-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM
MartynaP replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
jest transport dla maluchów [quote name='Avilia'] Wracając do Maluszków oczywiście mogę je zabrać ze sobą tylko,że najlepiej jakby dało się skombinować jakiś transporterek,bo na rękach z dwoma w pociągu mogło by być troszkę mało komfortowo. Jadę dnia 15.05 o godzinie 16:50.W Dąbrowie G. będę na ok.20:30.Później odbiera mnie samochód i docelowo kierujemy się do Będzina.[/quote] -
Do adopcji taka dwu miesieczna kruszyna-niby to mix asta ale gwaransji nieda nikt :evil_lol: wątek:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-noworodki-podrzucone-do-schronu-jedna-juz-w-domu-druga-jednak-szuka-domu-132434/index36.html"]KLIK[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/1172260a8fa180a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/df0fb9182ab42e48med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/116/810f0add1cd86315med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/116/f6380cf51090f17bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='krzysiekstaniek']Z teg co wiem to jest Pałac Młodzieży, środa, 13go. maja o godzinie 18,00[/quote] no wiem własnie ale Pałac...pod pałacem?w srodku? w sali?-jakiej? :roll:
-
tylko co jesli straz miejska nie bedzie miała takiego zapału jak my? czasami trzeba błyskawicznie reagowac a u nas niestety...wszyscy maja czas-ja tak uwazam Ja rowniez mam pytanie odnosnie spotkania-Pałac ale dokladniej gdzie?
-
Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM
MartynaP replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
Dałam prośbę o transport na fotum o swinkach i szczurach,wysłałam kilka PW mam nadzieje ze sie ktos odezwie ;) -
Do trzech razy sztuka,Tosia znalazla swoj DOM
MartynaP replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
mogę dwa maluchy wziasc na tymczas :cool3: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dwie osoby mialy sie odezwac i sie nie odezwaly...jedna byla zdecydowana ale jak zadzwonilam zeby podala mi adres do wizyty to juz nieaktualne-powiedziala :shake: