Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. nieno chyba musze walnąć focha!!! dlaczego nikt mi nie podesłał linka z tymi glutkami :mad:
  2. one maja mała klatke niewiem jaka bo niewidzialam ich. Szkoda ze tylko do 15 jestes bo ja napewno nie zdaze do tej godziny :shake: Cyba ze moze moglabym ci je zostawc w lecznicy a jutro bys je odebrala?
  3. dzis nie odbiore ich-ona gdzies pojechala. Musialybysmy sie umowic na kiedy indziej tylko ze ja raczej juz pozniej nie bede w Zabrzu najwyzej poszukam to moze ktos bedzie jechal. Czy bedziesz mogla je przetrzymac dopoki nie znajdzie sie im dom? ty pisalas do mnie na gg?
  4. mam nadzieje ze podroz minie bez problemow ;) powiedz nowym wlascicielom o tym gryzieniu,bardzo prosze zeby nie bylo zadnych niespodzianek
  5. dzis bede w Zabrzu ale niewiem czy dam rade od wlascicielki je odebrac. A gdzie dokladniej w Zabrzu jestes?
  6. [quote name='scarlet']słodkości - jak pięknie główkę przechyla :lol:[/quote] a no bo ja jej tu cmokałam zeby poze przyjela :lol:
  7. czy wiadomo kiedy sunia urodzila,ile maluch moze teraz miec?
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/99/029fe0642af3e177med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/100d0ec9decfaeeamed.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/95/bbe690ac0aa3ee46med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/1df266b42eb30d14med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/8ae65bf871dbe3bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/99/fc43637ef8d78c6amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/95/02127420df6b3de7med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/99/719b4ea429a2f874med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/99/c08fcc30fae0a790med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/fbcd7528c066d297med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/96/287cd8ca3b059eb4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/fc936f1689168f2dmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Maja w nowym domku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/95/326b8545ecc29b7amed.jpg[/IMG][/URL]
  12. faktycznie nie powinni miec zadnego psa. Piekny pies a oni tylko mu psychike popsuja. Jak cos oferuje tymczas-taki awaryjny ;)
  13. to fakt ja go ze smyczy puszczalam-zawsze przychodzil na zawolanie i nawet moja siostra mi zazdroscila bo jej 9 miesieczny psiak wogole sie nie slucha i ucieka a Denisek posluszny jak nic ;)
  14. o kurcze :shake: u mnie mu sie zdazalo ale coraz mniej,raczej sygnalizowal juz potrzeby krecil sie kolo drzwi jak bylam w kuchni a jak nie to łaził za mna i juz wiedzialam
  15. [quote name='Doda_']A GDZIE TERAZ SĄ? U tej właścicielki ?? Ile czasu mają?[/quote] sa u niej ale ona cyt."chce sie ich jak najszybciej pozbyc" [B]anial [/B]własnie skad jestes??
  16. ja tylko na chwile,niemam w domu neta.Odezwe sie jak juz sie mi naprawi :shake: Mam nadziejeze wszystko ok?
  17. jakto brudny? to co mu sie stało? Denis przy misce rzeczywiscie nikogo nie dopuszcza :diabloti: i faktycznie z innymi psami uwielbia sie bawic. Soema on był w sobote odpchlony-tak na wszelki wypadek :roll:
  18. [quote name='Lilmo']No to widzę, że Denisek wyruszył w podróż po nowe życie :loveu: Tylko mi przykro Martypo, że nie uraczyłaś nas na pożegnanie z nim żadnymi nowymi zdjęciami :eviltong: Soema możemy na Ciebie liczyć ? :cool3:[/quote] a jakos niemslalam o zdjeciach :roll: zajelam sie tą kotką i wogle :shake:
  19. [quote name='Soema']Dostałam wiadomość, że Denis już przekazany :) no to czekamy na Przystojniaka :lol:[/quote] tak pojechał.Bardzo piszczy za nami :-( zreszta ja tez popłakałam sie :shake: Soema okazalo sie dzis rano ze mam tylko jedna umowe moglabys ja gdzies skserowac?jesli nie to podpisz z panstwem ta co dalam i mi ja odeslij a ja im ksero odesle.
  20. [quote name='jolek68']sory ale na zdjęciach nie widać że to schron :shake: i dlatego pomyślałam że może _bubu_ je wzięła :oops:[/quote] jola pewnie bylo tak: ze pani szukala domow a te co nie znalazly i juz za dlugo byly oddala do schronu. To jest takie dzialanie po najprostrzej lini oporu :shake: [COLOR=#000000]pinczerka_i_Gizmo co ty sie tak odrazu irytujesz:roll:[/COLOR]
  21. wyslalam jej linka tez bo jak wysylam to do wszystkich :)
  22. [quote name='jolek68']MartynaP mało masz psiaków to jeszcze Ci kota potrzeba :evil_lol:[/quote] same przyłaża to co zrobię :eviltong:
×
×
  • Create New...