Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. jesli to sie okaze blisko mnie to moge podjechac zrobic zdjecia o ile sunia akurat w tym czasie bedzie.Za wiele tez nie obiecuje bo ja jak Tengusia nie zmotoryzowana jestem dotego jak cos musze jechac z moja corcia...z ktora bardzo ciężko sie gdziekolwiek jezdzi :diabloti:
  2. nie ma sprawy ;) mam nadzieje ze jakis tymczsik sie znajdzie ja jedynie moge podjechac zobazys co z nią...ale to tez zalezy gdzie dokładnie. Czekam na Jaagę napewno poda miejscowosc
  3. Kopiuje : [quote name='Jaaga']Dostałam informacje, że w okolicy Będzina koczuje bezdomna, wychudzona, łagodna amstaffka. Gdyby jakis miłosnik rasy zainteresował sie nią, to podam tel. do osoby, która ją widuje i może dowieźć. Pilnie potrzebuje DT[/quote] [IMG]http://images43.fotosik.pl/191/a8cc6d373dca4df7.jpg[/IMG] [B][SIZE=3][COLOR=red]03.09.2009[/COLOR][/SIZE][/B] Sunia złapana,obecnie tymczasowo przebywa u Jaagi. W najbliższym czasie będzie miała strylke,prawdopodobnie jest w ciąży. Jeśli do przyszłego tygonia nie znajdzie domu będzie przewieziona do hoteliku. Suczka jest przerażona,boi się jest nieufna [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/733/37/32/733373293_1[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red][B]06.09.2009[/B][/COLOR][/SIZE] Sunia juz po sterylce,tymczasowo u Jaagi. Zaczyna bardziej ufać ludziom [SIZE=4][COLOR=red][B]09.09.2009[/B][/COLOR][/SIZE] Suczka-Stella zostaje w dt u jaagi. Pojawiła sie krew w moczu. [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/733/37/32/733373293_2[/IMG] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/733/37/32/733373293_3[/IMG] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/733/37/32/733373293_4[/IMG] [URL="http://img169.imageshack.us/i/1101.jpg/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7416/1101.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=red][B]10.09.2009[/B][/COLOR][/SIZE] Krew w moczuustelli juz sie nie pojawia :multi: Stella jest zdrowa,po sterylizacji,zaczyna ufac ludziom. Szuka domu stałego
  4. [quote name='DG32']ponoć nie liczy się kto urodził tylko kto wychowuje :eviltong:[/quote] no tak zrobić to nie sztuka...sztuką jest wychować :evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='martka1982']Nic mi na temat jakiegoś domu w Koninie dla Kudłatego nie wiadomo. Rozmawiałam dzisiaj z naszą panią Prezes i wiem już,że na razie zapadła decyzja aby Kudłaty był na łańcuchu [B][COLOR=darkorchid]d[/COLOR][COLOR=purple]o momentu zadaszenia kojca.[/COLOR][/B] A czy on mógłby po prostu być w domu? skoro już tam wchodzi i przebywa.....[/quote] a czyja to decyzja ze kojec ma być zadaszony?? lunarmermaid czy pani prezes??? bo juz nic z tego nie rozumiem,jasno napisała lunarmermaid ze jej na to nie stac i ze nie moze takich rzeczy robic bo dom wynajmuje. Czyli samo się rozumie ze kojec nie bedzie zadaszony,skad takie decyzje??
