-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
na tymczas zgodziła się dogofanka niemoge jej znalesc przez wyszukiwanie uzytkownikow,poprostu nie dziala a chcialam jej podeslac linka do watku ;( -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
jest tymczas dla suni na te dni w których Awilla wyjezdza Bardzo dziekuje :) sunia szuka domu stałego najlepszego pod słońcem ;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Martyno, link który wkleiłaś na innym wątku nie otwiera się - może dlatego mało ludzi tutaj.[/QUOTE] ojej to niewiem czemu -
poszukuje tymczasu dla suni w okresie od 21.12 do 06.01 [URL="http://www.dogomania.pl/../175260-Znaleziono-suczkAE-Sosnowiec-poszukiwany-tymczas-od-21-12-06-01-BA-AGAMY-O-POMOC"] [/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175260[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../175260-Znaleziono-suczkAE-Sosnowiec-poszukiwany-tymczas-od-21-12-06-01-BA-AGAMY-O-POMOC"] [/URL]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
błagam zajrzyjcie [U] [/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175260[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175260-Znaleziono-suczkAE-Sosnowiec-poszukiwany-tymczas-od-21-12-06-01-BA-AGAMY-O-POMOC"][/URL] -
[LEFT]jak tam u Mamby???? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175260-Znaleziono-suczkAE-Sosnowiec-poszukiwany-tymczas-od-21-12-06-01-BA-AGAMY-O-POMOC"] [/URL][/LEFT]
-
taka prawda szczeniaki przedewszystkim powinny byc odrzywiane karma najlepsza jaka moga miec,sa w okresie intensywnbego wzrosyu,musza miec witaminy i wogole dodatkowo odrobaczenia,szczepienia,nie daj Boze ze zachoruja ciezko liczyc na to ze ktos zwroci wydane z wlasnek kieszeni pieniadze.,...nie czarujmy sie
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]poszukiwany jest tymczas od 21/22 gudzien do 5/6 stycznia dziewczyna niema sumienia oddac jej do sachronu wiec prosi chociaz o tymczas[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]pozniej sama bedzie szukala jej domu[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] -
czyli dwa poszukuja tymczasów???
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
podnosze hallo hallo -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']ja jestem :) a co...[/QUOTE] a nic...sunia ma osiem dni i trafi do schroniska,katowickiego...sosnowieckiego :( -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
halllo halllo jest tu ktoś??? -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
suczka będzie u mnie za 30 minut...szkoda słów czarne kwiatki -
te wszystkie zdjecia na tej stronie to te maluchy??? wstawie zdjecia na fotosiku jesli chcesz
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Suczka dzis pojechala do domu,dom z ogrodem [img]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/img] super ludzie [img]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/img] dziekuje wszystkim zaq obecnosc na watku [img]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/img] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
MartynaP replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Potrzebne rozdzielne foty psiaków. Może zadzwonię do ninki. MartynaP widać losy tych suczek dla ciebie mniej warte, niż twa wzmianka o kotach. Szkoda, że nie umiesz się powstrzymać. Mogłaś napisać na priv.[/QUOTE] losy suczek nie były mi obojetne,z tego co pamietam robilam chyba tez ogloszenia jak byly małe i jak juz podrosniete kiedy wrociły do ninki Zreszta ninka wie ze w tej kwesti moze na mnie liczyc. "Relacje" miedzy mna a Ninka sie nie zmianiaja,zaden atak czy pretensje poprostu tu sie pojawiaja jakies zarzuty to mysle ze Nina dla swietego spokoju powinna to sprostowac Ciekawe ze na innych watkach jak ktos jest o cos podejrzany to wrecz rzada sie aby na watku sie pojawil i wyjasnial swoje zachowanie a tu nie...kazdy zbywa temat. Wierze ze Nina nie robi nic złego ale postami:posze zalozyc watek".Nie lubie Niny" tego nie wyjasni -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
miałam jednego smsa w sprawie suni,oddzwanialami nikt nie raczyl odebrac i nawet nawet konkretny telefon,miły pan,madrze gadajacy :) narazie poslalam wiecej fotek -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
ktos ja podobno dzis zaadoptowal -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']to powiesz że idealne stworzonko do małych szczeniaczków :evil_lol:[/QUOTE] no to pawda ona je przytula i mówi ze "kooocham" ;) zmykaam spac....dobranoc -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']może jaśniejsze zdjęcia zrób i dodaj swojego bobaska :)[/QUOTE] a jak beda dzwonic w sprawie mojej córci a nie suczki???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
w schronie jest taka mała suczka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/149/42a59c7f30a33a85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/233/9d009bf653f85c4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/124/c251fc3b109d3cec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/236/40f4bdb1cf79e890.jpg[/IMG][/URL] -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
wlasnie nie idzie...ani jednego telefonu :( -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[url]http://picasaweb.google.com/MichNatSzy/Suczka#[/url]