-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
jestem w trakcie umawiania Denis przyjedzie w niedziele 5 kwietnia godzine jeszcze podam. Do odbioru na dworcu,rynku lub stradomska Podam dziewczynie twoj numer bedzie dzwonic zaraz tobie taz podam jej na pw. [SIZE=3]Denis bedzie w Krakowie na 12.19[/SIZE] Denis je ryz z kurczakiem czasami kurczaka z marchewka i sucha karme Basiu bardzo ci dziekuje za chec pomocy :buzi:
-
[quote name='Soema']Podejmij decyzję co lepsze :) mi nie przeszkadza, że przyjedzie wcześniej. Co mniej stresujące dla niego? Chciałabym żeby nie stresował się bardzo..[/quote] wiesz mysle ze toi tak bedzie dla niego stres czy on odpocznie dzien lub dwa czy nie bo on juz za dlugo jest u mnie bardzo sie przyzwyczail Zobaczymy czy sie z basia zgadacie zeby wam czasowo wszystko sie dograło
-
mysle ze z transporterkim to nie najlepszy pomysl bo basia bedzie musiala go taszczyc spowrotem jak on bedzie tutaj od kogos pozyczony Aha jesli np.nie bedzie mogly sie zgrac w czasie zeby Deniska przekazac sobie to mam jeszcze jeden transport ale sobota lub niedziela wiec 4 lub 5 kwietnia...tez pociagiem
-
6 tygGwiazdeczka już w swoim własnym domku!!!
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Gwiazdeczka nie moze teraz isc do domku bo musi sie malutką Lilu zaopiekowac :eviltong: -
wiec tak: Basiu niewiem czy dam rade go dowiesc do katowic moj maz bedzie w pracy do tego moje dziecko i niedam rady chyba z nimi w autobusie :roll: Chyba ze dzien wczesniej wieczorem-kurcze niewiem postaram sie cos wymyslic Soema Denis jest grzeczny na kolankach jak bedzie siedzial to bedzie ok Dzwonilam do panstwa odbiora go z Sandomierza ale to juz bedziesz musiala do nich zadzwonic o ktorej i gdzie maja byc Basia jak zalatwie ten transporterek to co?pojdziesz z nim pozniej na zajecia? Moze ja lepiej zaplace za niego i dam mu kaganiec.Na wscieklizne nie moze byc bo za mlody. EDIT ok podjade do katowic zostawie corcie u siostry,spotkamy sie na ktoryms peronie
-
no wlasnie napisalam do dwoch dziewczyn z bedzina tak mi polecono
-
[quote name='halbina']:roll: nie pomogę za bardzo...[/quote] moze podpowiesz cos :roll:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']A czemu nie spicie?... ja tam potrafię i po 14 godz., ale też sypiam mniej niż konieczne do życia... no ale żeby 2-3 godz.?... :roll:[/quote] ja wlasnie niewiem.Wstaje codziennie o 7 rano,w nocy niemoge spac dopiero o 3/4 udaje mi sie na sile zasnac. Kiedys tez tak mialam ze musialam spac 12 lub 14 godzin zeby sie wyspac ale teraz wszystko sie mi ze snem pomieszalo -
[quote name='Soema']Zależy jaki pociąg, ale ok. 10-15 zł. Takie małe w transporterku rzeczywiście za darmo. A kiedy by jechał? Rozmawiałaś z tym Państwem?[/quote] Basia napisala ze moze 6 lub 8 to musialybyscie sie juz pozniej telefonicznie ugadac Moze lepiej bo jak sie okaze ze jedziesz 8 to bedzie wszystko na wariackich papierach zeby zdazyc. Niewiem no jak juz uwazasz. Odebralabys go z dworca?? Poprosze Basie zeby tu zajrzała Do panstwa zadzwonie wieczorem bo nikt nie odbierał
-
basiapron napisała ze mogła by Deniska zabrać do Krakowa pociągiem :multi: Denisek musiałby miec trasnsporterek bo basia napisała ze wtedy sie nie płaci za psa,ale jakby się nie znalazł transporterek to najwyżej postaram sie zapłacic za jego podróż-studiuje pkp ale jakos nigdzie nie moge znalesc ile to kosztuje. Ale spoko ważne ze cos sie dzieje :lol: Soema jesli Denisek bedzie jechał z Basią to mogłabyś odebrać go z dworca skoro beda jechac pociagiem. Tak mysle ze skoro Basia nie jedzie autem to cięzko jej bedzie po Krakowie biegać :roll:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
oj cioteczki nie odwiedzaja :mad: -
a ja cos wiecej o tej suni [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8297/p8110052tk8.jpg[/IMG][/URL]
