Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. MartynaP

    rodowód

    pan nie odpisal-jutro rano do nieogo zadzwonie dam znac co powiedzial [quote name='dog_master']Dzieki za linka. Dodajmy jeszcze, ze wady PETa to np. nieprawidlowy zgryz, brak jakiegos zeba czy tez zle umaszczenie - wady kompletnie nieszkoliwe dla psa :) [/quote] wlasnie dzieki ze to napisalas bo juz myslalam ze to jakies wady ktore moga psu utrudniac zycie
  2. MartynaP

    rodowód

    napisalam do pana maila z pytaniami o wszystko co mnie zastanawia czekam na odpowiedz-mam nadzieje ze odpisze. Bede chciala i tak podjechac do niego zobaczyc te psy wtedy w cztery oczy lepiej sie rozmawia no i zobacze na zywo wszystko. a co to znaczy ze pies jest petem???
  3. MartynaP

    rodowód

    [quote name='diabelkowa']dokladnie ksiazeczka powinna byc zawsze :-) podaj linka na PW widzialam... ta aukcja jest podejzana. skoro jestes ze slaska proponuje tam zadzwonic pojechac zobaczyc i to zdjecie z zamazana twarza eh... a ja sie nie znam na ONkach ale one mi sie jakies takie lewe wydaja :-) Spytaj skad jest i czy mozna podjechac zobaczyc pytaj o rodzicow o osiagniecia itd...[/quote] wlasnie wyslalam panu zapytanie kiedy mozna podjechac-czekam na odpowiedz czyli tak: -sprawdzic tatuaz w uchu i w rodowodzie -zadzwonic do zk i zapytac czy taki pies jest zarejestrowany-jakie dane tam bedzie trzeba podac? -czy jakies dodatkowe zaswiadczenia lekarskie powinien miec ten pies moze podrzuce link na owczarkach?
  4. MartynaP

    rodowód

    [quote name='Rinuś'][B][I]Książeczka jest obowiązkowa przy każdym psie...a gdzie zapisujesz terminy szczepień,odrobaczenia i ewentualnych zabiegów? pies jak człowiek - musi mieć książeczkę zdrowia.[/I][/B][/quote] no czasami ludzie tylko psa odrobacza i juz :shake: posty skakaja ....
  5. MartynaP

    rodowód

    [quote name='Chefrenek']Ostatnio na dogo ktoś znalazł yorka który miał tatuaż należący do 4 psów. Więc wszystko jest możliwe.[/quote] no tak ludzie sa do wszystkiego zdolni. Planowalismy kupic owczarka ale ciagle zbieram kase :cool3: wiec to ogloszenie mnie przyciaglo i jednoczesnie zastanowilo. Link moge podac na pw choc tam nie zawiele pisze tylko tyle ze sprzeda za obojetnie jaka cene
  6. MartynaP

    rodowód

    rozumiem ze przy takim psie z rodowodem ksiazeczka jest obowiazkowa
  7. MartynaP

    rodowód

    zapytam sie oczywiscie co i jak i dlaczego-bo pierwszy raz sie z czym takim spotykam czy mozna taki rodowod sfałszowac??? :oops:
  8. MartynaP

    rodowód

    no wlasnie nic niewiem :shake:
  9. MartynaP

    rodowód

    zastanawiam sie czy to mozliwe zeby kupic psa z rodowodem za 200 zł. :-o dokladnie chodzi mi o owczarka niemieckiego-pan chce sprzedac suke za 200 zł. mowi ze jest z rodowodem.Czy to mozliwe? co powinno znajdowac sie na takim rodowodzie?(bo nigdy nie widzialam :oops:)
  10. [quote name='Frytela'][URL]http://nasza-klasa.pl/profile/3231382[/URL] [URL]http://grono.net/users/1321915/[/URL][/quote] [quote name='INU'][URL]http://nasza-klasa.pl/profile/11112704[/URL][/quote] [quote name='magda z.']to ja też;) [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/173962[/URL][/quote] zaprosiłam
  11. hej .........:-(
  12. [quote name='Bazyliah'] To szukamy transportu Katowice-Zabrze albo Sosnowiec-Zabrze. Zulugula wyjeżdża z W-wy k. południa, więc dochodziłoby przetrzymanie maluchów przez ok. 2 godz.[/quote] juz znalazlam ale czy moze ktos sprecyzowac. Szczenaki do odbioru gdzie o ktorej ?? Maja jechac do Zabrza tak?? ile tych szczeniorkow??
  13. ja nie mam psa nawet to nie przyjde :shake:
  14. [quote name='Marzena&Gusti'][IMG]http://images33.fotosik.pl/285/1f85248ec0974895.jpg[/IMG] [/quote] ale bestia...:evil_lol:
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=73217"]lunarmermaid[/URL] podaj na pw dane to zrobie malej allegro i dobrze by bylo jeszcze jakies zdjecia ;)
  16. [quote name='GameBoy']one jada jutro do Wawy na tymczas - wszystkie[/quote] aha to super -ciesze sie bardzo
  17. dzis zalozylam watek na "przygarne psa" moja siostra zdecydowala sie wziasc jakiegos szczeniorka na tymczas. Pomyslalam o jednym z tych szczeniaczkow bo wg. mnie sa bardzo potrzebujace-niemoga przeciez tak zyc na dworze i maz mi cos moiwil jak zobaczyl zdjecia ze on tez chce takiego to niewiem ... tylko ze to strasznie daleko odemnie :shake:
  18. :eating: dziekuje
  19. jestem głodna :roll:
  20. mamooo :roll:
  21. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=73217"]lunarmermaid[/URL] skad jestes?
  22. [quote name='Dinka']A ja mam tak: polski- 4/5 jutro wallcze o 5 matematyka-5 historia-chyba 5 albo 4/5 przyroda 5 i walcze o 6 angielski-6 religia-6 wf-6 informatyka-5 plastyka-5 technika-5 muzyka chyba 6 Technika i muzyka to sa z 5 klasy, ale w 6 chyba tez sie licza..[/quote] :crazyeye: kujon kujon :turn-l: :evil_lol: [quote name='rwpb']Tak mi się skojarzyło z tą walką o oceny: Jasiu przychodzi radosny do domu, w ręku ma świadectwo i aż pogwizduje z zadowolenia. Ojciec po obejrzeniu świadectwa: -I z czego się tak cieszysz? Przecież tu są same 2? - Jeszcze tylko wp****ol i wakacje!!![/quote] dobre :razz:
  23. :buzi: [CENTER] :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2: [/CENTER]
  24. [quote name='auraa']Ale skoro matka już ich nie karmi to jakie ta mała ma tam szanse? Ona tam zostanie?[/quote] no wlasnie :roll: moze dla niej tez trzeba by szukac dt przeciez nie mozna jej zabrac dzieci i ja tam zostawic sama :shake: EDIT pisze w pierwszym poscie ze mamusia tez szuka domu :oops:
×
×
  • Create New...