Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. jest transport dla maluchów [quote name='Avilia'] Wracając do Maluszków oczywiście mogę je zabrać ze sobą tylko,że najlepiej jakby dało się skombinować jakiś transporterek,bo na rękach z dwoma w pociągu mogło by być troszkę mało komfortowo. Jadę dnia 15.05 o godzinie 16:50.W Dąbrowie G. będę na ok.20:30.Później odbiera mnie samochód i docelowo kierujemy się do Będzina.[/quote]
  2. Do adopcji taka dwu miesieczna kruszyna-niby to mix asta ale gwaransji nieda nikt :evil_lol: wątek:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwa-noworodki-podrzucone-do-schronu-jedna-juz-w-domu-druga-jednak-szuka-domu-132434/index36.html"]KLIK[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/106/1172260a8fa180a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/106/df0fb9182ab42e48med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/116/810f0add1cd86315med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/116/f6380cf51090f17bmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='krzysiekstaniek']Z teg co wiem to jest Pałac Młodzieży, środa, 13go. maja o godzinie 18,00[/quote] no wiem własnie ale Pałac...pod pałacem?w srodku? w sali?-jakiej? :roll:
  4. tylko co jesli straz miejska nie bedzie miała takiego zapału jak my? czasami trzeba błyskawicznie reagowac a u nas niestety...wszyscy maja czas-ja tak uwazam Ja rowniez mam pytanie odnosnie spotkania-Pałac ale dokladniej gdzie?
  5. jak dobrze ze mała jest juz pod opieką weta...napewno znajdzie super domek :lol:
  6. musze zmykac jesli sie cos znajdzie moge szczeniaka odebrac zostawiam moj numer moze byc nawet sms Błagam nie dajcie temu watkowi spasc na druga strone :placz: przy parwo za kilka dni nie bedzie juz ten watek potrzebny :-(
  7. założyłam watek na "domy tymczasowe" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/pilnie-tymczas-dla-chorego-szczeniaka-137501/[/URL]
  8. swoja droga jakim trzeba byc czlowiekiem zeby patrzec na chorobe psa obojetnie :-( mam nadzieje ze bede miala przyjemnosc odebrac tego psiaka
  9. boze liczy sie kazda minuta doslownie formica mowila ze jak ktos go weznie pomyslimy o leczeniu
  10. pinie potrzebna pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/10tyg-ka-z-allegro-bez-szans-slask-pomocy-137494/[/URL]
  11. mozna tez go zabrac do jakiejs lecznicy w ktorej bedzie mogl byc na czas leczenia ale niewiem czy my tu na slasku taka mamy no i ktos bedzie musial placic za jego leczenie
  12. [quote name='gosia720616']Martyna wysłałam wiadomość na pv do Formicy jak możesz prześlij numer telefonu to zadzwonię[/quote] juz dzwonilam nieda rady :-( boze mialam dwa psy z parwo kazda godzina jest wazna Ja go moge odebac ale niemam go gdzie umiescic a tu trzeba odrazu surowice podac
  13. trzeba zadzwonic do Formicy z Zabrza moze bedzie mogla psiaka przetrzymac i pomoc EDIT formica nie moze niema gdzie psiaka przetrzymac,Halbina tez nie bo ma dwa szczeniory czy ktos dzwonil do tego pana pytal jak długo to juz trwa i wogole
  14. Będzin to u mnie moge podjechac i ja zabrac ale do domu ja niemoge wziasc mam szczeniaka na tymczasie zaraz popytam
  15. z drugiej srony szkoda ze tak do tego podeszli...wiedzieli chyba o jego wczesniejszych zachowaniach...niewiem :shake:
  16. Dałam prośbę o transport na fotum o swinkach i szczurach,wysłałam kilka PW mam nadzieje ze sie ktos odezwie ;)
  17. mogę dwa maluchy wziasc na tymczas :cool3:
  18. boszsz :placz: dlaczego ten pies ma takiego pecha :shake: niewiem co napisac :-( szkoda mi go......
  19. dwie osoby mialy sie odezwac i sie nie odezwaly...jedna byla zdecydowana ale jak zadzwonilam zeby podala mi adres do wizyty to juz nieaktualne-powiedziala :shake:
  20. troche mnie nie było...ale pamietam o Dropsiku hooooop w górę :multi:
  21. super :multi: skoro bedzie biegał to straci energi troche moze przestanie szalec :p
×
×
  • Create New...