-
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Antoniusz :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/88/45faffb788cecd00med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/89/93689b15e7c679dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/93/c7fb3f309080ba6cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/88/78a370cde66d0850med.jpg[/IMG][/URL] -
Zacznę może od początku: Do mojej siostry na ogródek przychodzi kotka. Kotka jest śliczna czarna-gdzieś tam odrobina białego,jest zadbana,ma lśniącą sierść i uwielbia się przytulać. Jak tylko usłyszy szczekanie psa mojej siostry zaraz przybiega po jedzenie.I trwa to już dość długo. Wscześniej za bardzo nie zwracałam na to uwagi słyszałam od siostry ze kotka przychodzi zje i idzie spowrotem-widać ma już swoje drogi. Ludzie ja dokarmiają kotka pewnie ma gdzieś swoje schronienie ibyło by wszystko ok ale dziś poszłam na ogródek poprostu aby zrobic sobie spacer z psem. Wchodzimy,pies szczeka i za 3 minuty idzie kotka. Zaawansowana ciąża,pewnie nie pierwsza i nie ostatnia. Przyłożyłam ręke do brzucha dzieciaki kopia jak szalone [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] I właśnie niewiem co mam zrobic. Złapac?? ok niema problemu ale gdzie ja dam. Mam 3 psy w tym dwa szczeniaki na tymczasie,jednego swojego staruszka a on nie toleruje kotow. Zreszta kotka niewiem jak w domu sie zachowuje ciagle jest na dworze...no chyba ze bedzie kociakiem wychodzacym ale to nie u mnie.Potraci ja auto albo ktos ja specjalnie pogoni. Sterylka?? ok ale za co?? niedaje rady finansowo a co dopiero sterylka. Po sterylce pewnie musi miec spokoj-odpoczywac a u mnie...moje szczeniory nie dadza jej spokoju i moja córka tez. Niewiem co mam zrobic niemialam takiej sytuacji jeszcze. Oczywiscie moge ja zostawic ale robi sie cieplo dzieciaki zaczna schodzic sie na ogródki i poroznosza kociaki [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=4239335#4239335"]Miau.PL :: Zobacz temat - Bezdomna,przytulaśna kotka w ciąży[/URL]
-
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']byłam dzisiaj podpisać umowę :) na jaki adres wysłać? sorry jeżeli Martyna mi już pisałaś.. ale się pogubiłam, Antuś był na dworze akurat :) widziałam go!:loveu:[/quote] wysłałaś ty mi tą umowe już :mad: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ja od dwóch miesięcy sypiam po 2/3 godziny :-( -
WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!
MartynaP replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6519/dsc7707581x795.jpg[/IMG][/URL] boże jaki piękny :loveu: normalne ci co by chcieli takiego mieć i kochać to nie mogą a ci co mają nie szanują i się znęcają :shake: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
MartynaP replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
biedna Lola :-( -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
trzeba pocieszyc sie tym ze bedzie miejsce dla nastepnej biedulki :roll: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']posty skaczą :mad: ponoć to wina naszych zegarków :shake: skoro Twoja dzidzia to dobra mama kocha i wychowuje a nie oddaje :mad:[/quote] ale mi wbiłaś nóż w plecy...:sadCyber: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']a Ty zgrywus straszny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: dlaczego? zmieniła pozycję :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/88/582a9cde1637b790med.jpg[/IMG][/URL] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']to tak jak ja parka ;) e to Ty nadal mama karmiąca tylko inaczej :evil_lol:[/quote] no juz duuużo inaczej,mojemu synowi to juz ósemeczka strzeli za pare miesięcy :lol: tu tez by trzeba tytuł zmienić cos ze sunia ma w rodzinie amstafa-masz moze jakis pomysł??bo ja cos nic oryginalnego niemoge wymyslic [SIZE=1][/SIZE]