Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. ja mam rower -moglabym wystawic bazark tylko ze mam zdjecie tego rowera na ktorym niema przedniego kola bo tak akurat miescil sie do piwnicy-oczywiscie kolo jest tylkoniewidze sensu zakladac kola do zdjecia. Jak myslicie wystawic bazarek z takim zdjeciem bez kola :roll:
  2. Sucha góra a gdzie to dokladniej? ja iem gdzie dworzec i jeszcze Karb :lol:
  3. zadzwonic moge ale... sunia niema szczepien bo teraz miala antybiotyk po tym jak wrocila z adopcji z totalnie "rozklekotanym " zoladkiem jak skonczy ten antybiotyk to bedzie zaszczepiona. Co z wizyta przed adopcyjna ? jakie warunki oferujesz suni? jak z umowa adopcyjna? sterylizacja? skad jestes? dlaczego musi miec szczepienia? byl u ciebie jakis chory pies? skoro zalogowalas sie na dogo to mozemy tu "porozmawiac " narazie. Prosze odpowiedz na te pytania ;)
  4. dostalam pm od nowej uzytkowniczki na dogo ze jest zainteresowana sunia i ze moze ja zabrac odrazu podala mi numer tel. jutro zadzwonie bo dopiero teraz odczytalam a juz pozno jest na telefonowanie tylko ze wezmie ja odrazu jesli sunia ma szczepienia ale sunia niema bo ma jeszcze antybiotyk i dopiero jak skonczy bedzie zaszczepiona. Zreszta nic niewiem jaki to dom i wogole musze zadzwonic i popytac-moze suni nie bedzie trzeba tego tymczasu u ciebie Aniu :cool3:
  5. Aniu to moglybysmy sie umowic gdzies kolo dworca?? musialabym sunie przywiesc juz w srode wieczorem bo w czwartek wyjezdzam o 6 rano a odebralabym ja w sobote wiczorem
  6. Ania gdzie bym musiala sunie podrzucic nieznam Bytomia -jedynie dworzec wiem gdzie jest :evil_lol:
  7. a tam nie znasz to poznasz :eviltong: zajrze zaraz nawet ;)
  8. Ania to ile wkoncu ma byc za te 4 dni-tak po znajomosci ;)
  9. [quote name='GrubbaRybba']Zrobiłam jeszcze alegratka: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1578316_3_m_czna_sunia_szuka_kochajacego_domu.html kupsprzedaj: http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2127254&cid=159 animalia: http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=16645 dzieki ci dobra kobieto :Rose:
  10. łoooo bosze przy Nuce nieda sie zostawic jedzenia :shake:
  11. kluchy śliczne :loveu: a jakie maja jezorki :lol:
  12. niechce -niema tak dobrze :evil_lol: zreszta sunia nie jest wybredna ale ilosci pochlanianego przez nia jedzenia sa ogromne gdybym jej nie kontrolowala zjadla by nawet cale wiadro :evil_lol:
  13. a ja wolalam dopytac ;) moze Ania by jej dala szynke albo cus to by wyszlo z 20 zl dziennie :evil_lol:
  14. [quote name='BoUnTy'] Czy sunia ma jakieś ogłoszenia? sunia ma allegro adopcje.org i kupie psa malo ale jakos nie umie sie z tym uporac :shake: xxxx52 sasiedzi odpadaja niestety Ania z Bytomia 20 zł za te 4 dni czy za jeden?? jak nie znajde nic innego to skozystam z twojej propozycji i sunie bym przywiozla i odebrala
  15. [SIZE=5][COLOR=red][B]pilnie tymczas dla suni na 4 dni[/B][/COLOR][/SIZE]
  16. jade w Kieleckie stony iec to nie po drodze ale dzieki :lol:
  17. [SIZE=6][COLOR=red][B]Pilnie szukam tymczasu na 4 dni dla suni-musze wyjechac w przyszly czwartek wracam w niedziele i odrazu odbieram sunie[/B][/COLOR][/SIZE]
  18. fajnie by bylo gdyby mala znalazla teraz dom bo takto musze szukac dla niej tymczasu na 4 dni :roll:
×
×
  • Create New...