Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Rób fotki najważniejsze;) Noemik dobrze, że reklamuj reklamuj!
  2. Aniu widziałam wtedy 16stego lutego. Jak jutro się nie wyrobie z odwiedzeniem schronu, napisze do Asiora to sprawdzi, bo idzie w niedziele
  3. Zaglądamy! Bardzo sie cieszę, że sika już na swój kwaitek;)
  4. Zanim weszłam na ten wątek i przeczytałam twój post noemik, wiedziałam co będzie pisać;) Już nie chwal się tak na każdym wątku, no pięknie, pięknie!
  5. Asior tak zawsze!;) Asior bierz tego z hotelu!
  6. Ja zaglądłam;) Wyżełek jest dalej w schronie. Nawet znalazłam jego foty na kompie, z dnia 16 lutego. (Sorry za jakość) [IMG]http://images22.fotosik.pl/34/01994afe5f7926e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/35/362d506ce2de072emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/35/6814b8bdb5726f1fmed.jpg[/IMG] Tanitko, jak możesz zmień tytuł tak, żeby "Kraków" było jako pierwsze słowo;) Dzięki
  7. Mam wznawiać aukcję? Może jakiś inny tekst, bo ludzie się pewnie dziwią, czemu ten domek taki pilny a to już któraś aukcja z kolei;) A mieli już wyjeżdzać;)
  8. Jaki piękniś! Super, że się udało wam go przywieść:):):)
  9. No chyba nie aktualne... Prosze o zmienianie tytułów! Nie każdy ma czas zagłębiać się w wątku...
  10. Ja w sumie też zawiniłam, bo na tamtym wątku adpocyjnym nie napisałam co ta pani mi napisała w mailu. A to wszystko od Puszka się zaczeło. Pani chciała, ale sie rozmyśliła: bo bała się pcheł i innych chorób. Jak to przeczytałam, zamurowało mnie. Pisałam do kilku osób na PW, żeby nie wysyłały jej propozycji... Ale na ogólnym nie napisałam, bo myślałam, że może się mylę, że może pani jest fajna... Przykro mi Zulko, że Cię to spotkało...:(
  11. Jak się miewa piesek? Ktoś na tym wątku przygarnie szarpejka:) Zajrzyjcie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50546
  12. To szkoda, że nie bewdzie fotek;) Ja tam jestem dumna, że tak Denisa utuczyłam:) Fajny taki domowy odkurzacz:) U nas taką role pełni nasza kicia:)
  13. Wspaniale! Bardo się cieszę, że tak się skończyła ta smutna historia:)
  14. Aukcja wznowiona, zmieniłam fotke, może teraz sie spodoba;)
  15. Mariolu dostałaś paczkę? :)
  16. Heh u Denisa to by nie przeszło;) Już raz ugotowąłam mu makaron psi z warzywami, nie dotknoł się, a przecież on prawie wszystko je! Wiecie co, jestem bardzo dumna. Denis jest inteligentny. To prawda! Nauczyłam go właśnie, że nie może biegać koło ogrodzenia, wiecie gdzie, zawsze miałam z tym problem. Wydeptał ścieżke i zrobił tam błoto. Reszta ogrodu go nigdy nie interesowała. Ale, od wczoraj ucze go, że nie może. I wczoraj zrozumiał, że nie wolno mu, ale jeszcze przemykał tam, to z jednej strony, to z drugiej. To za żywopłotem niezauważony. A teraz! Nie uwierzycie. Już od 1,5 godziny Denis spaceruje po ogórdku. Właśnie popatrzyłam przez okno a on był nawet u góry, nigdy tam nie był z własnej woli! Spaceruje sobie, podlewa drzewka, jest taki grzeczny! Nie moge się nadziwić, że tak szybko zrozumiał!!! Wiem, że jutro pewnie znowu będzie trzeb go uczyć... ale dziesiejszy sukces, jest dla mnie naprawde wyjątkowy i strasznie sie ciesze! Taki mój Denisek jest mądry! Kto w to wątpił? Ja zawsze wierzyłam, że jest poprostu nieśmiły i powoli ujawnia swój spryt:) Wczoraj jak zmierzał w tamtą strone, wystarczyło, że krzkłam: Denis nie wolno! I zaraz się wracał. I tak cały czas. Moja mama mówiła, żeby już dała spokuj, a ja uparta ciągle go pilnowałam, to z okna, to na dworze siedziałam. I nauczył się, zrozumiał. Jestem taka dumna! To największy nasz sukces! Ciągle spoglądam za okno, i jestem niezwykle szczęśliwa, że on tam jest, że nie biega pod bramką! Całe lato stał tylko tam, nigdy gdzie indziej (chyba, że ja go wziełam na smycz, albo wołałam i szedł za mną do góry). Ah, jaka jestem happy!:) Właśnie przyjechał tata, i poszłam mu ptworzyć brame. Mówie: zobacz tato, nie ma tu Deniska. On rozgląda się, poatrzy za żywopłot, i mówi zdziwiony: nie możliwe! Pewnie zamknięty albo zdechł! ;)
  17. Kilka fotek świnek ze spacerku:) [IMG]http://images22.fotosik.pl/31/bc8f4c1451262c5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/58/c4465711f4c5fe71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/31/df143d3f7a95842dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/31/c12d7dba00d8a5c6med.jpg[/IMG]
  18. To wawrzynek wilcze łyko, jest pod ochroną, ale tata leśniczy posadził nam przed domem:) On już kwitnoł w styczniu! Ale tak długo zbierałam się do zrobienia mu zdjęć...;) Jescze inne różności zakwitły, przebiśniegi, stokrotki, ale ten jest najładniejszy:) Jest tak cieplutko i przyjemnie:) Tylko żeby Deniś mi się nie ugotował, bo ma bardzo grube futerko i dużo sadełka:)
  19. [quote name='t_kasiek']black_sheep - zdjecia z soboty i niedziali sa na stronie 7 :) milego ogladania :) [/quote] Te to ja już dawno widziałam:) :D Niech oni się tak nie martwią! Wszystko będzie dobrze, bo jak ma być inaczej? :)
  20. [quote name='black_sheep']I ile kwiatuszków już zakwitło!:) [/quote] Oto dowód [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/c99bc8aadb7f5e6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/56/a2351bf9c720a652.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...