  6. [quote name='tortilla']teraz to ty si e myslisz i to bardzo. robakow nie mial. ;/ i co?[/quote] nie miał??? a tu napisałas co innego: [quote name='tortilla']a jednak..dzisaij pies zrobił "dziwną" kupę. w środku zauwazylam 1 gliste. (o ile to byla glista) . Ale raczej tak bo sprawdzałam na internecie i byla bardzo podobna długa biała z cienszymi koncami. dzisiaj ide do weta. Czy wasze psy tez mialy robaki i czy smao odrobaczenie wystraczy?[/quote]
  7. [quote name='Karolcia_ko5']Po pierwsze jest nie prawdą to że nie da się tego zadaszyć... nie znam się na budownictwie, ale jestem wprost przekonana że nie jeden hmm pracownik firmy budowalnej by coś doradził... jest to koszt, ale wcale nie rzecz nie możliwa... a napewno przyda się na przyszłość dla innych psiaków, bo biorąc psa na DT płochliwego, skocznego.. do kojca bez dachu.. no dla mnie to dziwne.. Po drugie po całej tej historii Kudłaty ma wylądować na łańcuchu, to ja osobiście wole żeby wrócił jak ma siedzieć sam na ogrodzie, do tego na łańcuchu.. To moje zdanie jak zadecyduje schronisko i załoga? nie wiem.... Mi się wydaję, że to wcale nie fajnie, po za tym, ma możliwość wyplątania się z obroży, albo nie daj boże się udusi bo coś wywinie. Taki pies jest zdolny do wszystkiego. Wiem, że jest uciekinierniem, i w panice zrobi wszystko.. ale jak będzie zadaszenie to myślę, że to go zatrzyma. Nie chce być nie grzeczna, ale pies swoje wycierpiał i ma jeszcze posmakować łańcucha... Sunia w domu a Kudłaty na łańcuchu.. :roll: Widzę na zdjęciu, że Kudłaty chodzi na smyczy i nie wyrywa się... to wielki krok..;)[/quote] no tak tylko moze lunarmermaid nie stac na robienie teraz zadaszenia,albo moze niema kto tego zrobic...niewiem ale wydaje mi sie moze najpierw by ja zapytac czy ja na to stac i czy ma jej kto to zrobic-sory firma budowlana za darmo tez tego nie zrobi.To musi byc solidne bo jak kudłaty skoczy a nie bedzie dobrze zrobione to i tak i tak to rozwali. Osobiscie uwazam ze to nie złe zeby byl uwiazany narazie i jak pisalam zeby wychodzic z nim na spacery bo jesli nie to to i tak ucieknie :shake:
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/bed8ca6cfae92ab2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/0b6640ddc1333337med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/187/6b50f231c48e9998med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/8b910c2d9acdb9b7med.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#0000ff][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/5cf287edf5f90234med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/186/e2d7225798ea1d75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/191/2e906dc64ddbd7b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/190/e7cfa4a63324187emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/191/af36fe4339f2077amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/187/755d173a1c2d3de1med.jpg[/IMG][/URL]
  10. poprostu mu się wolnosc sodobała to i uciekac chce,drugie to pewnie nieufnosc do ludzi tez mysle ze jesli bedzie troche uwiazany to niebedzie to az takie złe tymbardziej ze bedziesz z nim spacerowac-moze z czasem sie przyzwyczai
  11. [quote name='martka1982'] Dziś schronisko ma rozmawiać z lunarmermaid i zostanie postanowione co dalej.[/quote] jakto co dalej?? to jest inna opcja niz zeby na tym tymczasie u lunarmermaid był??
  12. kamień z serca ciekawe jak sie czuje??nic mu nie jest?? biedny tyle czasu się błąkał
  13. Jaś dziś pojechał do nowego domu :multi:
  14. tak szczeniory juz w domach. Saba teraz bedzie odrobaczona,pozniej zaszczepiona na wscieklizne i dopiero sterylka :roll:
  15. halbinko te domki nie wypaliły??? nina u ciebie tez nic??nikt nie dzwonil??
  16. musisz do mnie zadzwonic albo napisac smsa bo ja niewiem kiedy zxnow uda mi sie z neta skorzystac,a jestem na wczasach wiec to dosc trudne
  17. ja sie nieznam na maluchach koszatniczek ale tak mysle czy to normalne ze jedna samica dopuszcza inna do swoich dzieci??? moze to para jest??? anial moze zaloguj sie na forum koszatniczkowym i podpytaj czym karmic i wogole
  18. tylko tak jak mowie bede wracac dopiero pod koniec miesiaca
  19. tez widziałam ta suczke juz na watku.Teraz jak na nią patrzę to ma takie smutne oczy jak Saba gdy ja znalazłam,i jeszcze to zdjęcie jak się broni :-(
  20. [quote name='anial']Niestety,tak jak myślałam.Zostałam babcią 4 koszy.:shake: (Było 5 ale piąty urodził się martwy,nie był do końca wykształcony,łysy bez futerka a reszta już miała).Jak ja mam to teraz odchować i jak zająć się mamusią?:placz:Na początku myslałam ,żeby Mysię oddzielić ale widzę ,że matkuje im jak by je sama urodziła.[/quote] o cholewcia anial :crazyeye: to jak?? ta ktora wziełas do towarzystwa była w ciazy??czy moze ty masz teraz parkę,tez tak moze być nawet sie czasami zdarza. Chyba mama je ochowa narazie,pewnie jakies dobre zarełko musi mama jeść i wogole-niewiem nigdy nie mialam takiego gatunku pod opieką :roll:
  21. najpierw ja sie naucze czytac pozniej moge ciebie pouczyc jak chcesz gdybys poswiecila wiecej czasu na przeczytaniu kilka postów wyzej mojego posta w ktorym napisałam ze faktycznie sie pomyliłam bo macie podobne avatary to nie musiałabys sie meczyc zeby tu wyskrobac teraz te durne wypociny z których ja i tak sobie nic nie robie :eviltong:
  22. [quote name='jolek68']to byli właściciele jej nie szczepili :crazyeye:[/quote] nieeee podobno nigdy u weta nie była,zreszta widać było na pierwszej wizycie :evil_lol:
×
×
  • Create New...