby z koszami,formica sprawdzi co to za para :cool3: i jesli okazae sie ze jeden to chlopak to go wykastruje Ja nic wiecej o nich niewiem zreszta ciezko sie dowiedziec czegos od odoby ktora miala je zamiar wywalic za drzwi
  3. [quote name='Soema']Coś tak czułam :eviltong: a kto przeprowadzi wizytę? :evil_lol:[/quote] no właśnie :hmmmm:
  4. [URL]http://ale.gratka[/URL]. [URL]http://katowice.gumtree[/URL] [URL]http://www.kokosy[/URL] [URL]http://kupiepsa[/URL] [URL]http://www.pajeczyna[/URL] [URL]http://oglosili[/URL] [URL]http://www.sogl[/URL]
  5. ja sama niewiem ale z tego co mowila poprzedania wlascicielka to miały juz młode wiec stad wywnioskowalam ze to para chyba najlepiej by bylo jakby je zawiesc do formicy i ona zobaczy
  6. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: to taki żarcik był :ices_bla: ten domek to u mnie,sunia zostaje nikomu jej nie oddamy :laola: :cunao: :Cool!: :bigcool: :multi: :cool2: :smilecol: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :jumpie: :Cool!: :bigcool: :sweetCyb: :bigcool: :sweetCyb:
  7. anial koszatniczek moze byc wykastrowany w tym tygodniu. Masz moze gg?? podalabym ci szczegoly
  8. czy z ogłoszen nikt sie nie odzywał?
  9. nie będzie sama bo na czas wyjść do pracy bedzie u rodziców/tesciów mała bedzie mowisz? ja sie wlasnie zastanawiam ile ona urosnie :roll:
  10. [quote name='Soema']A co Ty na taki domek?:razz: Wydaję się w porządku :)[/quote] najpierw chcialam was zapytac co wy na taki domek :eviltong:
  11. [quote name='NaamahsChild']Ja ułożę tekst na jutro.[/quote] bardzo dziekujemy :loveu:
  12. Mam dla suni super domek. Małżeństwo-zgadzaja się na wizyte przed adopcją i po,na umowę adopcyjna,na sterylke w przyszłości. Mieszkają w bloku mają dwójkę dzieci. Sunia bardzo im się podoba i bardzo chcieliby ja adoptować. Co wy na taki domek? Aha i znalazłam jakis filmik juz dawno to nagralam ale jak go wstawic gdzie wgrac to niewiem
  13. czy ktos mógłby ułożyć tekst do ogłoszeń? Bardzo prosze ogłosiłabym go na kilku stronach
  14. [quote name='BoUnTy'] Martynko byłabym bardzo wdzięczna... :loveu:[/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-mix-goldena-uratowany-przed-schronem-prosimy-o-wsparcie-na-platny-tymczas-135967/#post12156732[/URL] bede uzupelniac watek -narazie nic niewiem wiecej o nim ;)
  15. [CENTER]Zakładam wątek na prośbe Baunty u której psiak przebywa na tymczasie. [SIZE=3][COLOR=red][B][COLOR=black]Tymczas jest płatny-koszt utrzymanie tego psa to ok 300 zł. miesięcznie[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]bardzo potrzebne jest wsparcie finansowe.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Bardzo prosimy tez o ogłoszenia dla psiaka.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=black][B]Kom. 600-044-591 [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B]gg. 3949314 [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=black][B]e-mail: [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][COLOR=black][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER] [quote name='maciaszek']08-04-2009, 16:57 Mieszaniec golden retrievera. Pies. Ma 4 lata. Wychowywał się z dziećmi, więc nie ma problemu. Jest czarny, wielkości goldena, z taką sierścią jak golden. Facet musi/chce go oddać, bo po świętach wyjeżdża za granicę :angryy:. Jak pies nie znajdzie domu, trafi do katowickiego schroniska. Jest odrobaczony, zaszczepiony. Potrafi zostawać sam, nie niszczy, nie hałasuje. Do ludzi nastawiony łagodnie. Kotów nie lubi. I nie przepada za psami. Jak zapytałam co to znaczy pan powiedział, że powarkuje. Jak jest dokładnie nie wiem.Więcej nic nie wiem.[/quote] [quote name='BoUnTy']17-04-2009, 20:27 Co moge o nim powiedzieć - fajne psisko, narazie sie poznajemy. Przytulaśny, ale chce stawiać na swoim ;) Rzuca się na niektóre psy, do dzieci ok.! Nie ma szczepień, nie ma ksiażecki zdrowai, nie ma odrobaczania a am ciągle biedunki, wspólnie z Ania wykapałysmy go... ...dooobra... Anka wykąpała, ja tylko posprzątałam po tym zabiegu moja łazienke ;P Ogólne co jeszcze - raczej cichy, niekłoporliwy, slucha się, al strasznie sie leeeni... Jak cos jeszcze to piszcie.[/quote] [CENTER][IMG]http://images47.fotosik.pl/105/4bf7ad0520ec18fbmed.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]Co do kasy, to stoi normalnie, czyli nie ma żadnego sponsora i jest bez kasy :-D Dostal jakieś 5 kg karmy, ale po tym chłamie ma biegunki(moja suka zresztą też bo mu miche zabrala xD)...[/CENTER] [CENTER][IMG]http://images38.fotosik.pl/101/8091c3451039a200med.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://images46.fotosik.pl/105/f5a23e1fc8916e48med.jpg[/IMG]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/4dce03b81156c133med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/fb220c77c69821dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/acd777689e09ce73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/106/b3eae8da54ebaf8fmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/a66680657fc3ac47med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/29d0dcefce6b3f8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/102/44652bcb7c4d7406med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/cfe65fa9795ef2a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/010c22e9316b53f7med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/102/edd5e1fe8a03ca96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/102/d16de5bd278b5aedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/26ecfbafd7cbb341med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/106/b4b00518c4845c00med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/fd10d0bdf6bf7b7emed.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/926c2cf72a79023amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/55bb344b61fa6b04med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/102/5aeb3b38db5a6d73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/ec0449a95d85a83amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/15ef79b9c6811e8dmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/102/b1addfc223fd6202med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/102/34d11f38e522518amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/106/93bafb28663fb038med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/106/397b6e917f3e9e78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/df0fb9182ab42e48med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/754e70157d1d0f5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/cc60546945ad938bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/313a861935f5858amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/1172260a8fa180a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/102/36b3587f931b187cmed.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/102/1d35c0c1f8c768edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/106/165fc0baaa9b1520med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/6f4978d07e2a7fc4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/102/f216ebaa3e75f259med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/106/01105633eb0d0825med.jpg[/IMG][/URL]
  23. ja moge psiakowi watek załozyc-zaden problem ;)
×
×
  • Create New...