-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Rób fotki najważniejsze;) Noemik dobrze, że reklamuj reklamuj!
-
Aniu widziałam wtedy 16stego lutego. Jak jutro się nie wyrobie z odwiedzeniem schronu, napisze do Asiora to sprawdzi, bo idzie w niedziele
-
Zanim weszłam na ten wątek i przeczytałam twój post noemik, wiedziałam co będzie pisać;) Już nie chwal się tak na każdym wątku, no pięknie, pięknie!
-
Asior tak zawsze!;) Asior bierz tego z hotelu!
-
Ja zaglądłam;) Wyżełek jest dalej w schronie. Nawet znalazłam jego foty na kompie, z dnia 16 lutego. (Sorry za jakość) [IMG]http://images22.fotosik.pl/34/01994afe5f7926e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/35/362d506ce2de072emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/35/6814b8bdb5726f1fmed.jpg[/IMG] Tanitko, jak możesz zmień tytuł tak, żeby "Kraków" było jako pierwsze słowo;) Dzięki
-
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
black sheep replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Jaki piękniś! Super, że się udało wam go przywieść:):):) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
black sheep replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja w sumie też zawiniłam, bo na tamtym wątku adpocyjnym nie napisałam co ta pani mi napisała w mailu. A to wszystko od Puszka się zaczeło. Pani chciała, ale sie rozmyśliła: bo bała się pcheł i innych chorób. Jak to przeczytałam, zamurowało mnie. Pisałam do kilku osób na PW, żeby nie wysyłały jej propozycji... Ale na ogólnym nie napisałam, bo myślałam, że może się mylę, że może pani jest fajna... Przykro mi Zulko, że Cię to spotkało...:( -
KRAKÓW GRAFIA sunia z aukcji ma cudowną pańcię i kochany domek
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
To szkoda, że nie bewdzie fotek;) Ja tam jestem dumna, że tak Denisa utuczyłam:) Fajny taki domowy odkurzacz:) U nas taką role pełni nasza kicia:) -
Kraków biedaki ze schronu w pilnej potrzebie Omar ma dom!!!!!!
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Darma pokazuj się! -
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
black sheep replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Bardo się cieszę, że tak się skończyła ta smutna historia:) -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Aukcja wznowiona, zmieniłam fotke, może teraz sie spodoba;) -
Mariolu dostałaś paczkę? :)
-
Heh u Denisa to by nie przeszło;) Już raz ugotowąłam mu makaron psi z warzywami, nie dotknoł się, a przecież on prawie wszystko je! Wiecie co, jestem bardzo dumna. Denis jest inteligentny. To prawda! Nauczyłam go właśnie, że nie może biegać koło ogrodzenia, wiecie gdzie, zawsze miałam z tym problem. Wydeptał ścieżke i zrobił tam błoto. Reszta ogrodu go nigdy nie interesowała. Ale, od wczoraj ucze go, że nie może. I wczoraj zrozumiał, że nie wolno mu, ale jeszcze przemykał tam, to z jednej strony, to z drugiej. To za żywopłotem niezauważony. A teraz! Nie uwierzycie. Już od 1,5 godziny Denis spaceruje po ogórdku. Właśnie popatrzyłam przez okno a on był nawet u góry, nigdy tam nie był z własnej woli! Spaceruje sobie, podlewa drzewka, jest taki grzeczny! Nie moge się nadziwić, że tak szybko zrozumiał!!! Wiem, że jutro pewnie znowu będzie trzeb go uczyć... ale dziesiejszy sukces, jest dla mnie naprawde wyjątkowy i strasznie sie ciesze! Taki mój Denisek jest mądry! Kto w to wątpił? Ja zawsze wierzyłam, że jest poprostu nieśmiły i powoli ujawnia swój spryt:) Wczoraj jak zmierzał w tamtą strone, wystarczyło, że krzkłam: Denis nie wolno! I zaraz się wracał. I tak cały czas. Moja mama mówiła, żeby już dała spokuj, a ja uparta ciągle go pilnowałam, to z okna, to na dworze siedziałam. I nauczył się, zrozumiał. Jestem taka dumna! To największy nasz sukces! Ciągle spoglądam za okno, i jestem niezwykle szczęśliwa, że on tam jest, że nie biega pod bramką! Całe lato stał tylko tam, nigdy gdzie indziej (chyba, że ja go wziełam na smycz, albo wołałam i szedł za mną do góry). Ah, jaka jestem happy!:) Właśnie przyjechał tata, i poszłam mu ptworzyć brame. Mówie: zobacz tato, nie ma tu Deniska. On rozgląda się, poatrzy za żywopłot, i mówi zdziwiony: nie możliwe! Pewnie zamknięty albo zdechł! ;)
-
Kilka fotek świnek ze spacerku:) [IMG]http://images22.fotosik.pl/31/bc8f4c1451262c5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/58/c4465711f4c5fe71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/31/df143d3f7a95842dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/31/c12d7dba00d8a5c6med.jpg[/IMG]
-
To wawrzynek wilcze łyko, jest pod ochroną, ale tata leśniczy posadził nam przed domem:) On już kwitnoł w styczniu! Ale tak długo zbierałam się do zrobienia mu zdjęć...;) Jescze inne różności zakwitły, przebiśniegi, stokrotki, ale ten jest najładniejszy:) Jest tak cieplutko i przyjemnie:) Tylko żeby Deniś mi się nie ugotował, bo ma bardzo grube futerko i dużo sadełka:)
-
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']black_sheep - zdjecia z soboty i niedziali sa na stronie 7 :) milego ogladania :) [/quote] Te to ja już dawno widziałam:) :D Niech oni się tak nie martwią! Wszystko będzie dobrze, bo jak ma być inaczej? :) -
[quote name='black_sheep']I ile kwiatuszków już zakwitło!:) [/quote] Oto dowód [IMG]http://images20.fotosik.pl/106/c99bc8aadb7f5e6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/56/a2351bf9c720a652.jpg[/IMG]