-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolek68']Martynko, musisz mu szybcio nowy domek znaleźć to będzie komu go miziać na stałe ;)[/quote] no tak...łatwo powiedzieć trudniej zrobić :cool3: -
[quote name='Meiram']Każdy szczeniak musi nauczyć się czystości i to jakiś czas trwa.Ale co innego nauka szczeniaka a co innego wyuczone zachowania starego psa - z tymi trudniej walczyć.[/quote] no z tym sie zgodze ale chyba o szczeniakach byla mowa,na poczatku zaznaczalas ze chcialas szczeniaka wiec ja pisze o szczeniaku. Ze kazdy szczeniak nie zaleznie od tego skad go masz bedzie sikał,robil kupy na poczatku zdarzy mu sie cos pogryść-osobiscie mialam jednego szczyla ktory zjadł mi pół kuchni.I choc go niemam dzis i juz troche czau minelo szkody do dzis sa widoczne...ale taki urok szczeniakow.Zreszta nawet dorosły pies moze cos nabroic jak np. zostanie sam a tego nie lubi.Roznie psy reaguja. Generalknie chodzi mi o to ze szczeniaki zachowania maja podobne czy to ze schronu,z innego miejsca-bawią sie,jedzą,robią kupy i śpią
-
[quote name='Meiram']A to nie ja napisałam...hehheh:) weź zacznij czytać ze zrozumieniem. Mała czarna tak skomentowała moją wypowiedź. Już zaczynasz mylić kto co napisał.[/quote] no fakt,podobne awatary. Ale fakt faktem-obie jestescie chyba po tej samej stronie wiec zamiast zapytac czy [B]twoj[/B] pies nie bedzie tego robił zapytam czy pies z pseudo lub z hodowli nie bedzie tego robil?
-
[quote name='mala_czarna']Na przyszłość, coby z siebie idioty nie robić, proponuję przejrzeć wpisy interlokutora ;) Rozmowa z Tobą mija się z sensem, albowiem nie wiesz co się do Ciebie pisze. Dyskutować mogę z ludźmi, którzy nie czytają po łebkach.[/quote] nie rozumiesz tak prostego pytania?? ooo jaka szkoda i troszke kultury dziewczyno!!!!nie pisz ze robie z siebie idiotę. Dyskutowac ze mną nie musisz,nawet nie będzie mi smutno z tego powodu. [B]Meiram[/B] napisała: Krótko, jasno i na temat. I lepiej tak stawiać sprawę, uczciwie, niż ekscytować się wzięciem pieska ze schronu, a po 2 tygodniach go oddać, bo piesek siusia, bo kupę robi w domu, bo niszczy, bo ma takie schroniskowe naleciałości czyli sprawa jest jasna pies ze schronu robi kupe w domu,siusia i niszczy. Za to taki z pseudo tego nie robi,odrazu wie ze kupke robi sie na dworze?? schroniskowe naleciałości??? co to wogole ma być?? nawet szczeniak zabrany ze schronu szybko o tym zapomina,szybko sie uczy,jest oddany i wierny.
-
[quote name='mala_czarna']Krótko, jasno i na temat. I lepiej tak stawiać sprawę, uczciwie, niż ekscytować się wzięciem pieska ze schronu, a po 2 tygodniach go oddać, [B]bo piesek siusia, bo kupę robi w domu, bo niszczy, bo ma takie schroniskowe naleciałości.[/B][/quote] roizumiem ze twoj pies z pseudo tego nie robi/nie bedzie robił
-
w niektorych hodowlach dostaniesz PETa nawet za daro jak dobrze poszukasz
-
[quote name='mala_czarna']Toć ja też o tym mówię. mam poszukać topików na dogo?[/quote] rozumiem ze chcesz mi zarzucic ze nie sprawdziłam wszystkich hodowli w Polsce,no dobra przyznaje sie nie sprawdziłam :roll:
-
dobrze to jak ja mam na tymczasie np.3 szczenieta szczepie je powiedzmy raz,odrobaczam dwa razy karmie przez powiedzmy 3 miesiace to tez mam brac za nie kase??kto mi zwroci za ich utrzymanie?? gosc je sprzedal,nie oddal za darmo czyli juz jak suka w ciazy byla wiedzial ze zarobi na nich tobie sprzedal za 250 nastepnemu sprzeda za 400 a innemu za 500...nie zarobi???
-
[quote name='mala_czarna']Nie czaruj że wszystkie hodowle sa takie. Poczytaj sobie na dogo, w końcu jesteś tu dłużej niż ja ;)[/quote] mowie o hodowlach w ktorej kupisz psa tylko i wyłącznie z rodowodem nie o pseudo
-
najgorsze jest to ze prawdziwe hodowle o swoje psy dbają jak nalezy i nie czrujmy się kupe kasy wydają na psy,a tu...gość psa orobaczył,zaszczepił co daje jakieś ok.60-70 zł. i prosze jakim stał sie wspaniałym chodofcom. Ciekawe jakby mu sie szczeniak chory urodził czy by do weta z nim poszedł tak chetnie jak na odrobaczenie za 10 zł. :angryy: EDIT: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/96391.html"][COLOR=#000000]Meiram[/COLOR][/URL] sory jak ktos psa nie dopilnuje-bo i tak sie zdarza,nie twierdze ze nie to szczeniaki oddaje do adopcji ZA DARMO!!!
