-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
domu szukamy :roll::roll::roll: -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']widać po tej fotce jednak że sunia swoje przeszła :-( wystraszona bidulka :shake:[/QUOTE] jeszcze czeka ja schronisko -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
MartynaP replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
hooop hoooop lepsze foty będą sunia ma malo czasu -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']a jak znosi rozłąkę...:([/QUOTE] szczerze to jest grzeczniejsza niz przy nim...nie piszczy,śpi spokojnie w kuchni ;) niestety na noc do pokoju ja nie wpuszczam ze względów bezpieczenstwa dla moich dywanów :) -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
jestem ... piesek juz w domku nowym,wczoraj zawiozłam go sunia dalej szuka... -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']jak fajnie :) zostanie jeden i będziesz musiała szybko mu coś znaleźć bo pewnie będzie tęsknić...[/QUOTE] pewnie tak jak wzielam suczke na kapiel to bąbel piszczał za nia. Pawdopodobnie zawioze go sama do domku,najpierw musi sie opróżnic z robali i zostac drugi raz odrobaczony -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='DG32'][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9436,Lw==.html"]adopcjapsa[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/wejdz_zobacz_i_pokochaj_nas_dwa_szczeniaki_155611.html"]eoferty[/URL] [URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/77853.html"]adin[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Wejdz_zobacz_i_pokochaj_nas...dwa_szczeniaki_Slask_Bedzin_,77744"]owi[/URL] [URL="http://katowice.szerlok.pl/zwierzeta/psy/oferta/wejdz-zobacz-i-pokochaj-nasdwa-szczeniaki-slask-bedzin_436c594641585535/"]szerlok[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Babel-Babolada,30251"]cafeanimal[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1397163-wejdz-zobacz-i-pokochaj-nasdwa-szczeniaki-slask-bedzin/"]ibazar[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23811094,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html"]dwukropek[/URL][/QUOTE] kochana :loveu: mam domek dla pieska ;) -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']to mało czy dużo...[/QUOTE] niewiem ;) napisalam co wiem :) -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
zostały dziś odrobaczone,troche maja robali,ale bez paniki. Maja 2 miesiące,waza po 4 kg. -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images43.fotosik.pl/235/87591c9b5f4465f8med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images39.fotosik.pl/231/22ee2aae343fde05med.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/122/08eeb316441955dfmed.jpg[/img][/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/235/d52fa54ea7305957med.jpg[/IMG][/URL] -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']pytałam jak duże będą kłapouszki :)[/QUOTE] napewno średnie-bede miala zdjecie mamy to wstawie -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']a miałaś mieć same koty ;) a docelowo pewnie małe będą :roll:[/QUOTE] ano mialam mialam :roll: to juz ostatnie bum cyk cyk -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
hoooooop siuuuuup -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
suczka jest podobna do jakiegos psa,rase mi chodzi ma takie dziwne oczy -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
hooop szczeniorki -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='DG32']wpisujemy się[/QUOTE] no jak ładnie...:) -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']ciekawe co sie stało z ogonkami...[/QUOTE] mam tez niema podobno ogonka -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ten tez zarezewuje bo nigdy niewiadomo ile bedzie potrzebnych postów :) -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
i już po praniu :) piesek...narazie bąbel [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/7b1af561dde643e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/2e095e379f6b338bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/235fc3d37b0eaa0amed.jpg[/IMG][/URL] suczka...narazie bąbolada [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/235/4abb411b25eb8212med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/234/a7da2135d3b8b08emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/0108b327b20ed128med.jpg[/IMG][/URL] -
Przyjechały dziś suczka i piesek, Zdjęcia narazie takie na szybko,po paniu bedzie sesja. Piesek bez ogonka,suczka ma połowe ogona. Trzeba by jakieś imiona im dać. Nie zamykam ich w klatce,poniewaz mam póki co pozyczona na koty to jest otwata leżą w niej,jedzą i wychodzą jak chcą siku-znów biegam z mopem i ścieram...dawno tego nie było :evil_lol: po wizycie u weterynarza: Maja dwa miesiace,waza po 4 kg Zostały odrobaczone. [CENTER][B]SZUKAMY DOMÓW!!![/B] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/79d7b50d9b61be5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/240/df9abd6e627187f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"]wiecej zdjęć tu:[/URL] [URL]http://picasaweb.google.com/MichNatSzy/Suczka#[/URL]