-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarlet']słodkości - jak pięknie główkę przechyla :lol:[/quote] a no bo ja jej tu cmokałam zeby poze przyjela :lol: -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
czy wiadomo kiedy sunia urodzila,ile maluch moze teraz miec? -
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
znowu nowe szczeniaki :-( -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/99/029fe0642af3e177med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/100d0ec9decfaeeamed.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/95/bbe690ac0aa3ee46med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/1df266b42eb30d14med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/8ae65bf871dbe3bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/99/fc43637ef8d78c6amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/95/02127420df6b3de7med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/99/719b4ea429a2f874med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/99/c08fcc30fae0a790med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/fbcd7528c066d297med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/96/287cd8ca3b059eb4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/fc936f1689168f2dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Maja w nowym domku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/326b8545ecc29b7amed.jpg[/IMG][/URL] -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
faktycznie nie powinni miec zadnego psa. Piekny pies a oni tylko mu psychike popsuja. Jak cos oferuje tymczas-taki awaryjny ;) -
Dwu miesięczne Oneczki.WSZYSTKIE JUZ W NOWYCH DOMACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
zmienic tytuł :lol: -
[quote name='Lilmo']No to widzę, że Denisek wyruszył w podróż po nowe życie :loveu: Tylko mi przykro Martypo, że nie uraczyłaś nas na pożegnanie z nim żadnymi nowymi zdjęciami :eviltong: Soema możemy na Ciebie liczyć ? :cool3:[/quote] a jakos niemslalam o zdjeciach :roll: zajelam sie tą kotką i wogle :shake:
-
[quote name='Soema']Dostałam wiadomość, że Denis już przekazany :) no to czekamy na Przystojniaka :lol:[/quote] tak pojechał.Bardzo piszczy za nami :-( zreszta ja tez popłakałam sie :shake: Soema okazalo sie dzis rano ze mam tylko jedna umowe moglabys ja gdzies skserowac?jesli nie to podpisz z panstwem ta co dalam i mi ja odeslij a ja im ksero odesle.
-
[quote name='jolek68']sory ale na zdjęciach nie widać że to schron :shake: i dlatego pomyślałam że może _bubu_ je wzięła :oops:[/quote] jola pewnie bylo tak: ze pani szukala domow a te co nie znalazly i juz za dlugo byly oddala do schronu. To jest takie dzialanie po najprostrzej lini oporu :shake: [COLOR=#000000]pinczerka_i_Gizmo co ty sie tak odrazu irytujesz:roll:[/COLOR]