-
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
MartynaP replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']jest kolejny chętny, małżeństwo z Bytomia, od września zamieszkają w domu pod Rybnikiem, zgadzają się na spotkanie, umowe itp. kiedyś adoptowalin kota wiec znaja procedurę, kto moze ich prześwietlić?[/quote] z Bytomia kiedyś wpisałm małżeństwo na czarne kwiatki klementynka znasz ulice ?? -
[quote name='Meiram']Dodam jeszcze, że 250zł to uczciwa cena - szczeniak był karmiony, odrobaczany i 2 razy szczepiony, a to wszystko kosztuje.A człowiek, który sprzedawał psa dał mi książeczkę szczepień, karmę i udzielił informacji na temat zwierzaka... [/quote] łooooo normalnie jaki super chodoffca...no nie moge.W zyciu sie nie spotkałam zeby pies miał ksiązeczke,byl odrobacony i szczepiony,do tego cenne rady,to musi byc super gość. Myśle ze skoro tak profesjonalnie podchodzi do swojej chodofli to mogłas mu dac z 500 na zachęte,zeby juz przy nastepnej cieczce dopuscił swoją suke znowu.Najwyżej jak mu nie pójda wszystkie szczeniaki to zawsze można oddac do schronu,nawet nie musi sie ujawniac-mozna w kartonie podrzucić,albo lepszą metodą jest przerzucanie przez płot.No chyba ze tyłka mu się nie bedzie chcialo ruszyć to zawsze może w pobliskim lesie wywalić [quote name='Meiram'] ...[B]I nie mam problemu z tym, że się zwiększa populacja mieszańców[/B]...a kim Ty jesteś? Generałem od czystek rasowych? ;)[/quote] powiem ci ze chyba pomyliłaś fora tu się ludzię prężą i wysilają zeby jak najmniej psów do schronów trafiało,zeby takich chodofli jak ta w której kupiłaś kundla za 250 zł. było jak najmniej,a przez takich ludzi jak ty ludzie nie widza w tym nic złego
-
[quote name='Meiram']Co za bzdura!!! Ja kupilam mieszańca za 250 zł. Jest to mix sznaucera miniaturowego z westem highland white terrierem. I kupiłam tą suczkę przez Allegro - zadzwoniłam do sprzedawcy, umówiłam się z nim na spotkanie. Zobaczyłam suczkę i jej rodziców, dowiedziałam się czym była karmiona itp. Pan był bardzo miły, nie był żadnym oszustem, a że skundliły mu się rasowe pieski to sprzedawał taniej. Nie uważam aby kupno psa przez Allegro było czymś niewłaściwym, oczywiście jeśli z głową. Czyli jedzie się po odbiór psa osobiście, ogląda jego rodziców, rozmawia się z hodowcą itp. Nie zależy mi na wystawach i medalach dla mojego psa, wiec fakt, ze to mieszaniec mi nie przeszkadza. A to, że ktoś nie rozumie jak można chcieć mieszańca to zarazem smutne i szokujące. :crazyeye:[/quote] brawo za wsparcie dla pseudohodowli...normalnie chyle czoła za tak szlachetny gest :klacz::klacz::klacz::klacz: [quote name='Meiram']... Zobaczyłam suczkę i jej rodziców...[/quote] a pewna tego jestes ze to byli rodzice suczki? [quote name='Meiram']...A to, że ktoś nie rozumie jak można chcieć mieszańca to zarazem smutne i szokujące. :crazyeye:[/quote] smutne i szokujące jest to ze kupiłaś zwykłego kundla za 250 zł. których w schronech jest tysiące i wrecz błagają o dom
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Matko... trzeba tą psinę odebrać, co za dziewucha....:shake: Martyna masz gdzie ją zabrać?[/quote] jak tylko bede miala mozliwosc sunia zostanie odebrana dziewczyna sobie ze mnie nic nie robi-ja jej swoje aona swoje. Twierdzi ze jak sunia wroci-bo ponoc juz nie pierwszy raz uciekla to bedzie miala juz dla mnie czas poprostu sił brak... -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
zdjęć nie dostałam :angryy: dziś juz napisałam do dziewczyny konkretnie co i jak,bez owijania w bawełnę.Na co ona napisała mi tak: "bardzo mi przykro mam swiadkow na to ze z psem bylo wszystko ok niestety znow uciekla pewnie wroci jutro albo pojutrze jak zwykle" :angryy::angryy::angryy: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiama']O to do przodu :loveu:. tak tzrymać. Jasieńka wytul za wszystkie czasy.[/quote] oj tulony tulony-sam przychodzi. Wczesniej nie chial sie przytulac,miał nas gdzies a teraz jak niema Małgosi to przychodzi na mizianie :eviltong: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hura hura :loveu::loveu::loveu: ile one teraz mają?[/quote] no z trzy miesiące to mu stukło juz chyba :roll: -
zgadzam się z tym ze takie zakończenie jest najlepsze dla suni-a chyba to jest najwazniejsze. Ja mam suczke ktora znalazłam jakis miesiac temu,ona jest nam bezgranicznie oddana,został wyrzucona przez babe ktora mieszka u mnie na ulicy-ja przechodze obok jej bloku Saba nawet nie spojrzy w tamta strone-uciekla tylko pierwszej nocy do niej pod drzwi. Pisze to bo potrafie sobie wyobrazic przywiazanie tej suczki do tych ludzi po 5 latach jak widze jaka Saba jest po miesiacu. Mysle ze nalezy siecieszyc ze suczka jednak wrociła do swojego domu,swojego miejsca do spania,swoich miseczek,swoich miejs na spacery.Wszystko nowe byłoby pewnie dla niej trudne a tak mamy haapy end bez dwóch zdań ;)
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Małgosia dzis pojechala do nowego domku,jak sie okazalo to moja dawna znajoma...taki ten swiat mały :) teraz kolej na Jasia, biedny chodzi i miauczy,pewnie jej szuka az mi przykro :roll: