-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
trzebaby jue do mnie dowiesc ja mam ciezko z poruszaniem sie w sensie ni mam prawka :eviltong:
-
podałam justynie konto aby wkleiła w pierwszym poście-wczoraj jej dogo szwankowało obiecała ze dzis wstawi podaje tutaj [COLOR=Red][B]Martyna Pietrzyk 27 1050 1269 1000 0022 1832 6169[/B] [/COLOR] jak ktos bedzie potrzebowal caly adres (wiem ze niekture banki wymagają) to niech pisze pw oczywiscie prosze o podanie nicku w tytule ;)
-
Dąbrowa Górnicza-kasztanowy kłębuszek - dt pilnie poszukiwany!
MartynaP replied to jotka's topic in Już w nowym domu
podnoszę,poszukiwany tymczasik ;) -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86110.html"]Bjuta[/URL] :mad: skąd ty wiesz co na mnie działa :shake: tymczas mogę dać,ale finansowo leżę wiec muszą mieć zapewnione mleko i pożniej wizyty u weta-odrobaczenia i te sprawy
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wiadomo co u Vertera???? -
[quote name='psiama']Koniecznie :loveu:. Na Miau juz dawno huczy :razz:[/QUOTE] zapomniałam ze tu tez jest watek :oops:
-
zmieniam tytuł :multi:
-
weszłam tu bo gdzieś zobaczyłam wpis Jaszy ze pies musi wrócić do schronu super ze ma dom...oby szybka adopcja nie wozyla niczego złego :shake: [B]beaverka[/B] czymoge zapytac jak to sie stało ze pies trafil do ciebie na DT,pojechalas po niego doschonu???
-
[quote name='piechcia15']Donka5 odmówiła :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: ma za dużo psów:( [B]czyli w pt wracamy do schronu[/B]:placz::placz::placz::placz: katastrofa[/QUOTE] o kurde no :-( ja bym wziela ja na tymczas ale Saba napewno sie z nia nie dogada,a u mnie wchodzi w gre zostawianie ich samych w domu wiec jeszcze by do tragedi doszlo szkoda ich znowu do schonu :-(i te maluchy tez do schronu :-( cholera noo
-
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
MartynaP replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paola06']Byłam dzisiaj u suni.Niestety sytuacja nie jest wesoła.Suńcia zaczyna oddalać się na dłuższe spacery,przylepia sie do znajomych ludziuf i za nimi idzie-chce do domu.[COLOR=Red][B]Maluchy juz po malutku wystawiają łepki z budki.Niedaleko ruchliwa ulic[/B][/COLOR]a:placz::placz::placz: Rozmawiałam z panią która pracuje w szpitalu i chciałaby wziąść sunie do siebie,ale dopiero jak ta wykarmi maluchy-a to jeszce ze 2tyg.co najmniej.No i jeszce niewiadomo czy suńcie-mamusie ,zaakceptuje sunia-rezydentka,która mieszka z tą panią. To tyle z mojej strony niestety.Szczeniaczki trzy mają zaklepane domki-trzy jeszcze nie.[/QUOTE] ale magnesiatko pisała ze: [quote name='Magnesiatko']...Buda Piesków jest ogrodzona, więc na ulicę nie wybiegną...[/QUOTE] jesli moga wybiec to niemoga tam zostac,beda ciekawskie i stanie sie cos złego :shake: -
zrobię ale odraqzu mówie ze nie w tygodniu-tylko w weekend mam troche czasu,i tak nie za wiele ale zawsze wiecej :roll:
-
[url]http://www.kokosy.pl/[/url] [url]http://ale.gratka.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/dodano[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/index.php[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.adin.pl/[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.neeon.pl/index.php[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://petsy.pl/?view=main&cityid=7[/url] [url]http://www.morusek.pl/[/url]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
no ogólnie mi chodziło ile kociąt,czy duzo???