Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='Lottie']Powiem wam że ciężko znaleść transport do Bianki. Narazie znalazłam tylko trasę Łódź - Poznań. Z Poznania mogłabym dostarczyć szczenię do Bianki do Leszna, ale nie wiem czy on by wytrzymał takie podróże (zresztą jeszcze nie dostałam odpowiedzi co do transportu). Narazie musze uciekać, jutro poszukam ransportu na Gumtree i gdzie się da, ale na szczurach, królikach i miau nic sensownego nie ma :shake:[/quote] do Wrocławia jezdzi/jezdziła kako80 ale z katowic wiec wszystkie musialyby byc przywiezione na slask i te do bianki z tad zabrane oczywiscie najpierw bianka musi zadecydowac czy weznie dwa czy jednak jednego i kako80 tzeba zapytac czy jeszcze na tej tasie jezdzi
  2. dobrze by było jesli bianka zgodziłaby sie na dwa maluchy,halbinka wziełaby dwa i ja dwa :razz:
  3. [quote name='DG32']No to chociaż tu szczęśliwe zakończenie :multi:. Mam nadzieje, że pouczyłaś babkę, że pies ma mieć adresówkę :mad:[/quote] probowalam :roll: ale ona twierdzi ze on jest na ogrodzonym placu nawet obrozy mu nie trzeba,powiedzialam ze jakby na kogos innego tafilo to pies bylby juz moze w schronie.gadala ze dala za niego kupe kasy to jej mowie skoro byl taki drogi to lepiej zainwestowac w oboze i adresowke bo psiakowi najwyrazniej podobalo sie "na wolnosci"
  4. zadzwonila do mnie wlascicielka pieska,wczoraj ktos wychodzil od niej i nie zamknal bramki-psiak uiciekl ma na imie karmelek :lol: dziekuje wszystkim za zainteresowanie
  5. dzis troche spokojniejszy,wiec trzasnelam mu takie foto [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
  6. wczoraj wieczorem napisalam ogloszenia,rozwiesilam.Narazie bez zdjecia,dokladnie go opisalam jak komus zginal taki piesek to zareaguje na kazde ogloszenia-tak uwaza. jak narazie cisza :roll: dzis byl na noc u mnie,spal grzecznie ale obsikuje mi wszystkie kąty :angryy:
  7. [quote name='lunarmermaid']Dokładny login SZPiLKA23.[/quote] ok dzieki bardzo ;)
  8. wiem ze kudlatemu ktos tu robil plakat jak zaginął,kto to byl? niemoge przejrzec watku bo co chwila mnie wywala :shake:
  9. jest bardzo spokojny jak na psa ktory znalazl sie w obcym miejscu. mam nadzieje zekomus siezgubil,jest czysty pachnacy,grubiutki...ale bez obrozy
  10. [quote name='halbina']oj, Martynko...:roll: :cool3:[/quote] niewiem jak napisac ogloszenie podobny do....czego:roll:
  11. pzed chwila znalazlam psa,chyba to mix czegos ale niewiem czego :roll: -ma ok roku.Napewno komus zginal jest zadbany i gubiutki. Rozwiesze ogłoszenia i tu moja posba o plakat-jesli ktos umie ;) Niebadzo mam go gdzie dac,dzis bedzie chyba u mojej mamy,pozniej niewiem gdzie :-( Własciciel pilnie poszukiwany zdjecia kiepskie bo ciagle biega
  12. jesli nic nie znajdzie sie blizej i bedzie tansport to moge go wziasc. ale to naprawde tylko awaryjnie-maz mnie chyba zabije :evil_lol: i tylko jesli maluch mialby tafic do schronu choc wierze zeznajdzie sie cos blizej dla tej kruszynki
  13. [quote name='Laima']Mam konto na miau, spróbuję się czegoś dowiedzieć.[/quote] ja wyslalam dziewczynie wczoraj pw na miau
  14. [quote name='Laima']Biedne kruszynki :shake: ... Mają czas do końca września? Ile wtedy będą miały tygodni? Gdzie one są?[/quote] zaprosilam na watek dziewczyne ktora zalozyla watek na miau ale jak widac jej tu nie ma w profilu ma napisane ze warszawa wiec chyba tam sa psiaki kurcze nic niewiem zalozylam watek grzecznosciowo :shake:
  15. esperanza widze ze u ciebie znowu same piękności :loveu:
  16. Kopiuje z miau: W czasie szczepienia kotow na woli, zaczepil nas Pan zainteresowany sterylizacja suczki sasiadow. Pan ma dzialke na wsi. Sasiedzi maja suczke w typie pinczera, ktora co chwile ma szczeniaki. Szczeniaki spotyka straszny los [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] w najlepszym wypadku sa topione [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] Sunia ma wlasnie dwa szczeniaki. Maja 4 tygodnie. Zabieg bezplatnej sterylizacji ma zapewniony dzieki uprzejmosci fundacji ARGOS. Ustalono z wlascicielami suczki, ze szczeniaki ( piesek i suczka) moga zostac u nich az do czasu wysterylizowania suni- na poczatku pazdziernika. Do tego czasu MUSZA znalezc dom. Jesli tam zostana czeka je studnia, las albo cos rownie strasznego [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Ja nie znam sie na psach. Nie mam co zrobic w tymi szczeniakami. Za chwile wstawie zdjecia. Prosze o pomoc w szukaniu domkow - stalych lub chociazby tymczasowych. Pieski przed adopcja zostana zaszczepione, odrobaczone, odpchlone i beda mialy zalozone ksiazeczki zdrowia. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1629/zdjcie0044.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1283/zdjcie0046.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5808/zdjcie0043r.jpg[/IMG]
  17. [quote name='jotka']Jak ta suka wygląda? w jakim umaszczeniu i z czym skrzyżowana? Trzeba znać więcej szczegółów zeby pytać.[/quote] suczka wyglada bardziej jak ast wiec ciezko powiedziec z czym skrzyzoiwana,jest brazowa-pregowana.Ma ok roku
  18. ale maluchy :shake: da sie namowic wlascicieli na sterylke ?
  19. Jaaga czy ty potrzebujesz wsparciafinansowego niewiem na szczepienie itp?? bo nieweim czy w tytul wpisac :roll:
  20. czy ktos bedzie w najblizszym czasie w schonie??? jesli tak prosze spawdzic czy nie przywieziono suni mieszanca amstafa bede wdzieczna ;)
  21. czyli nie jedzie do hotelu? moze zmienic tytuł trzeba?
  22. biedna jaka przerazona :-( zedytowałam pierwszy post
  23. o taaaak szelki sa super :lol: mozna nawet samemu zrobic,ja robiłam z tych doczepianych pasków na torby turystyczne bo sa szerokie i mocne-dawałam na karku psa krzyzowałam miedzy przednimi łapkami i zapiecie było na plecach.Roboty tylko tyle ze musisz zapiecie przyszyc,no i wczesniej zmierzyc ;)
  24. [quote name='Jaaga']Czekam, kiedy sunia da sie złapać i przyjedzie. Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji. Może zmienić tytuł, wpisać prośbę o wsparcie i deklaracje? przecież suni potrzeba pieniędzy na hotel i na sterylkę.[/quote] zmieniam tytuł
×
×
  • Create New...