-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Znajoma znajomej dostała kiedyś parkę koszatniczek.Samiczka miał juz raz młode,teraz podobno jest znów w ciąży. Ale...znajoma ta juz ich poprostu niechce urodzila drugie dziecko i wogóle jej bezmyślność nie zna granic twierdzi ze je poprostu wywali. Na moje pytanie po co je brała usłyszałam :"Bo chciala miec jakies zwirzatko" Powiedzialam jej kilka zdan ostrych ale jednak los tych zwierzatek nie jest mi obojetny. Prosilam by je rozdzielila-nie zrobi tego bo niema jak sa w malej klatce i niema (albo niechce miec) takiej mozliwosci Pilnie szukam tymczasu dla nich lub stalego domku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/16fa104230db87a7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/bfb07f5eeed64955med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/97/1213897c92e55379med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/3a48b4c3de1d07demed.jpg[/IMG][/URL]
-
Kicia zostala wysterylizowana dzieki dziewczynom z miau. Bylka u mnie kilka dni po czym musialam ja wypuscic ze wzgledu na Denisa,mała sunie i mojego staruszka oraz córci. Kicia fuczala na psy musiala byc w klatce i bardzo miauczala cala noc :diabloti: Wypuscilam ja ale kicia mnie zadziwila-nie poszla w swoja strone siedziala blisko mnie i miauczala pozniej szla za mna kiedy zostawialam ja na ogrodku. Serce mi pekało ale co mialam zrobic :-( wydrapala by moim psom oczy a moja corka bralaby ja na rece gdzie kicia ma szwy i mogloby jej sie cos stac.. Dlatego błagam o tymczas. Kicia jest piekna mloda i bardzo chce do czxlowieka -teraz gdy tego chce jest szansa ze nie bedzie chciala juz byc na wolnosci i moze szukac nowego domu. [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]BŁAGAM O TYMCZAS DLA NIEJ !!!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/92/36a0d278961d883fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/96/900cbc56ab6103a6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/96/d8d844bf04cfda9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/96/b5946ef9879d841amed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[quote name='_bubu_']bo to jest zdjęcie od Pani która oddała 2 szczeniaczki do schronu. reszta zapewne sie sprzedała.[/quote] do schronu :crazyeye: pewnie juz ich niema bo sliczne sa :loveu:
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarlet']:/ ja niestety nie mam takiej siły przebicia :) a gdzie ten obiecany filmik co????:mad:[/quote] no musze nagrac bo jak denis pojedzie to juz nie bedzie psich walk w moim mieszkaniu :evil_lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarlet']zazdroszcze ci takiego cudaka w domu - ja niestety nie mogę być jako dt bo mój mąż mówi zdecydowanie NIE :mad::angryy:[/quote] mój tez ale co z tego :evil_lol: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Formica']Się podłącze do wątku, bo maluch przesłodki. Mało kto tak do mnie merda ogonkiem stojąc na stole w lecznicy :loveu: Mała się leczy szybciuteńko, tylko jak Martyna pisała kropelki p/pasożytnicze obowiązkowo trzeba będzie powtórzyć.[/quote] teraz napewno powtórze bede pamietac Mala wczoraj wykapana-wreszcie :lol: wszystko ładnie jej zeszlo,troche jeszcze zostalo ale juz prawie nic niema. Jest wesola i widac ze zdrowa ;) -
6 tygGwiazdeczka już w swoim własnym domku!!!
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
ten domek był juuz sprawdzony? zgłosił sie ktoś do wizyty? -
[quote name='basiapron']bede musiała jakoś przeżyć bez psiaka w pociągu:-( no trudno, może dostanę do przewozu tego gołębia co mi doda o nim wspominała:) za gołębia chyba opłat nie będą chcieli, powiem że to pocztowy a ja jestem paczką którą ma dostarczyć:evil_lol:[/quote] basiu jak chcesz to znajde ci coś do przewozu :eviltong: tak bedzie lepiej mogloby sie zdażyc ze poszlabys na zajęcia z Deniskiem jakby Soema nie mogla go o danej godzinie odebrac :lol:
-
Pilnie potrzebny transport Sosnowiec - Halinów!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
no i pięknie :shake: babka najpierw odmawiała pomocy z naszej strony twierdziala ze swietnie sobie radzi pozniej jak juz powiedziala ze niewie co ma robic i zeby pomoc to pojawila sie SM :shake: -
Pilnie potrzebny transport Sosnowiec - Halinów!
MartynaP replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5]czy naprawde nie ma dogomaniaków a Sosnowca???[/SIZE] [SIZE=5]Nikt nie moze podejsc do suni zrobic fotki??[/SIZE][/CENTER] -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/91/50bbe53b65a4a588.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/91/165ad5b7f3645cff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/91/5bd353628d527fdemed.jpg[/IMG][/URL]
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
MartynaP replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
czy mała czujesie lepiej? Mniej swedzi? Pycholek lepiej wyglada? Trzymam kciuki za malutką :) -
[quote name='xxxx52']Zdjecia mam ,ale nie umiem wkleic.(poprosze o e-mail to przesle)[/quote] mozesz do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']biedactwo :-( pewnie się drapie okrutnie :shake: ja tak miałam kiedyś z jednym szczeniorem :shake: czyli domek nawiał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przestraszył się że bierze pisemną odpowiedzialność za psa :mad:[/quote] juz sie nie drapie widac leki dzialaja czasami troche ale duzo duzo mniej. domek ??? niewiem co bylo straszniejsze czy wizyta i to dodatkowo jeszcze w domu :crazyeye: czy te wzory umów na dogo tak odstraszają :diabloti: -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
niestety kiedy mala byla u weta jeszcze ze swoja siostra i dostaly kropelki na wszoly to tan super ekstra wet nie powiedzial mi ze po 3 tygodniach trzeba to powtorzyc :angryy: Puchata pojechala do domu a u malutkiej jaja sie rozwinely i od nowa to samo dodatkowo ze jest delikatna ma zapalenie skory przez to cholerstwo. Dopiero dzis Formica mi wytlumaczyla ze trzeba to obowiazkowo powtarzac bo jaja sie wykluwaja po 3 tygodniach i to wraca. Malutka dostala 3 zastrzyki napewno to robactwo zdechnie po tym pojutrze mam jechac znow i jak bedzie lepiej dostaniemy szampon i bedziemy sie kapac co 2 dzien. Normalnie szlag mnie trafia juz po raz kolejny i ostani !!!! przekonalam sie ze niemam w okolicy dobrego weta :shake: teraz tylko mala cierpi przez niego bo ja to swedzi. Dopiero po tym wszystkim bedzie szczepiona i bedziemy szukac domu zreszta nie spieszy mi sie :cool3: [B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]WeronikaB[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B]szkoda ze tak szybko ucieklas jak wspomnialam o wizycie i pokazalam ci umowe adopcyjna :shake: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
MartynaP replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
na ktoryms watku bylo tak ze aby najwiecej osob zajrzalo na watek to ci ktorzy juz sie wypowiedzieli dzielili sie na uzytkownikow do ktorych wyslac pw o tymze watku.Robili to alfabetycznie np.jedna odoba bierze osoby na ABC druga DEF i tak szlo.Cale dogo bylo poinformowane. To dobry sposob aby jak najwiecej osob zobaczylo ta tragedie -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
MartynaP replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
jessu co za wlascicielka :angryy: