Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. tak tylko ze nowy watek bedzie bardziej czytelny jesli bedzie sie "zwoływac" osoby z dogo a tak bedzie musial ktos czytac wszystkie strony ktore doprowadza go do tego ze pies jest w hotelu jak uwazacie i talk zrobilabym to w nocy dopiero pozbieralabym wszystkie info i wogole
  2. moze trzebaby załozyc nowy watek,zeby mozna bylo edytowac post i wogole jesli tak to moge w ten sposob pomoc i załozyc ;)
  3. no i dupa nic nie wyszło :(
  4. [quote name='Ola la'][B]Gosiara[/B] dobermanka jest w DT u wikuwiku wlasnie . Udalo jej sie [img]http://www.pic4ever.com/images/orjnfq.gif[/img][/QUOTE] pokazacie ...nie badzcie tacy :)
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/241/5dbda260b443b5edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/242/7e3d497009b00508med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/241/acfad4ac88dae8f7med.jpg[/IMG][/URL] więcej tu: [url]http://picasaweb.google.com/MichNatSzy/Suczka#[/url]
  6. cioteczki kochane trzymac mocno mocno kciuki.. nic wiecej nie powiem :roll:
  7. Awila jestes w waszawie??? kiedy wracasz ???
  8. [quote name='Avilia']Kontaktowałam się z Dogofanką i Hana u niej jest bardzo niespokojna.Jak wiadomo-nowe miejsce,nowy człowiek.Suczka piszczy i non stop się trzęsie jak galareta.Po Nowym Roku idziemy do weta zrobić przeglądzik.Może coś jej dolega,a może po prostu tak ma.To na razie tyle z nowości. Pozdrawiam;)[/QUOTE] oj to zmiana miejsca ja jak jechalam na wakcje zostawilam moja Sabe w domu tyle ze moja siostra sie nia opiekowala (mieszk pietro wyzej) jak byla u niej to istny szał jak w domu to spokojnie ;)
  9. [quote name='halbina']mam nawet w Święta telefony.. .ale o spaniele...[/QUOTE] ja tez...o kota ;)
  10. ja moge tylko podnosic watek,nie moge wziasc bo jeszcze nie wyadoptowalam suczki ktoa jest u mnie
  11. Isadora przepraszam ze tu ale niemoge wysłac ci PW niemasz moze zapełnionej skrzynki?? :razz:
  12. oj halbinko ;) u mnie nie było ani jednego telefonu ...
  13. [quote name='jolek68']z tego co wiem to chyba masz jakiś domek w którym mieszkasz :evil_lol:[/QUOTE] no tak ale to mój nie jej!!:diabloti:
  14. [quote name='DG32']Ogłoszenia dla Bąbolady: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9870,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/wejdz_zobacz_i_przygarnij_mnie_slask_bedzin_159624.html"]eoferty[/URL] [URL="http://www.adin.pl/ogloszenia/79401.html"]adin[/URL] owi szerlok reszta później[/QUOTE] dzieki :) wpadne za to na kawe :P tez jej odswierzylam te co robiłam
  15. hooooooooooop domku szukamy ;)
  16. beda nowe zdjecia po niedzieli to bedziemy ogłaszac ;)
  17. [quote name='halbina']fajna fota... jak tam widoki na domek?[/QUOTE] niestety zadne :(
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"]:lol:[/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/238/cae6282a5f714569med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Jasza']Dogofankę można znaleźć, ale ona ma bardzo ograniczony dostęp do internetu jak mi wczoraj powiedziała. Tylko w pracy. Cieszę się, że się udało. Pomogę w ogloszeniach oczywiście! Ktoś napisze piękny tekst?[/QUOTE] bardzo ci dziekuje ze dałas znac o dogofance. Awilla nie chciala jej oddawac do schonu,ta psina nie przezylaby tego. Ogłosznia bedziemy robic-ja tez zrobie ;) tylko moze najpiew napisze do Awilli zeby opisala jej charakter,wiek i wogole
  20. szczerze?? zostałam okłamana bezczelnie pojechalam było małzenstwo z dzieckiem pytalam czy ktos jeszcze czy wszyscy sa zgodni na psa,uslyszalam ze mieszkaja sami a po godzinie dostaje telefon ze ojciec /teść wrocil do domu i na psa sie nie zgodzil... dlatego tak jak mowie szkoda słów.po co klamali??niewiem!! wstydzili sie ze sa doosli i mieszkaja z rodzicami? niewiem naprawde!!!
×
×
  • Create New...