-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
sama sie zastanawiam :eviltong: cos ostatnio wchodzilam na dogo na 5 minut i juz musialam gdzies isc,zreszta ciagle tak robie. Nieweim gdzies mi tego czasu brakuje :shake: Mała zostala wczoraj zaszczepiona-byla bardzo grzeczna :lol: -
[quote name='Soema']Wszyscy są zafascynowani Deniskiem :) załatwia się ładnie na dworze, już nie ma wpadek nawet jak zostaje na dłużej w domu sam. Śpi w łóżku :) wszyscy się zachwycają, że wspaniały, że wyjątkowy. Wczoraj Państwo pierwszy raz go spuścili ze smyczy i są zachwyceni jak ładnie się pilnuje. Je gotowane i suche. Jest grzeczny, ale i rozbrykany. Czasem w domu nosi kaganiec, bo potrafi zniszczyć różne rzeczy.. Buty układa elegancko na łóżku :eviltong: Są bardzo szczęśliwi, że go mają :) rozmawiałam z Panią, a Pan w tle mówił "Denisek to ta pani co cię przywiozła, odezwij się do niej":lol: cały czas dopowiadał żonie, co ma jeszcze powiedzieć, jaki fajny, jaki radosny :eviltong:[/quote] bardzo sie ciesze ze Denisior znalazl wkoncu tych jednych jedynych ktorzy go kochaja (oprocz mnie :eviltong:) ps.u mnie tez czasami nosil kaganiec ale pozniej to juz wystarczylo mu go pokazac tylko i wiedzial ze zle zrobil i ze to kara-taki madry :lol: Naprawde bardzo sie ciesze ze mu sie udalo
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
..................................... -
no i kota ogłoszona :lol:
-
[quote name='MartynaP'] [URL="http://img50.imageshack.us/my.php?image=4104104lj1.jpg"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2884/4104104lj1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] pamiętacie malutką kruszynke?? patrzcie jaka panna z niej wyrosła :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/103/14cc75e748336a2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/415170143965f3b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/99/73d5f16a13fe2ee3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/ca890ec2c656856f.jpg[/IMG][/URL]
-
ogłosiłam kicie tu: [URL="http://ale.gratka.pl/"]Alegratka.pl - Ogłoszenia drobne. Kupię, sprzedam - ogłoszenia drobne w Internecie[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL], [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]Darmowe ogłoszenia drobne, praca, mieszkania, sprzedam, towarzyskie, Polska, Anglia, Świat: Warszawa[/URL] [URL="http://oglosili.pl/"]Darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://www.sogl.pl/index.php?method=adverts"]Ogłoszenia sponsorowane - artykuły sponsorowane[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/index.php"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych[/URL] [URL="http://katowice.gumtree.pl/"]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Katowice[/URL] tekst ukradłam z allegro :eviltong:
-
Mała Śnieżka ma 3 m-ce- znalazła własny dom na zawsze!
MartynaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie-biedna :-( -
Misza (kocurek ze złamaną miednicą) już w nowym domu!!!
MartynaP replied to DG32's topic in Już w nowym domu
ładny kotek :lol: mam nadzieje ze to nic powaznego -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
czy wiadomo jak ona do dzieci?? małych -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
kurcze do maja to lepiej zeby sunia u nich nie była :shake: maluszek mały jeszcze jest czyli tymczas dla obojga -razem? -
upsss no tak-zapomnialam :roll: Bardzo dziekuje Formicy za tymczas dla kici-jutro zaczne oglaszac tak jak obiecałam.
-
halbinko ale sesja :cool3: szkoda ze sie minęłyśmy :roll: klatka faktycznie mała i w złym stanie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/90827.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]anial[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] musisz uwazac bo klatka z jednej strony nie trzyma sie kuwety cos nie tak z tym haczykiem-ja drapnelam odrazu klatke a tu mi kuweta zostala,trzeba od spodu. Na dowidzenia usłyszałam tylko :"no nareszcie" :shake:
-
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
a te szczeniaczki ktore sa na poczatku watku to dalej sa?? -bo trzeba by zrobic porzadek na tym :roll: